Hosting, domeny i inne

Oferty partnerów którzy zajmują się hostingiem, domenami, tworzeniem regulaminów i polityki prywatności. Wielu z nich udziela atrakcyjne rabaty dla użytkowników naszych skryptów!

StudioStrona

Najlepszy hosting dostosowany do skryptów OpenSolution. Właścicielem firmy jest nasz platynowy partner, który od lat obsługuje nasze oprogramowanie. Oprócz serwerów firma oferuje rejestrację domen i zapewnia profesjonalną pomoc w modyfikacji i obsłudze naszego oprogramowania.

Użytkownicy naszych skryptów mogą otrzymać nawet 90% rabatu na hosting oferowany przez StudioStrona.

Strona internetowa: studiostrona.pl/promocje/

Kei.pl

Jeden z największych i najlepszych hostingów w Polsce. Szczególnie ceniony za bezproblemową obsługę skryptów OpenSolution oraz za szybką i profesjonalną pomoc techniczną. Polecamy wymagającym klientom, a także webmasterom, którzy poszukują wysokiej jakości oferty resellerskiej.

Strona internetowa: kei.pl

SuperHost.pl

Bardzo popularny hosting, który oferuje duże parametry serwerów, atrakcyjne ceny i dobrej jakości wsparcie techniczne. Wyróżnia go bardzo rozbudowany panel do zarządzania serwerem. Polecamy go także wymagającym klientom lub webmasterom o mniej zasobnym portfelu.

Strona internetowa: superhost.pl

Linuxpl.com

Tani, dobry i bardzo popularny hosting. Polecany głównie dla małych stron internetowych opartych o nasze oprogramowanie, które nie mają większych wymagań, a właściciele liczą się z kosztami.

Strona internetowa: linuxpl.com

Legalniewsieci.pl

Zespół prawników specjalizujących się w prawnych aspektach internetu. Tworzą regulaminy sklepów/serwisów internetowych, polityki prywatności (RODO), wzory umów. Z nimi zgłosisz zbiór danych do GIODO, możesz także nawiązać stałą współpracę w zakresie ochrony prawnej

Strona internetowa: legalniewsieci.pl

Domeny.tv

Firma świadcząca usługi sprzedaży domen. Bardzo dobre rozwiązanie dla firm projektujących strony internetowe. Serwis udostępnia intuicyjny i zaawansowany panel do zarządzania wszystkimi Twoimi domenami w jednym miejscu.

Częsty wybór przez webmasterów. My korzystamy z ich usług od ponad 10 lat!

Strona internetowa: domeny.tv
Do góry