Porównanie ogólne

  Quick.Cms
v6.7
Quick.Cms.Ext
v6.7
Quick.Cms.Ext+
v6.7
Cena (jednorazowa opłata) Darmowy już od 202 zł?Regularna cena to 449 zł netto. Webmasterzy, którzy zostaną naszymi partnerami, mogą kupić system nawet za 202 zł netto.
Poznaj ofertę dla webmasterów »
netto
już od 270 zł?Regularna cena to 599 zł netto. Webmasterzy, którzy zostaną naszymi partnerami, mogą kupić system nawet za 270 zł netto.
Poznaj ofertę dla webmasterów »
netto
  Pobierz » Zamów » Zamów »
Darmowy dostęp do poprawek błędów      
Masa dodatkowych opcji więcej »      
Profesjonalne wsparcie techniczne      
Menedżer dodatków więcej »
Możliwość automatycznego instalowania dodatków z poziomu panelu administracyjnego.
     
Usprawnienia dla webmasterów więcej »      
Gwarancja więcej »
Staramy się w jak najszybszym czasie rozwiązać problem w przypadku znalezienia błędu. Wystarczy, że napiszesz email do nas w tej sprawie.

Gwarancja trwa 12 miesięcy, ale wielokrotnie pomagaliśmy nawet po upływie kilku lat od kupna skryptu.
Uzyskujesz także dostęp do poprawek błędów, które publikujemy w panelu administracyjnym skryptu.

Zapoznaj się z licencją »
     
Moduły dla serwisów informacyjnych więcej »
Zestaw modułów, które stosowane są w serwisach informacyjnych, portalach, itp.

Kalendarz wydarzeń, rozbudowane newsy, udostępnianie wybranych sekcji witryny dla zalogowanych użytkowników.

Możesz także ustawić prawa dostępu dla poszczególnych administratorów / redaktorów, którzy będą mogli umieszczali newsy, zdjęcia, itp.

Poznaj wszystkie funkcje tej edycji »
     
Funkcje przyspieszające pracę więcej »
Dla serwisów, które są często aktualizowane stworzyliśmy funkcje, które usprawnią pracę z systemem m.in. globalne ustawienie opcji dla zdjęć, szybka aktualizacja danych podstron z pliku CSV, zaawansowany menedżer plików, itp.

Poznaj wszystkie funkcje tej edycji »
     
Różnorodne opcje prezentacji treści więcej »
Zestaw funkcji rozbudowujących zakres prezentacji treści w serwisie m.in. wyświetlanie danych technicznych w formie czytelnej tabelki, powiązywanie ofert ze sobą, menedżer zestawów sliderów i wiele innych.

Poznaj wszystkie funkcje tej edycji »
     

Porównanie funkcjonalności

Zobacz legendę » Quick.Cms
v6.7
Quick.Cms.Ext
v6.7
Quick.Cms.Ext+
v6.7
Administracja stronami i podstronami      
Dołączenie do stron zdjęć i plików      
Dodawanie sliderów      
Zarządzanie wieloma językami      
Wsparcie SEO dla każdej strony      
Wersja do wydruku      
Możliwość indywidualizacji wyglądu każdej podstrony      
Funkcje dla urządzeń mobilnych      
Aktualności »
Aktualności [1/3]
Wyświetalnie podstron jako "newsy" i sortowanie listy wg daty.
     
Czasowe wyłączenie tłumaczenia »
Czasami bywa tak, że administrator tłumaczy stronę dostępną już w internecie. Nie chciałby, aby to tłumaczenie było widoczne dla osób trzecich. Istnieje zmienna konfiguracyjna, w której definiuje się dostępne języki dla odwiedzających stronę. Pozostałe tłumaczenia będą widoczne jedynie przez administratora.
     
Dodatkowe pole do podstrony »
Dodatkowe pole do podstrony [1/3]
Dodatkowe pole umieszczane w trakcie edycji podstrony w zakładce "Opcje". Możliwość ustawienia widoczności zawartości pola na różnych listach podstron.
     
