Porównanie ogólne

  Quick.Cms
v6.5
Quick.Cms.Ext
v6.5
Quick.Cms.Ext+
v6.5
Cena (jednorazowa opłata) Darmowy już od 202 zł?Regularna cena to 449 zł netto. Webmasterzy, którzy zostaną naszymi partnerami, mogą kupić system nawet za 202 zł netto.
Poznaj ofertę dla webmasterów »
netto
już od 270 zł?Regularna cena to 599 zł netto. Webmasterzy, którzy zostaną naszymi partnerami, mogą kupić system nawet za 270 zł netto.
Poznaj ofertę dla webmasterów »
netto
  Pobierz » Zamów » Zamów »
Darmowy dostęp do poprawek błędów      
Masa dodatkowych opcji więcej »      
Profesjonalne wsparcie techniczne      
Menedżer dodatków więcej »
Możliwość automatycznego instalowania dodatków z poziomu panelu administracyjnego.
     
Usprawnienia dla webmasterów więcej »      
Gwarancja więcej »
Staramy się w jak najszybszym czasie rozwiązać problem w przypadku znalezienia błędu. Wystarczy, że napiszesz email do nas w tej sprawie.

Gwarancja trwa 12 miesięcy, ale wielokrotnie pomagaliśmy nawet po upływie kilku lat od kupna skryptu.
Uzyskujesz także dostęp do poprawek błędów, które publikujemy w panelu administracyjnym skryptu.

Zapoznaj się z licencją »
     
Zaawansowane opcje dla serwisów informacyjnych więcej »
To zestaw dodatkowych narzędzi, które dadzą Ci jeszcze większą kontrolę nad publikowanymi treściami.

Będziesz mógł umieszczać informacje w kalendarzu wydarzeń, udostępniać zasoby wybranym użytkownikom czy udzielać dostęp do panelu administracyjnego dla redaktorów serwisu.

Poznaj wszystkie funkcje tej edycji »
     
Funkcje do katalogu produktów więcej »
Dodatki, które umożliwią prezentację podstron w postaci katalogu produktów. Przydatne dla firm, które posiadają rozbudowaną ofertę.

Będziesz mógł umieszczać informacje w kalendarzu wydarzeń, udostępniać zasoby wybranym użytkownikom, udzielać dostęp do panelu administracyjnego dla redaktorów serwisu czy sprawdzać historię zmian podstron.

Poznaj wszystkie funkcje tej edycji »
     
Zamawianie usług i produktów więcej »
Dodatki umożliwią Twoim klientom składanie zamówień w uproszczonej formie. Bez opcji wyboru dostawy i płatności. Rozwiązanie idealnie sprawdzi się dla firm świadczących usługi, a zamawianie może przyjąć formę także "zapytania ofertowego".

Zawartość wysłanego przez klienta zamówienia pojawi się w panelu administracyjnym. Klient po zalogowaniu się będzie mógł także przeglądać historię swoich zamówienia.

Poznaj wszystkie funkcje tej edycji »
     

Porównanie funkcjonalności

Zobacz legendę » Quick.Cms
v6.5
Quick.Cms.Ext
v6.5
Quick.Cms.Ext+
v6.5
Administracja stronami i podstronami      
Dołączenie do stron zdjęć i plików      
Dodawanie sliderów      
Zarządzanie wieloma językami      
Wsparcie SEO dla każdej strony      
Wersja do wydruku      
Możliwość indywidualizacji wyglądu każdej podstrony      
3 lokalizacje miniaturek »
3 lokalizacje miniaturek [1/1]
System umożliwia ustawienie 3 rozmiarów miniaturek osobno dla: szczegółów strony, listy podstron i widżetów. Daje to administratorowi większą kontrolę nad prezentowanymi zdjęciami.
     
Alternatywna nazwa w menu »
Alternatywna nazwa w menu [1/2]
Pole, które umożliwia podanie odrębnej (najczęściej skróconej) nazwy strony, która ma się wyświetlać w menu.
     
Atrybut ALT dla zdjęć i sliderów »
Atrybut ALT dla zdjęć i sliderów [1/2]
Pole "Alternatywny opis" umożliwia administratorowi wpisanie opisu do atrybutu ALT pojawiającego się przy zdjęciu dołączonym do podstrony lub w sliderze. To rozwiązanie jest szczególnie przydatne dla uzyskania lepszej pozycji strony w wyszukiwarkach internetowych.
     
Czasowe wyłączenie tłumaczenia »
Czasami bywa tak, że administrator tłumaczy stronę dostępną już w internecie. Nie chciałby, aby to tłumaczenie było widoczne dla osób trzecich. Istnieje zmienna konfiguracyjna w której definiuje się dostępne języki dla odwiedzających stronę. Pozostałe tłumaczenia będą widoczne jedynie przez administratora.
     
Dodanie do subskrypcji »
Dodanie do subskrypcji [1/2]
Dodatkowa opcja w widżetach umożliwiająca zapisanie do newslettera przez osobę odwiedzającą stronę. Funkcjonalność daje możliwość zarządzania emailami i generuje listę, którą można zaimportować do programu pocztowego w celu wysyłki subskrypcji.
     
Dodanie nowego pola do strony »
Dodanie nowego pola do strony [1/2]
Dodatkowe pole umieszczane w trakcie edycji podstrony w zakładce "Opcje".
     
