Obalamy mity o Quick.Cart i Quick.Cart.Ext

Jeszcze kilka lat temu można było uznać, że nasz program przeznaczony był tylko dla prostych sklepów. Od paru lat jest już zupełnie inaczej!

Duży sklep? Żaden problem!

Jeśli webmaster przeczyta uważnie dokumentację i dobrze skonfiguruje program, to bez problemu uruchomi sklep z kilkoma tysiącami produktów.

 • Zrzut ekranu sklepu imperiumlamp.pl
  Imperiumlamp.pl na Quick.Cart.Ext posiada 6000 produktów
 • Zrzut ekranu strony radiohobby.com.pl
  Radiohobby.com.pl na Quick.Cart.Ext posiada 14 000 produktów

Quick.Cart jest szybki, gdyż przechowuje dane w pamięci RAM. Kilka lat temu serwery udostępniały tylko 16 MB RAM i ciężko było uruchomić sklep posiadający więcej niż 2000 produktów. Teraz standardem jest 128 MB RAM na serwerach. Z PrestaShop czy OpenCart jest wszystko fajne dopóki sklep nie będzie odwiedzało dużo klientów.

Wydajność programów Quick.Cart z 1000 produktów, PrestaShop i OpenCart
O PrestaShop: Korzystałem do czasu aż dostałem od hostingu komunikat o zbyt dużych przeciążeniach serwera. Miałem może 2000 odwiedzin dziennie i kilkaset produktów. Szukałem. Rozważałem pomiędzy OpenCart i Quick.Cart. Wybrałem to drugie... - opinia z serwisu jakisklepinternetowy.pl »

Nie da się na tym programie zrobić rozbudowanego sklepu

Bzdura! Nasz program jest wydajniejszy » niż inne programy. Quick.Cart.Ext zawiera funkcje, które wymagane są w rozbudowancyh sklepach m.in. mechanizmy SEO, dostęp do panelu dla wielu administratorów, logowanie użytkowników, zamawianie różnych wersji produktu, kontrola stanów magazynowych, integracje z płatnościami i porównywarkami cen, newsletter, sondy, newsy i wiele innych.

Świetna propozycja dla tych, którzy oferują już nie tylko małe serwisy, ale szukają narzędzi szybkich, stabilnych, łatwych w modyfikacji i przede wszystkim bezpiecznych. - opinia Jarosława Migonia »

To, że nasz program jest świetny do prostych realizacji jest oczywiste. Poniżej wybrane przykłady pokazujące, że rozbudowane sklepy działają na naszych programach od lat!

 • Zrzut ekranu sklepu sowlofficial.com
  Sowlofficial.com na Quick.Cart.Ext
 • Zrzut ekranu sklepu Domowewypieki.info
  Domowewypieki.info na Quick.Cart.Ext
Zgłosił się do mnie klient w sprawie aktualizacji starego sklepu Quick.Cart.Ext v3.5 do wersji v6.5. Klient wprawdzie nie narzekał na nic, ale przyznał się, że przez ostatnie pół roku "zdradził" Quick.Cart'a i korzystał ze sklepu na PrestaShop. Zdobyte doświadczenie pozwoliło mu podjąć decyzję o powrocie do Quick.Cart.Ext.
Relacja partnera Zbigniewa Sztandery ze StudioStrona.pl
Do góry