Dostęp dla dewelopera »
Webmaster będzie miał możliwość stworzenia dodatkowego konta, dzięki któremu będzie mógł zalogować się do wszystkich paneli administracyjnych swoich klientów podając ten sam login i hasło.
Dane do logowania webmastera są zaszyfrowane, aby nikt poza webmasterem nie wiedział jakie są to dane. Dla większego bezpieczeństwa webmaster może także zaszyfrować adres IP z którego będzie możliwe zalogowanie się na to "specjalne" konto. Webmaster logujący się z tymi danymi będzie uruchamiał panel administracyjny z dostępem do wszystkich opcji, które może ukryć swojemu klientowi.
     
Dynamiczne dane w tłumaczeniach »
Dynamiczne dane w tłumaczeniach [1/2]
Edytując opisy w wybranym języku np. polskim, angielskim zdarzają się sytuacje, że treść powinna zawierać dynamiczne dane np. adres email, link do strony, imię nadawcy, itp. Opracowaliśmy mechanizm umieszczania takich wartości.
     
Dzielenie opisu podstrony na części »
Dzielenie opisu podstrony na części [1/2]
Opcja wbudowana w edytorze WYSIWYG, która umożliwia dzielenie tekstu na części (paginacja). Przydatne w sytuacji, gdy opis pełny strony jest rozbudowany.
     
Edycja od strony klienta »
Edycja od strony klienta [1/1]
Możliwość przejścia do edycji strony, listy podstron czy usunięcia w czasie przeglądania serwisu internetowego widzianego oczami klienta. Opcjonalnie tą funkcję można wyłączyć w pliku konfiguracyjnym.
     
Edycja szablonów emaili w panelu »
Edycja szablonów emaili w panelu [1/1]
Przyjazny edytor szablonów emaili w panelu administracyjnym. Dzięki specjalnym "znacznikom" w treści maila można wstawić dynamiczne informacje lub dane wypełnione przez klienta np. w trakcie wypełniania formularza kontaktu.
     
Edytor CKEditor »
Edytor CKEditor [1/1]
Umożliwia korzystanie z edytora WYSIWYG CKEditor w administracji. Edytor nie jest rozwinięty o możliwość wybierania zdjęć, widżetów i paginacji tekstu. Możliwe to jest jedynie w standardowym edytorze tinyMCE lub dodatku fullTinyMCE.
     
Edytor tinyMCE w pełnej wersji »
Edytor tinyMCE w pełnej wersji [1/1]
Umożliwia korzystanie z pełnej wersji edytora WYSIWYG TinyMCE w administracji. Dodatkowo rozbudowany o możliwość wstawiania zdjęć, widżetów i dzielenia treści do opisu podstrony.
     
Facebook Like Box w panelu bocznym »
Facebook Like Box w panelu bocznym [1/2]
Umieszczenie panelu Like Box z Facebook'a (wtyczka społecznościowa). Do wyboru standardowa prezentacja polubień strony lub w postaci wysuwanego panelu.
     
Formularz kontaktowy »
Formularz kontaktowy [1/3]
Formularz kontaktowy (klasyczny) oraz dodatkowa opcja umożliwiająca wyświetlenie formularza kontaktu w widżecie.
     
Funkcje dla dewelopera »
Funkcje dla dewelopera [1/1]
Funkcje ułatwiające wyświetlanie wybranych elementów podstrony. Bardzo przydatne, gdy chcesz umieścić nazwy, opisy lub zdjęcia poszczególnych stron w różnych miejscach w serwisie.
     
Google Analytics »
Google Analytics [1/2]
Dodaje opcję do widżetów wyświetlającą kod śledzenia z Google Analytics (statystyki strony). Funkcjonalność widżetów umożliwia wstawienie modułu w dowolnym miejscu serwisu na wszystkich lub wybranej podstronie.
     
Google Maps »
Google Maps [1/2]
Widżety wyświetlające jedną lub wiele różnych map Google. Każda mapa może być skonfigurowana dla odrębnej lokalizacji np. adres siedziby firmy i jej oddziałów. Funkcjonalność widżetów umożliwia wstawienie mapy w dowolnym miejscu serwisu na wszystkich lub wybranej podstronie.
     
Google Translate »
Google Translate [1/2]
Moduł dodający opcję tłumaczenia serwisu przy pomocy Google Translate. Funkcjonalność widżetów umożliwia wstawienie tej funkcji w dowolnych miejscach serwisu na wszystkich lub wybranych podstronach.
     