Dodatkowe parametry »
Dodatkowe parametry [1/2]
W trakcie edycji strony czy widżetu możliwe jest ustawienie dodatkowych parametrów, którym przypiszesz np. nazwę klasy CSS, ustawienia slidera, ilość podstron na liście, własne parametry, itd. Ułatwi to dostosowanie wyglądu wybranej podstrony. Rozwiązanie szczególnie przydatne dla zaawansowanych użytkowników.
     
Dodatkowe typy miniaturek »
Dodatkowe typy miniaturek [1/2]
Dla większej kontroli nad rozmiarami zdjęć opracowaliśmy 3 typy rozmiarów miniaturek. Możliwe jest ustawienie odrębnego rozmiaru miniaturki w liście podstron, w liście zdjęć, a także w innych lokalizacjach. Zdając sobie sprawę, że ta funkcjonalność może sprawiać niektórym trudności na początku, podzieliliśmy listę dołączonych zdjęć na uproszczoną i zaawansowaną w panelu administracyjnym.
     
Dodatkowy panel boczny »
Dodatkowy panel boczny [1/2]
Wyświetla przycisk przyklejony do prawej strony ekranu. Przycisk ten jest linkiem do wybranej w panelu administracyjnym strony.
     
Dostęp dla dewelopera »
Webmaster będzie miał możliwość stworzenia dodatkowego konta, dzięki któremu będzie mógł zalogować się do wszystkich paneli administracyjnych swoich klientów podając ten sam login i hasło.
Dane do logowania webmastera są zaszyfrowane, aby nikt poza webmasterem nie wiedział jakie są to dane. Dla większego bezpieczeństwa webmaster może także zaszyfrować adres IP z którego będzie możliwe zalogowanie się na to "specjalne" konto. Webmaster logujący się z tymi danymi będzie uruchamiał panel administracyjny z dostępem do wszystkich opcji, które może ukryć swojemu klientowi.
     
Dynamiczny opis META »
Dynamiczny opis META [1/1]
Jeśli pole "Opis meta" dla danej strony nie jest wypełnione, skrypt wygeneruje go dynamicznie z jej opisu krótkiego lub pełnego skracając go do 160 znaków. Pomocne przy uzyskiwaniu wysokiej pozycji w Google.
     
Dzielenie tekstu na części »
Dzielenie tekstu na części [1/2]
Opcja wbudowana w edytorze WYSIWYG, która umożliwia dzielenie tekstu na części (paginacja). Przydatne w sytuacji, gdy opis pełny strony jest rozbudowany.
     
Edycja od strony klienta »
Edycja od strony klienta [1/1]
Możliwość przejścia do edycji strony, a nawet jej usunięcia w czasie przeglądania serwisu internetowego widzianego oczami klienta. Trzeba być jednocześnie zalogowanym do panelu administracyjnego w tej samej przeglądarce. Oczywiście można tą opcję wyłączyć w pliku konfiguracyjnym.
     
Edycja szablonów emaili w panelu »
Edycja szablonów emaili w panelu [1/1]
Przyjazny edytor szablonów emaili w panelu administracyjnym. Dzięki specjalnym "znacznikom" w treści maila można wstawić dynamiczne informacje lub dane wypełnione przez klienta np. w trakcie wypełniania formularza kontaktu.
     
Edytor CKEditor »
Edytor CKEditor [1/1]
Umożliwia korzystanie z edytora WYSIWYG CKEditor w administracji. Edytor nie jest rozwinięty o możliwość wybierania zdjęć, widżetów i paginacji tekstu. Możliwe to jest jedynie w standardowym edytorze tinyMCE lub dodatku fullTinyMCE.
     
Edytor tinyMCE z wszystkimi opcjami »
Edytor tinyMCE z wszystkimi opcjami [1/1]
Umożliwia korzystanie z pełnej wersji edytora WYSIWYG TinyMCE w administracji.

Nie instaluj dodatku CKEditor jeśli używasz fullTinyMCE.

     
Facebook Like Box w panelu bocznym »
Facebook Like Box w panelu bocznym [1/2]
Dodaje opcję do widżetów wyświetlającą Like Box dla Facebook (wtyczka społecznościowa). Do wyboru standardowa prezentacja polubień strony lub w postaci wysuwanego panelu.
     
Formularz kontaktowy »
Formularz kontaktowy [1/3]
Formularz kontaktowy (klasyczny) oraz dodatkowa opcja umożliwiająca wyświetlenie formularza kontaktu w widżecie.
     
Funkcje dla dewelopera »
Funkcje dla dewelopera [1/1]
Funkcje ułatwiające wyświetlanie wybranych elementów podstrony. Bardzo przydatne, gdy chcesz umieścić nazwy, opisy lub zdjęcia poszczególnych stron w różnych miejscach w serwisie.
     
Instrukcje dla robotów »
Instrukcje dla robotów [1/2]
Opcja przy edycji każdej strony w serwisie, która informuje roboty np. Google o indeksacji, archiwizacji, itp. Przydatne przy optymalizacji serwisu pod wyszukiwarki.
     
Kadrowanie miniaturek zdjęć »
Kadrowanie miniaturek zdjęć [1/2]
Dzięki tej funkcji możliwe jest kadrowanie miniaturek o ustalonej proporcji. Dzięki temu galeria na Twojej stronie będzie się prezentowała bardziej atrakcyjnie.
     