Klonowanie stron »
Klonowanie stron [1/2]
Opcja klonowania wybranej strony, z poziomu jej edycji i listy podstron.
     
Klonowanie tłumaczenia serwisu »
Klonowanie tłumaczenia serwisu [1/1]
Przy tworzeniu nowego języka istnieje możliwość skopiowania danych podstron, sliderów i widżetów do nowego języka. Przyśpieszy to znacznie tworzenie nowego tłumaczenia.
     
Komentarze dla wybranych podstron »
Komentarze dla wybranych podstron [1/3]
Odwiedzający stronę będą mieli możliwość komentowania podstron. Administrator uzyskuje szereg dodatkowych ustawień jak: włączanie i wyłączanie opcji komentowania wybranych podstron, sposób pojawiania się komentarzy na podstronie (od razu, od razu ale jak dodaje komentarz użytkownik zarejestrowany, dopiero po zatwierdzeniu w panelu), wyświetlanie lub nie ilości komentarzy w podstronie na liście.
     
Komunikaty o np. ciastkach »
Komunikaty o np. ciastkach [1/2]
Umożliwia wyświetlenie powiadomień na stronie w postaci komunikatu lub wysuwanej belki o np. ciasteczkach (cookies).
     
Konwersja linków z youtube na okno filmu »
Konwersja linków z youtube na okno filmu [1/2]
Zamienia adres URL filmu dodanego do pełnego opisu strony z YouTube na okno odtwarzacza.
     
Kopia zapasowa bazy danych »
Kopia zapasowa bazy danych [1/3]
Skrypt archiwizuje do formatu ZIP katalog "database/" z bazą danych i przechowuje na serwerze. Istnieje możliwość pobrania archiwum ZIP lub odtworzenia kopii zapasowej.
     
Licznik odwiedzin »
Licznik odwiedzin [1/2]
Prosta forma tekstowego licznika odwiedzin. Umieszczany przy użyciu widżeta, którego można zlokalizować w dowolnym miejscu serwisu.
     
Linki do serwisów społecznościowych »
Linki do serwisów społecznościowych [1/2]
Dodaje opcję do widżetów wyświetlającą linki do serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter, Wykop, Google Plus, Pinterest). Dla lepszej prezentacji strony w portalach społecznościowych, dodatek generuje znaczniki Open Graph w sekcji META w kodzie HTML.
     
Lista podstron w różnych wersjach »
Lista podstron w różnych wersjach [1/4]
Funkcjonalność umożliwi Ci zróżnicowanie wyglądu listy podstron w zależności od potrzeb. Skonfigurowaliśmy kilka najpopularniejszych typów, ale możliwe jest ustawienie własnych w pliku konfiguracyjnym. Bardzo popularne i często stosowane rozwiązanie przez właścicieli stron internetowych.
     
Lista podstron z podziałem na części »
Lista podstron z podziałem na części [1/3]
Dzielenie listy podstron na części jest bardzo przydatne przy dużych serwisach. Każdy typ wyświetlania podstron posiada możliwość ustawienia odrębnych limitów ilości wyświetlanych stron na liście.
     
Lista podstron z podziałem na części w panelu »
Lista podstron z podziałem na części w panelu [1/4]
Niektóre działy (strony) posiadają sporą ilość podstron. Wyświetlanie ich na jednej liście w panelu administracyjnym powoduje, że korzystanie z listy stron staje się niewygodne. Istnieje możliwość podzielenia tej listy na części. Po zaznaczeniu opcji w czasie edycji strony nadrzędnej, jej podstrony zostaną ukryte na głównej liście.
     
Lista podstron z wybranymi elementami »
Lista podstron z wybranymi elementami [1/2]
Administrator będzie mógł ustawić, które dane podstron mają pojawić się na liście podstron przypisanych do edytowanej strony nadrzędnej. Elementy, które mogą się pojawić na liście to np. nazwa podstrony, opis krótki, zdjęcie, data, cena, ilość komentarzy, tagi, przycisk dodania do koszyka, daty wydarzenia, itp. Rozwiązanie ułatwi dostosowanie wyglądu serwisu pod własne potrzeby
     
Mapa strony »
Mapa strony [1/1]
Wyświetla strukturę stron w serwisie oraz pozwala na szybkie dotarcie do każdej z nich. Pomaga także robotom z wyszukiwarek na sprawniejszą indeksację wszystkich stron w serwisie. W trakcie edycji wybranej podstrony można wyłączyć jej wyświetlanie w mapie strony.
     
Menedżer i instalator dodatków »
Menedżer i instalator dodatków [1/2]
Możliwość automatycznego instalowania dodatków z poziomu panelu administracyjnego. Znacznie przyśpiesza i usprawnia pracę wykonawcy strony.
     
Menu rozwijane »
Menu rozwijane [1/4]
Dodatek rozwija menu wyświetlając klientowi większą ilość zagłębień strony z pozycji menu. Bardzo przydatny dodatek przy rozbudowanej strukturze stron i podstron.
     
Menu - alternatywna nazwa podstrony »
Menu - alternatywna nazwa podstrony [1/2]
Dodatkowe pole w którym ustawisz nazwę strony wyświetlaną w menu. Najczęściej korzysta się z tej funkcji, aby prezentować skróconą nazwę podstrony w menu.
     
Panel boczny »
Panel boczny [1/2]
Prezentacja przycisku przyklejonego do prawej strony ekranu serwisu. Przycisk ten jest linkiem do wybranej w panelu administracyjnym strony. Możliwość umieszczenia wielu przycisków poprzez funkcjonalność widżetów »
     
Pliki - lista w formie tabelki »
Pliki - lista w formie tabelki [1/2]
Wyświetlanie plików w postaci tabelarycznej z możliwością ich sortowania.
     
Pomocne klasy CSS »
Pomocne klasy CSS [1/1]
System umożliwia wyświetlanie różnych elementów na wybranych podstronach. Należą do nich m.in. galeria zdjęć, formularz kontaktowy, komentarze, lista podstron, cena, data newsa, itp. W elemencie BODY umieszczane są nazwy klas CSS, które pomogą Ci lepiej przygotować projekt graficzny. Będziesz mógł dopasować wygląd serwisu w zależności od tego co wyświetlane jest na podstronie.
     
Poprawki błędów w panelu »
Poprawki błędów w panelu [1/1]
Weryfikuje system pod kątem wgranych poprawek błędów.
     
Przekierowanie do ostatniej listy »
Przekierowanie do ostatniej listy [1/1]
Zapisując dane podstrony zostaniesz przekierowany (jeśli tak chcesz) do ostatnio używanej listy. Przykładowo przeglądałeś podstrony zawierające wyszukiwaną frazę i chcesz poprawić dane każdej z nich. Po zapisaniu danych jednej z nich wrócisz do wyników wyszukiwania.
     
Przewijanie na górę strony »
Przewijanie na górę strony [1/3]
Wyświetla przycisk "Do góry" jeśli użytkownik przewinie stronę w dół. Polecany szczególnie dla serwisów z długimi treściami. W Quick.Cms.Ext funkcjonalność rozbudowana jest o dodatkowe opcje konfiguracyjne (w ramach widżetu).
     
Przypomnienia hasła »
Przypomnienia hasła [1/2]
Przydatna opcja dla zapominalskich. Funkcja wysyłająca hasło na email administratora serwisu. Oczywiście o jednym administrator będzie musiał pamiętać czyli o adresie email.
     
SEO - dynamiczny opis META »
SEO - dynamiczny opis META [1/1]
Jeśli pole "Opis meta" dla danej strony nie jest wypełnione, skrypt wygeneruje go dynamicznie z jej opisu krótkiego lub pełnego skracając go do 160 znaków. Pomocne przy uzyskiwaniu wysokiej pozycji w Google.
     
SEO - google sitemap, obsługa błędów 404, itd. »
SEO - google sitemap, obsługa błędów 404, itd. [1/4]
Zestaw funkcjonalności związanych z obsługą adresów URL. Opcja prezentacji własnej strony z błędem 404, lista przekierowań ze starych adresów na nowe czy generowanie mapy strony XML dla Google.
     
SEO - inistrukcje dla robotów »
SEO - inistrukcje dla robotów [1/2]
Opcja przy edycji każdej strony w serwisie, która informuje roboty np. Google o indeksacji, archiwizacji, itp. Przydatne przy optymalizacji serwisu pod wyszukiwarki.
     