Klonowanie danych dodając nowy język »
Klonowanie danych dodając nowy język [1/1]
Przy tworzeniu nowego języka istnieje możliwość skopiowania danych stron, sliderów i widżetów do nowego języka. Przyśpieszy to znacznie tworzenie nowego tłumaczenia.
     
Klonowanie stron »
Klonowanie stron [1/2]
Opcja klonowania wybranej strony, z poziomu jej edycji i listy podstron.
     
Komentarze do stron »
Komentarze do stron [1/2]
Odwiedzający stronę będą mieli możliwość komentowania podstron. Administrator może ustawić opcję komentowania dla wybranych podstron, a także ustalić czy przesłane komentarze mają pojawiać się od razu czy dopiero po zatwierdzeniu w panelu administracyjnym.
     
Komunikaty o np. ciastkach »
Komunikaty o np. ciastkach [1/2]
Umożliwia wyświetlenie powiadomień na stronie w postaci komunikatu lub wysuwanej belki o np. ciasteczkach (cookies).
     
Konwersja linków z youtube na okno filmu »
Konwersja linków z youtube na okno filmu [1/2]
Zamienia adres URL filmu dodanego do pełnego opisu strony z YouTube na okno odtwarzacza.
     
Kopia bazy danych »
Kopia bazy danych [1/2]
Skrypt archiwizuje do formatu ZIP katalog "database/" z bazą danych i przechowuje na serwerze. Istnieje możliwość pobrania archiwum ZIP lub odtworzenia kopii zapasowej.
     
Linki do serwisów społecznościowych »
Linki do serwisów społecznościowych [1/2]
Dodaje opcję do widżetów wyświetlającą linki do serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter, Wykop, Google Plus, Pinterest). Dla lepszej prezentacji strony w portalach społecznościowych, dodatek generuje znaczniki Open Graph w sekcji META w kodzie HTML.
     
Linkowanie do zewnętrznego URLa z listy zdjęć »
Linkowanie do zewnętrznego URLa z listy zdjęć [1/2]
Ta opcja daje możliwość wstawienia linka w wybranym zdjęciu, które zamiast kierować do wersji powiększonej po kliknięciu w miniaturkę, będzie przenosić do wpisanego adresu URL. Przykładem może być wstawienie logo producenta, które ma kierować do jego strony.
     
Lista podstron i ustawienia elementów »
Lista podstron i ustawienia elementów [1/1]
Administrator będzie mógł ustawić, które dane podstron mają pojawić się na liście podstron przypisanych do edytowanej strony nadrzędnej. Elementy do wyboru to: nazwa podstrony, opis krótki, zdjęcie, data, cena, przycisk dodania do koszyka, daty wydarzenia oraz link więcej. Rozwiązanie ułatwi dostosowanie wyglądu serwisu pod własne potrzeby
     
Lista podstron w formie aktualności »
Lista podstron w formie aktualności [1/3]
Opcja dodaje typ wyświetlania podstron jako "newsy", a lista jest posortowana wg daty. Funkcjonalność posiada kilka dodatkowych opcji m.in. wyświetlania kalendarza czy daty w szczegółach strony.
     
Lista podstron w różnych wersjach »
Lista podstron w różnych wersjach [1/3]
Funkcjonalność umożliwi Ci zróżnicowanie wyglądu listy podstron w zależności od potrzeb. Zdefiniowaliśmy kilka najpopularniejszych typów, ale możliwe jest ustawienie własnych w pliku konfiguracyjnym. Bardzo popularne i często stosowane rozwiązanie przez właścicieli stron internetowych.
     
Lista podstron z podziałem na części »
Lista podstron z podziałem na części [1/2]
Dzielenie listy podstron na części i jest bardzo przydatne przy dużych ilościach podstron. Każdy typ wyświetlania podstron posiada możliwość ustawienia odrębnych limitów ilości wyświetlanych stron na liście.
     
Mapa strony »
Mapa strony [1/1]
Wyświetla strukturę stron w serwisie oraz pozwala na szybkie dotarcie do każdej z nich. Pomaga także robotom z wyszukiwarek na sprawniejszą indeksację wszystkich stron w serwisie. W trakcie edycji wybranej podstrony można wyłączyć jej wyświetlanie w mapie strony.
     
Mapa strony dla Google »
Mapa strony dla Google [1/1]
Wyszukiwarka Google posiada narzędzie, które importuje listę stron wybranego serwisu z pliku XML i przyczynia się to do lepszej indeksacji strony. Dodatek generuje plik XML o nazwie "sitemap.xml" z listą wszystkich stron i podstron. W trakcie edycji wybranej podstrony można wyłączyć jej wyświetlanie w mapie strony.
     
Menedżer i instalator dodatków »
Menedżer i instalator dodatków [1/2]
Możliwość automatycznego instalowania dodatków z poziomu panelu administracyjnego. Znacznie przyśpiesza i usprawnia pracę wykonawcy strony.
     
Menedżer plików »
Menedżer plików [1/1]
Umożliwia zarządzanie plikami z katalogu "files/" na serwerze.
     
Menu rozwijane »
Menu rozwijane [1/2]
Dodatek rozwija menu dając możliwość klientowi na zobaczenia większej ilości zagłębień strony z pozycji menu. Bardzo przydatny dodatek przy rozbudowanej strukturze stron i podstron.
     