SEO - przekierowanie do podstrony »
SEO - przekierowanie do podstrony [1/1]
Możliwe jest wybranie przekierowania do konkretnej podstrony, a nie tylko adresu URL. Adresy URL "lubią się" zdezaktualizować, a więc w ramach jednego serwisu internetowego, podanie przekierowania na konkretną podstronę zapewni aktualność wszystkich adresów.
     
SEO - przyjazne linki »
SEO - przyjazne linki [1/1]
Zamienia adresy z pytajnikiem "?" na adres "statyczny". Przykładowo zamienia ?oferta na oferta.html.
     
Slidery - przypisywanie do podstron »
Slidery - przypisywanie do podstron [1/2]
Edytując podstronę możesz przypisać dowolny slider nagłówkowy lub wyłączyć na niej jego wyświetlanie. Przydatne rozwiązanie, gdy na wybranej stronie, a także jej podstronach ma być wyświetlany inny slider niż na pozostałych. Przykładowo będziesz mógł ustawić inny dla strony kontaktowej, inny dla strony z galerią zdjęć, a jeszcze inny dla strony i podstron z aktualnościami.
     
Slidery - urządzenia mobilne »
Slidery - urządzenia mobilne [1/1]
Slidery są zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych. Można przewijać kolejne slajdy przeciągając palcem po ekranie. Możliwa jest także konfiguracja pomniejszonych wersji grafik dla malych ekranów urządzeń mobilnych (SRCSET). Powoduje to szybsze ładowanie strony.
     
Slidery »
Slidery [1/3]
Korzystając z rozbudowanej wersji sliderów uzyskasz dostęp do wielu udogodnień m.in. linkowanie na ustawiony przez Ciebie adres po kliknięciu na slider; tworzenie wielu zestawów sliderów i umieszczanie ich w różnych lokalizacjach.
     
Slidery - współpraca z widżetami »
Slidery - współpraca z widżetami [1/2]
Quick.Cms.Ext umożliwi Ci prezentację sliderów w widżetach ». Widżety wyświetlisz w dowolnym miejscu serwisu nawet pomiędzy poszczególnymi akapitami opisu podstrony. Połączenie obu funkcjonalności da Ci szeroki zakres użycia sliderów i zwiększy atrakcyjność strony internetowej.
     
Sondaże »
Sondaże [1/3]
Generowanie prostych sondaży w ramach serwisu. Przydatny mechanizm do zapełnienia pustej przestrzeni w projekcie strony, a także interakcji z klientem.
     
Sprawdzanie formularzy w "locie" »
Sprawdzanie formularzy w
Skrypt przed wysłaniem formularza, wyświetla komunikat o błędnie wypełnionych polach. W tej sytuacji w trakcie wprowadzania poprawek, na bieżąco sprawdzane jest każde kolejne pole i wyświetlana informacja czy dane pole zostało już poprawnie wypełnione.
     
Ścieżka nawigacji w panelu »
Ścieżka nawigacji w panelu [1/2]
W trakcie edycji podstrony, nad formularzem, wyświetla się ścieżka nawigacji z informacją do której strony nadrzędnej przydzielona została podstrona. Obok nazwy strony nadrzędnej pojawią się 2 dodatkowe opcje: przejście do listy podstron przydzielonych do strony nadrzędnej lub dodanie nowej podstrony.
     
Ścieżki nawigacji po stronie klienta »
Ścieżki nawigacji po stronie klienta [1/1]
Na liście podstron (podobnie jak w szczegółach strony) możliwe jest wyświetlenie ścieżki nawigacji. Przydatna opcja w rozbudowanych serwisach zwłaszcz tam gdzie używana jest wyszukiwarka. Osoba przeglądająca listę podstron będzie wiedziała do jakiej kategorii przydzielona jest podstrona.
     
Tagi w stronach »
Tagi w stronach [1/4]
Popularne rozwiązanie zwłaszcza na blogach internetowych. Przydzielenie podstronom tagów (tzw. tagowanie), dzięki którym klienci będą mogli przeglądać inne podstrony o podobnej tematyce. Istnieje także możliwość umieszczenia widżetu z linkami do np. popularnych tagów.
     
Tryb deweloperski »
Rozbudowany tryb dewelopera w porównaniu z edycją darmową. Gdy jest włączony w pliku konfiguracyjnym lub gdy webmaster jest zalogowany przy pomocy dodatkowego emaila i hasła, możliwe jest bardziej szczegółowe informowanie o błędach.
Przykładowo, gdy na stronie wyskoczy poważny błąd, większość wizytujących zobaczy komunikat informujący o chwilowym braku działania strony. Wykonawca będzie mógł do tego komunikatu dodać informacje kontaktowe firmy, aby klient, który zetknie się z takim problemem, mógł nawiązać kontakt w celu poznania oferty, której z powodu błędu nie mógł zobaczyć. Natomiast webmaster po włączeniu trybu deweloperskiego, będzie mógł zobaczyć dokładnie jaki jest to typ błędu i go poprawić.
     
Ukrywanie menu w listach »
Ukrywanie menu w listach [1/1]
Do dyspozycji masz zmienne konfiguracyjne, dzięki którym możesz wykluczyć podstrony przydzielone do wybranego menu (np. menu ukrytego) z list jak: wyniki wyszukiwania, mapa strony i mapa strony dla Google.
Przydatne w sytuacji, gdy w serwisie niektóre menu wykorzystywane są dla podstron funkcyjnych np. rejestracja użytkownika, zapisanie do newslettera, itp.
     
Ukrywanie podstron na listach »
Ukrywanie podstron na listach [1/1]
W trakcie edycji podstrony możesz wykluczyć jej widoczność w niektórych listach jak: wyniki wyszukiwania, mapy stron.
Przydatne w sytuacji, gdy w serwisie niektóre podstrony wykorzystywane są jako element graficzny lub funkcjonalny np. rejestracja użytkownika, zapisanie do newslettera, itp.
     
Ukrywanie zaawansowanych pól »
Ukrywanie zaawansowanych pól [1/2]
Możliwość ukrycia początkującym administratorom pól, których zmiana może spowodować niepoprawne wyświetlanie się strony lub nawet jej uszkodzenie. Przydatne dla projektantów stron internetowych.
     
Ulepszona przeglądarka zdjęć »
Ulepszona przeglądarka zdjęć [1/1]
Quick.Cms.Ext posiada możliwość przewijania zdjęć w urządzeniach mobilnych przeciągając palcem po ekranie. Podgląd zdjęć jest także responsywny, oznacza to że zbyt duże zdjęcia dostosowują się do wielkości ekranu użytkownika.
     
Usprawnienia dla urządzeń mobilnych »
Usprawnienia dla urządzeń mobilnych [1/4]
Rozszerzona wersja usprawnień dla urządzeń mobilnych, w stosunku do darmowej edycji. Menu hamburger, osługa SRCSET dla sliderów (czyli responsywne wersje zdjęć), wysyłanie wybranych formularzy bez przeładowania strony. Layout "mobile first" z nowoczesnymi rozwiązaniami flexbox i zmiennymi CSS.
     
Widżety »
Widżety [1/4]
Rozbudowany mechanizm umożliwiający prezentację różnego rodzaju treści, a także uruchamiania skryptów JavaScript w różnych lokalizacjach. Za pomocą tej funkcjonalności wyświetlić można dodatkowe menu, listę podstron, listę podstron w postaci slidera, slidery, zwykły tekst, wybrane dane podstrony i wiele innych elementów, które dodawane są wraz z instalowanymi dodatkami.
     
Widżety w opisie strony »
Widżety w opisie strony [1/3]
Widżety można wstawić także w treści strony. Bardzo przydatna funkcja dająca szerokie zastosowanie przy skomplikowanych układach stron.
     
Wskazówki na liście podstron w panelu »
Wskazówki na liście podstron w panelu [1/2]
System umożliwia ustawienie wielu opcji dla podstron. Niektóre z nich powodują szczególne zachowania: ukrycie w mapie strony czy w wyszukiwarce, przekierowanie na zewnętrzny adres URL, włączenie widoczności w określonym czasie, dostęp tylko dla wybranej grupy zalogowanych użytkowników.

W panelu na liście obok nazwy podstrony wyświetla się ikonka informująca o wyżej wymienionych opcjach. Ułatwia to orientację w niestandardowych ustawieniach wybranych podstron.
     