Narzędzia SEO »
Narzędzia SEO [1/2]
Umożliwia dodanie specjalnej strony wyświetlającej Twój własny komunikat, osobie która wejdzie na nieistniejącą podstronę serwisu (błąd 404). Najciekawszą funkcją jest możliwość zdefiniowania adresów URL, które mają być przekierowywane na inne adresy.
     
Opcja przypomnienia hasła »
Opcja przypomnienia hasła [1/2]
Przydatna opcja dla zapominalskich. Opcja wysyłania hasła na email administratora serwisu. Oczywiście o jednym administrator będzie musiał pamiętać czyli o adresie email.
     
Opcja wyłączania powiększania zdjęcia »
Opcja wyłączania powiększania zdjęcia [1/1]
Wyłączenie powiększania zdjęcia przyda się szczególnie, gdy w opisie strony wyświetlane zdjęcia są duże i niepotrzebne jest prezentowanie powiększonej wersji. Zaznaczenie tej opcji spowoduje, że nie będzie możliwe kliknięcie na zdjęcie wyświetlane w szczegółach strony, aby zobaczyć jego wersję powiększoną.
     
Opcje ukrywania zaawansowanych pól »
Opcje ukrywania zaawansowanych pól [1/1]
Możliwość ukrycia pól początkującym administratorom, których zmiana może spowodować niepoprawne wyświetlanie się strony lub nawet jej uszkodzenie. Przydatne dla projektantów stron internetowych.
     
Opcje w tłumaczeniach »
Opcje w tłumaczeniach [1/2]
Niektóre tłumaczenia wymagają wstawienia dodatkowych wartości np. link do strony, adres email czy imię nadawcy maila przesłanego przez formularz kontaktowy. Opracowaliśmy możliwość dodawania takich zmiennych do treści tłumaczenia. Obok każdego tłumaczenia (zmiennej językowej) znajduje się komentarz, jakie dodatkowe zmienne mogą się znaleźć w trakcie wysyłania emaila, wyświetlenia komunikatu do klienta, itp.
     
Pliki do pobrania w formie tabelki »
Pliki do pobrania w formie tabelki [1/2]
Wyświetlanie plików w postaci tabelarycznej z możliwością ich sortowania.
     
Podgląd zdjęć w administracji »
Podgląd zdjęć w administracji [1/1]
Możliwość szybkiego podglądu zdjęć na serwerze lub dodanych do strony. Po najechaniu na link pojawia się miniaturka zdjęcia.
     
Podstrony na osobnej liście w panelu »
Podstrony na osobnej liście w panelu [1/4]
Niektóre działy (strony) posiadają sporą ilość podstron. Wyświetlanie ich na jednej liście w panelu administracyjnym powoduje, że korzystanie z listy stron staje się niewygodne. Istnieje możliwość podzielenia tej listy na części. Po zaznaczeniu opcji w czasie edycji strony nadrzędnej, jej podstrony zostaną ukryte na głównej liście.
     
Poprawki błędów w panelu »
Poprawki błędów w panelu [1/1]
Weryfikuje system pod kątem wgranych poprawek błędów.
     
Prezentacja zdjęć w postaci galerii »
Prezentacja zdjęć w postaci galerii [1/4]
Mechanizm umożliwia wyświetlanie zdjęć i podstron w układzie kolumn (galeria). Opcja jest szczególnie pomocna w sytuacji, gdy strona posiada wiele zdjęć. Zdjęcia można także umieszczać pomiędzy treściami w opisie.
     
Prezentacja zdjęć w sliderze »
Prezentacja zdjęć w sliderze [1/2]
Dodatkowa lokalizacja zdjęć w czasie edycji strony. Po stronie klienta wyświetla listę zdjęć, w postaci slidera.
     
Prosty licznik odwiedzin »
Prosty licznik odwiedzin [1/2]
Dodaje opcję do widżetów wyświetlającą tekst z licznikiem odwiedzin. Generuje dodatkowe obciążenie po stronie serwera więc nie jest polecany dla serwisów z dużą ilością wizyt.
     
Przeglądanie zdjęć z podglądem dużego zdjęcia »
Przeglądanie zdjęć z podglądem dużego zdjęcia [1/2]
Rozbudowana możliwość przeglądania zdjęć w formie galerii przy użyciu biblioteki Galleria.
     
Przekierowanie do ostatniej listy »
Po włączeniu tej opcji będzie możliwe przeniesienie do ostatnio używanej listy stron po zapisaniu danych strony w administracji. Jest to przydatna funkcja zwłaszcza, gdy serwis zawiera dużą ilość stron, a administrator często korzysta z opcji wyszukiwania czy sortowania listy. Wtedy po zapisie danej strony skrypt przeniesie użytkownika z powrotem do ostatniej listy stron.
     
Przewijanie na górę strony »
Przewijanie na górę strony [1/2]
Wyświetla przycisk "Do góry" jeśli użytkownik przewinie stronę w dół. Polecany szczególnie dla serwisów z długimi treściami.
     
Przyjazne linki »
Zamienia adresy z pytajnikiem "?" na adres "statyczny". Przykładowo zamienia ?oferta na oferta.html.
     
Rozbudowane funkcje przeglądania sliderów »
Rozbudowane funkcje przeglądania sliderów [1/1]
Funkcjonalność rozbudowana jest o kilka ciekawych opcji jak: możliwość przewijania sliderów w urządzeniach mobilnych przeciągając palcem po ekranie; możliwość przekierowania na adres po kliknięciu na slider; możliwość dodania slidera z samym tekstem do np. wyświetlenia dodatkowej informacji; dodawanie sliderów do różnych lokalizacji i możliwość ich ukrywania.
     
Slidery tekstowe i graficzne oraz bannery »
Slidery tekstowe i graficzne oraz bannery [1/3]
Możliwość dodawania sliderów tekstowych i graficznych na stronie. Świetny dodatek do prezentacji grafik, treści informujących o promocjach czy prezentujących ofertę. Mechanizm posiada wiele opcji konfiguracyjnych jak czas trwania animacji, efekty przewijania animacji i współpracuje z dodatkiem widżety.
     
Sprawdzanie formularzy w locie »
Sprawdzanie formularzy w locie [1/1]
Skrypt przed wysłaniem formularza, wyświetla komunikat o błędnie wypełnionych polach. W tej sytuacji w trakcie wprowadzania poprawek, na bieżąco sprawdzane jest każde kolejne pole i wyświetlana informacja czy dane pole zostało już poprawnie wypełnione.
     
Stronicowanie wszystkich typów listy stron »
Stronicowanie wszystkich typów listy stron [1/1]
Możliwość podzielenie listy podstron na części przez ustawienia limitu podstron wyświetlanych na jednej stronie.
     
Tagi w stronach »
Tagi w stronach [1/4]
Popularne rozwiązanie zwłaszcza na blogach internetowych. Przydzielenie podstronom tagów (tzw. tagowanie), dzięki którym klienci będą mogli przeglądać inne podstrony o podobnej tematyce. Istnieje także możliwość umieszczenia widżetu z linkami do np. popularnych tagów.
     
Tryb deweloperski »
Rozbudowany tryb dewelopera w porównaniu z edycją darmową. Gdy jest włączony w pliku konfiguracyjnym lub gdy webmaster jest zalogowany przy pomocy dodatkowego emaila i hasła, możliwe jest bardziej szczegółowe informowanie o błędach.
Przykładowo, gdy na stronie wyskoczy poważny błąd, większość wizytujących zobaczy komunikat informujący o chwilowym braku działania strony. Wykonawca będzie mógł do tego komunikatu dodać informacje kontaktowe firmy, aby klient, który zetknie się z takim problemem, mógł nawiązać kontakt w celu poznania oferty, której z powodu błędu nie mógł zobaczyć. Natomiast webmaster po włączeniu trybu deweloperskiego, będzie mógł zobaczyć dokładnie jaki jest to typ błędu i go poprawić.
     
Ukrywanie stron i menu z list »
Do dyspozycji masz zmienne konfiguracyjne, dzięki którym możesz wykluczyć wybrane strony, a nawet całe menu, z listy wyników wyszukiwania, mapy strony i mapy strony dla Google.
Przydatne w sytuacji, gdy w serwisie niektóre podstrony wykorzystywane są jako element graficzny lub funkcjonalny np. rejestracja użytkownika, zapisanie do newslettera, itp.
     
Ulepszenia w przeglądaniu dużych zdjęć »
Ulepszenia w przeglądaniu dużych zdjęć [1/1]
System posiada możliwość przewijania zdjęć w urządzeniach mobilnych przeciągając palcem po ekranie. Podgląd zdjęć jest także responsywny, oznacza to że zbyt duże zdjęcia dostosowują się do wielkości ekranu użytkownika.
     
Uproszczony i zaawansowany tryb zarządzania zdjęciami »
Uproszczony i zaawansowany tryb zarządzania zdjęciami [1/2]
Administrator może przełączać tryb ustawiania plików z prostego na zaawansowany. Tryb zaawansowany umożliwi szczegółowe skonfigurowanie parametrów zdjęć.
     
Widżety - zaawansowane opcje prezentacji »
Widżety - zaawansowane opcje prezentacji [1/4]
Rozbudowany mechanizm umożliwiający prezentację różnego rodzaju treści, a także uruchamiania skryptów JavaScript w różnych lokalizacjach. Za pomocą tej funkcjonalności wyświetlić można dodatkowe menu, listę podstron, listę podstron w postaci slidera, slidery, zwykły tekst, wybrane dane podstrony i wiele innych elementów, które dodawane są wraz z instalowanymi dodatkami.
     
Widżety w opisie strony »
Widżety w opisie strony [1/2]
Widżety możliwe są do wstawienia także w treści strony. Bardzo przydatna funkcja dająca szerokie zastosowanie przy skomplikowanych układach stron.
     
Wstawienie kodu statystyk Google Analytics »
Wstawienie kodu statystyk Google Analytics [1/1]
Dodaje opcję do widżetów wyświetlającą kod śledzenia z Google Analytics (statystyki strony).
     
Wstawienie mapy Google Maps »
Wstawienie mapy Google Maps [1/2]
Nowa opcja w widżetach, która umożliwia wyświetlenie mapy Google.
     
Wstawienie tłumacza Google Translate »
Wstawienie tłumacza Google Translate [1/2]
Dodaje opcję do widżetów wyświetlającą opcję tłumaczenia strony przy pomocy Google Translate.
     