Wyszukiwarka dla Twoich klientów »
Wyszukiwarka dla Twoich klientów [1/3]
Udostępnienie Twoim klientom wyszukiwarki po Twojej stronie. Przydatne rozwiązanie dla bardziej rozbudowanych serwisów zawierających aktualności, wydarzenia, bazę produktów, itp.
     
Wyszukiwarka po plikach »
Wyszukiwarka po plikach [1/1]
Funkcjonalność daje możliwość wyszukiwania po różnego rodzaju listach np. plikach wgranych na serwerze
     
Wyświetlanie losowej strony w widżecie »
Wyświetlanie losowej strony w widżecie [1/2]
Dodaje opcję do widżetów wyświetlającą losową stronę z menu lub ze strony nadrzędnej.
     
Wywołanie własnych funkcji przez widżet »
Wywołanie własnych funkcji przez widżet [1/3]
Ustawienie widżeta, który wyświetli się w dowolnym miejscu strony oraz wykona Twój własny kod PHP i wygeneruje odpowiedni kod HTML. Wystarczy, że stworzysz własną funkcję PHP i przypiszesz do niej widżet.
Rozwiązanie szczególnie przydatne zaawansowanym użytkownikom systemu.
     
Zaawansowane opcje - dodatkowe parametry »
Zaawansowane opcje - dodatkowe parametry [1/2]
W trakcie edycji strony czy widżetu możliwe jest ustawienie dodatkowych parametrów, którym przypiszesz np. nazwę klasy CSS, ustawienia slidera, ilość podstron na liście, własne parametry, itd. Ułatwi to dostosowanie wyglądu wybranej podstrony. Rozwiązanie szczególnie przydatne dla zaawansowanych użytkowników.
     
Zapisywanie do subskrypcji »
Zapisywanie do subskrypcji [1/2]
Dodatkowa opcja w widżetach umożliwiająca zapisanie do newslettera przez osobę odwiedzającą stronę. Funkcjonalność daje możliwość zarządzania emailami i generuje listę, którą można zaimportować do programu pocztowego w celu wysyłki subskrypcji.
     
Zaznaczanie wielu opcji naraz »
Zaznaczanie wielu opcji naraz [1/2]
Przydatna funkcja podczas zarządzania rozbudowanym serwisem. Możesz odznaczać lub zaznaczać statusy dużej grupy stron na liście lub usuwania dołączonych plików.
     
Zdjęcia i slidery - atrybut ALT »
Zdjęcia i slidery - atrybut ALT [1/2]
Pole "Alternatywny opis" umożliwia administratorowi wpisanie opisu do atrybutu ALT pojawiającego się przy zdjęciu dołączonym do podstrony lub w sliderze. To rozwiązanie jest szczególnie przydatne dla uzyskania lepszej pozycji strony w wyszukiwarkach internetowych.
     
Zdjęcia w opisie strony »
Zdjęcia w opisie strony [1/3]
Możliwość dodawania zdjęć w treści strony. Trzeba tylko wybrać z listy jakiego typu mają to być zdjęcia.
     
Zdjęcia - 3 lokalizacje miniaturek »
Zdjęcia - 3 lokalizacje miniaturek [1/1]
System umożliwia ustawienie 3 rozmiarów miniaturek osobno dla: szczegółów strony, listy podstron i widżetów. Daje to administratorowi większą kontrolę nad prezentowanymi zdjęciami.
     
Zdjęcia - kadrowanie miniaturek »
Zdjęcia - kadrowanie miniaturek [1/2]
Dzięki tej funkcji możliwe jest kadrowanie miniaturek o ustalonej proporcji. Dzięki temu galeria na Twojej stronie będzie się prezentowała bardziej atrakcyjnie.
     
Zdjęcia - linkowanie do adresu URL »
Zdjęcia - linkowanie do adresu URL [1/2]
Ta opcja daje możliwość wstawienia linka w wybranym zdjęciu, które zamiast kierować do wersji powiększonej po kliknięciu w miniaturkę, będzie przenosić do wpisanego adresu URL. Przykładem może być wstawienie logo producenta, które ma kierować do jego strony.
     