Wypełnianie sond »
Wypełnianie sond [1/3]
Możliwość przeprowadzenia sondy / ankiety w serwisie. Zarządzanie sondami w panelu administracyjnym i przeglądanie wyników głosowań.
     
Wyszukiwarka po plikach »
Wyszukiwarka po plikach [1/1]
Funkcjonalność daje możliwość wyszukiwania po różnego rodzaju listach np. plikach wgranych na serwerze
     
Wyszukiwarka po stronach »
Wyszukiwarka po stronach [1/3]
Mechanizm umożliwia wyszukiwanie stron zawierających wpisaną frazę po stronie klienta i w panelu administracyjnym. Przydatne rozwiązanie, gdy serwis jest rozbudowany.
     
Wywołanie własnych funkcji przez widżet »
Wywołanie własnych funkcji przez widżet [1/3]
Można ustawić swoją funkcją do danego widżeta, a także podać dla niej dodatkowy parametr typu numerycznego np. id strony, ilość wyświetlanych elementów, itp. W ten sposób w ramach widżeta możemy wykonać dowolny kod PHP i wyświetlić własny kod HTML.
Rozwiązanie szczególnie przydatne zaawansowanym użytkownikom systemu.
     
Wyświetlanie losowej strony w widżecie »
Wyświetlanie losowej strony w widżecie [1/2]
Dodaje opcję do widżetów wyświetlającą losową stronę z menu lub ze strony nadrzędnej.
     
Zaawansowane przekierowanie »
Zaawansowane przekierowanie [1/1]
Możliwe jest wybranie przekierowania do konkretnej podstrony, a nie tylko adresu URL. Adresy URL "lubią się" zdezaktualizować, a więc w ramach jednego serwisu internetowego, podanie przekierowania na konkretną podstronę zapewni aktualność wszystkich adresów.
     
Zapisywanie ustawień startowych podstron »
Zapisywanie ustawień startowych podstron [1/1]
W trakcie edycji strony możliwe jest zapisanie ustawionych opcji do pliku konfiguracyjnego poprzez kliknięcie na przycisk "zapisz z konfiguracją". To spowoduje, że każda dodawana podstrona będzie posiadała ustawione opcje tak samo jak podstrona "wzorcowa". Administrator będzie mógł opracować kilka szablonów podstron, aby późniejsza praca w panelu była szybsza.
     
Zaznaczanie wielu opcji naraz »
Zaznaczanie wielu opcji naraz [1/2]
Przydatna funkcja podczas zarządzania rozbudowanym serwisem. Możesz odznaczać lub zaznaczać statusy dużej grupy stron na liście lub usuwania dołączonych plików.
     
Zdjęcia w opisie strony »
Zdjęcia w opisie strony [1/3]
Możliwość dodawania zdjęć w treści strony. Trzeba tylko wybrać z listy jakiego typu mają to być zdjęcia.
     
Zestaw usprawnień dla dewelopera »
Zestaw usprawnień dla dewelopera [1/3]
Zestaw wielu dodatkowych udogodnień dla webmastera m.in. możliwość wyboru funkcji wyświetlającej podstrony w czasie edycji strony, ustalenie indywidualnego limitu ilości wyświetlanych podstron w zależności od rodzaju listy, własne funkcje w widżetach, instalacja wielu dodatków jednocześnie.
     
Zestawy sliderów »
Zestawy sliderów [1/2]
Dodawanie zestawów sliderów z poziomu panelu administracyjnego (w formularzu edycji slidera). Edytując podstronę można ustawić, który z tych zestawów ma pojawić się na niej jako slider w nagłówku. Możliwe jest także wyłączenie slidera dla wybranej podstrony.
     
Znak wodny na zdjęciach »
Znak wodny na zdjęciach [1/1]
Możliwość dodania znaków wodnych do zdjęć na stronie.
     
Cechy (specyfikacja) strony »
Cechy (specyfikacja) strony [1/3]
Wpisywanie cech/parametrów do danych podstrony. Przydatny dodatek dla prezentacji danych technicznych czy specyfikacji produktów lub oferty.
     
Daty publikacji podstron »
Daty publikacji podstron [1/1]
Administrator strony będzie mógł ustawić zakres dat publikacji podstrony np. newsa, informacji o wydarzeniu, itp. Podstrona nie będzie widoczna i dostępna dla odwiedzających poza zakresem podanych dat. Rozwiązanie przydatne do informowania o promocjach ograniczonych czasowo czy do przygotowania zestawu newsów, które mają pojawić się dopiero w określonym dniu.
     
Dodatkowi administratorzy »
Dodatkowi administratorzy [1/4]
Dostęp do zarządzania serwisem przez wielu administratorów (redaktorów), którzy będą logowali się przez swoje hasło utworzone dla ich konta. Każdemu z nich można ustawić prawa do poszczególnych sekcji w administracji, a także praw do edycji i usuwania konkretnych podstron.
     
Globalne ustawianie opcji dla plików »
Globalne ustawianie opcji dla plików [1/1]
Dodatek wprowadza 3 dodatkowe pola wyboru w nagłówku listy plików w edycji strony. Pozwalają one na wybranie: lokalizacji, wielkości miniaturki oraz proporcji kadrowania dla wszystkich plików edytowanej strony.
     
Historia zamówień użytkownika »
Historia zamówień użytkownika [1/2]
Przeglądanie zamówień złożonych przez zalogowanego klienta. Rozwiązanie przydatne, gdy znaczną część zamówień składają stali klienci. Po zalogowaniu się użytkownik (klient) będzie mógł przejść do listy swoich zamówień i sprawdzić ich zawartość oraz status realizacji.
     
Historia zmian podstron »
Historia zmian podstron [1/3]
Umożliwia głównemu administratorowi przeglądanie historii zmian podstron dokonanych przez innych administratorów. Rozwiązanie to daje większą kontrolę nad modyfikacjami treści w panelu. Wyświetla dla wybranych podstron informacje o autorze i dacie ostatniej modyfikacji po stronie klienta.
     
Import i eksport stron »
Import i eksport stron [1/2]
Mechanizm umożliwia eksport i import stron do/z arkusza kalkulacyjnego np. OpenOffice Calc. Dane wyeksportowane zapisywane są do pliku z rozszerzeniem CSV. Bardzo przydatne rozwiązanie, aby szybko zarządzać danymi podstron.
     
Komunikaty w formularzach »
Komunikaty w formularzach [1/4]
Dodawanie komunikatów do akceptacji w trakcie składania zamówienia, rejestracji użytkownika, pisania komentarza czy wysyłania maila do administratora przez formularz kontaktowy. Przydatne do wstawienia komunikatu takiego jak zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych.
     
Link do formularza zapytania o ofertę »
Link do formularza zapytania o ofertę [1/2]
Odwiedzający będzie miał możliwość wysłania zapytania do właściciela strony związanego z danym newsem/produktem za pomocą formularza.
     
Powiązane strony »
Powiązane strony [1/3]
Funkcjonalność daje możliwość przypisania podstrony do innych podstron np. z tej samej kategorii, linii produktowej, dodatkowe akcesoria.
     
Prezentacja podstron jako produkty »
Prezentacja podstron jako produkty [1/3]
Funkcje umożliwiające prezentację podstron w postaci produktów m.in. możliwość wpisania ceny, dodatkowy typ wyświetlania podstron, nowa zakładka w panelu. Przydatny dodatek dla prezentacji podstron w postaci katalogu produktów.
     
Przeglądanie podstron - następna / poprzednia »
Przeglądanie podstron - następna / poprzednia [1/1]
Umożliwia alternatywne przeglądanie podstron w ramach strony nadrzędnej w której się znajdują. Przydatne zwłaszcza w prezentacji podstron w postaci newsów lub katalogu produktów.
     
Rozbudowane komentarze »
Rozbudowane komentarze [1/3]
Wyświetlanie losowych komentarzy lub opinii klientów (z wybranej puli komentarzy) w postaci slidera. Dodatek znacznie uatrakcyjni serwis i dzięki prezentacji opinii w widocznym miejscu, zwiększy wiarygodność firmy.
     
Rozbudowane widżety »
Rozbudowane widżety [1/2]
Ulepszenie dla widżetów o przydzielanie wyświetlania ich na wybranych stronach, a także definiowanie ich dat emisji.
     
Rozwinięta prezentacja aktualności - kalendarz »
Rozwinięta prezentacja aktualności - kalendarz [1/4]
Funkcje rozwijające prezentację aktualności w formie kalendarza wydarzeń, definiowania czasu startu i końca wydarzenia np. wystawy w muzeum czy koncertu. Rozbudowane możliwości prezentacji wydarzeń.
     
Slider z wybranymi lub losowymi podstronami »
Slider z wybranymi lub losowymi podstronami [1/2]
Rozbudowuje widżety o możliwość prezentacji wybranych podstron w postaci slidera. Dodatek posiada także opcję wyświetlania losowej grupy podstron. Przydatny zwłaszcza do prezentacji oferty z np. katalogu produktów.
     
Statystyki »
Statystyki [1/4]
Mechanizm umożliwia przeglądanie ilości wyświetleń stron, statystyk pobrań plików, najpopularniejszych fraz z wyszukiwarki, a także niepoprawnych adresów wg wybranego zakresu czasowego.
     
Użytkownicy (logowanie, rejestracja) »
Użytkownicy (logowanie, rejestracja) [1/6]
Dodatek umożliwia zakładanie kont użytkowników, którzy po zalogowaniu mogą uzyskać dostęp do ukrytych stron lub opcji np. dodawania komentarzy.
     
Widżety i prawa dostępu »
Widżety i prawa dostępu [1/1]
Ustawianie prawa do przeglądania, edycji i usuwania wybranych widżetów dla poszczególnych grup administratorów jak: tylko deweloper; deweloper i administrator główny; wszyscy zalogowani do panelu.
     
Zaawansowana wyszukiwarka »
Zaawansowana wyszukiwarka [1/1]
Funkcjonalność rozbudowuje wyszukiwarkę o cechy i wybór strony nadrzędnej.
     
Zamawianie usług i produktów »
Zamawianie usług i produktów [1/8]
Zamawianie produktów i usług opisanych na podstronach. O możliwości zamawiania dla wybranej podstrony decyduje administrator i nie jest wymagane, aby podstrona posiadała cenę. System zapisuje zamówienia do bazy danych, a także wysyła szczegóły na email właściciela strony i zamawiającego. Zamawianie odbywa się bez automatyzacji płatności i wyboru sposobu dostawy zamówienia.
Rozwiązanie sprawdzi się do zamawiania usług np. projektowania strony internetowej.
     

Legenda:

  • - Brak
  • - Zainstalowane
  • - Dostępne jako darmowy dodatek (wymaga instalacji)

Porównanie ułatwień dla webmasterów

  Quick.Cms
v6.5
Quick.Cms.Ext i +
v6.5
Responsywność standardowego szablonu graficznego (RWD)    
Kod Java Script korzysta z udogodnień jQuery    
Profesjonalne wsparcie techniczne    
Opcje ukrywania zaawansowanych pólwięcej »
Możliwość ukrycia pól początkującym administratorom, których zmiana może spowodować niepoprawne wyświetlanie się strony lub nawet jej uszkodzenie. Przydatne dla projektantów stron internetowych.
   
Funkcje dla deweloperawięcej »
Funkcje ułatwiające wyświetlanie wybranych elementów podstrony. Bardzo przydatne, gdy chcesz umieścić nazwy, opisy lub zdjęcia poszczególnych stron w różnych miejscach w serwisie.
   
Menedżer i instalator dodatkówwięcej »
Możliwość automatycznego instalowania dodatków z poziomu panelu administracyjnego. Znacznie przyśpiesza i usprawnia pracę wykonawcy strony.
   
Tryb deweloperskiwięcej »
Rozbudowany tryb dewelopera w porównaniu z edycją darmową. Gdy jest włączony w pliku konfiguracyjnym lub gdy webmaster jest zalogowany przy pomocy dodatkowego emaila i hasła, możliwe jest bardziej szczegółowe informowanie o błędach.
   
Rozbudowane opcje konfiguracyjnewięcej »
System posiada wiele opcji konfiguracyjnych i mechanizmów, które pozwalają na dopasowanie jego działania do własnych potrzeb. Przykładowo funkcja tworzenia szablonów z początkowymi ustawieniami dodawanych podstron czy wybór elementów podstron, które mają się wyświetlać na liście.
   
Dostęp dla deweloperawięcej »
Webmaster będzie miał możliwość stworzenia dodatkowego konta, dzięki któremu będzie mógł zalogować się do wszystkich paneli administracyjnych swoich klientów podając ten sam login i hasło.
   
Zestaw usprawnień dla deweloperawięcej »
Zestaw wielu dodatkowych udogodnień dla webmastera m.in. możliwość wyboru funkcji wyświetlającej podstrony w czasie edycji strony, ustalenie indywidualnego limitu ilości wyświetlanych podstron w zależności od rodzaju listy, własne funkcje w widżetach, instalacja wielu dodatków jednocześnie.
   
Widżety - zaawansowane opcje prezentacjiwięcej »
Rozbudowany mechanizm umożliwiający prezentację różnego rodzaju treści, a także uruchamiania skryptów JavaScript w różnych lokalizacjach. Za pomocą tej funkcjonalności wyświetlić można dodatkowe menu, listę podstron, listę podstron w postaci slidera, slidery, zwykły tekst, wybrane dane podstrony i wiele innych elementów, które dodawane są wraz z instalowanymi dodatkami.
   
Wywołanie własnych funkcji przez widżetwięcej »
Można ustawić swoją funkcją do danego widżeta, a także podać dla niej dodatkowy parametr typu numerycznego np. id strony, ilość wyświetlanych elementów, itp. W ten sposób w ramach widżeta możemy wykonać dowolny kod PHP i wyświetlić własny kod HTML.
Rozwiązanie szczególnie przydatne zaawansowanym użytkownikom systemu.
   
Ukrywanie stron i menu z listwięcej »
Do dyspozycji masz zmienne konfiguracyjne, dzięki którym możesz wykluczyć wybrane strony, a nawet całe menu, z listy wyników wyszukiwania, mapy strony i mapy strony dla Google.
Przydatne w sytuacji, gdy w serwisie niektóre podstrony wykorzystywane są jako element graficzny lub funkcjonalny np. rejestracja użytkownika, zapisanie do newslettera, itp.
   
Opcja przypomnienia hasławięcej »
Przydatna opcja dla zapominalskich. Opcja wysyłania hasła na email administratora serwisu. Oczywiście o jednym administrator będzie musiał pamiętać czyli o adresie email.
   
Dodatkowe parametrywięcej »
W trakcie edycji strony czy widżetu możliwe jest ustawienie dodatkowych parametrów, którym przypiszesz np. nazwę klasy CSS, ustawienia slidera, ilość podstron na liście, własne parametry, itd. Ułatwi to dostosowanie wyglądu wybranej podstrony. Rozwiązanie szczególnie przydatne dla zaawansowanych użytkowników.
   
Zaawansowane ustawienia lokalizacji wyświetlanych elementów więcej »
Większa kontrola nad lokalizacją formularza kontaktu, licznika odwiedzin, formularza subskrypcji, menu, itd. przez panel administracyjny.
   
Możliwość instalacji wielu dodatków jednocześnie    
Rozbudowane opisy zmiennych konfiguracyjnych w dokumentacji więcej »
Dokumentacja dla najnowszej wersji zawiera mnóstwo szczegółowych opisów. Sam tylko opis zmiennych konfiguracyjnych to 17 stron a4.
   
Dostęp do zaawansowanych porad w dokumentacji    
Do góry