Zdjęcia - podgląd zdjęć w administracji »
Zdjęcia - podgląd zdjęć w administracji [1/1]
Zdjęcia prezentowane są w postaci małych miniaturek, a po najechaniu na nie myszką pojawia się lekko powiększona wersja. Funkcja przyspiesza weryfikację umieszczonych zdjęć w podstronach.
     
Zdjęcia - prezentacja zdjęć w formie galerii »
Zdjęcia - prezentacja zdjęć w formie galerii [1/4]
Mechanizm umożliwia wyświetlanie zdjęć i podstron w układzie kolumn (galeria). Opcja jest szczególnie pomocna w sytuacji, gdy strona posiada wiele zdjęć. Zdjęcia można także umieszczać pomiędzy treściami w opisie.
     
Zdjęcia - prezentacja zdjęć w formie slidera »
Zdjęcia - prezentacja zdjęć w formie slidera [1/2]
Dodatkowa lokalizacja zdjęć w czasie edycji strony. Po stronie klienta wyświetla listę zdjęć w postaci slidera.
     
Zdjęcia - przeglądanie listy z podglądem dużego zdjęcia »
Zdjęcia - przeglądanie listy z podglądem dużego zdjęcia [1/2]
Rozbudowana możliwość przeglądania zdjęć w formie galerii przy użyciu biblioteki Galleria.
     
Zdjęcia - umieszczanie znaku wodnego »
Zdjęcia - umieszczanie znaku wodnego [1/1]
Możliwość dodania znaków wodnych do zdjęć na stronie.
     
Zdjęcia - wyłączania powiększania dla wybranych zdjęć »
Zdjęcia - wyłączania powiększania dla wybranych zdjęć [1/1]
Wyłączenie powiększania zdjęcia przyda się szczególnie, gdy w opisie strony wyświetlane zdjęcia są duże i niepotrzebne jest prezentowanie powiększonej wersji. Zaznaczenie tej opcji spowoduje, że nie będzie możliwe kliknięcie na zdjęcie wyświetlane w szczegółach strony, aby zobaczyć jego wersję powiększoną.
     
Zestaw usprawnień dla dewelopera »
Zestaw usprawnień dla dewelopera [1/2]
Zestaw wielu dodatkowych udogodnień dla webmastera m.in. dostęp do ponad 100 porad modyfikacji systemu w dokumentacji, możliwość ustawienia funkcji wyświetlającej podstrony w czasie edycji strony, ustalenie indywidualnego limitu ilości wyświetlanych podstron w zależności od rodzaju listy, własne funkcje w widżetach, instalacja wielu dodatków jednocześnie.
     
Administratorzy - historia zmian podstron »
Administratorzy - historia zmian podstron [1/3]
Umożliwia głównemu administratorowi przeglądanie historii zmian podstron dokonanych przez innych administratorów. Rozwiązanie to daje większą kontrolę nad modyfikacjami treści w panelu. Wyświetla dla wybranych podstron informacje o autorze i dacie ostatniej modyfikacji po stronie klienta.
     
Administratorzy - wieloosobowy dostęp do panelu »
Administratorzy - wieloosobowy dostęp do panelu [1/3]
Dostęp do zarządzania serwisem przez wielu administratorów (redaktorów), którzy będą logowali się przez swoje hasło utworzone dla ich konta. Każdemu z nich można ustawić prawa do poszczególnych sekcji w administracji
     
Aktualizacja i eksport stron »
Aktualizacja i eksport stron [1/2]
Moduł eksportu i aktualizacji stron do/z arkusza kalkulacyjnego np. OpenOffice Calc. Dane wyeksportowane zapisywane są do pliku z rozszerzeniem CSV. Bardzo przydatne rozwiązanie, aby szybko zarządzać najważniejszymi danymi podstron.
     
Aktualności - rozbudowane opcje i kalendarz »
Aktualności - rozbudowane opcje i kalendarz [1/3]
Funkcje rozwijające prezentację aktualności w formie kalendarza wydarzeń, definiowania czasu startu i końca wydarzenia np. wystawy w muzeum czy koncertu. Rozbudowane możliwości prezentacji wydarzeń.
     
Cechy (specyfikacja) strony »
Cechy (specyfikacja) strony [1/4]
Wpisywanie cech/parametrów do danych podstrony. Przydatny dodatek dla prezentacji danych technicznych czy specyfikacji produktów lub oferty.
     
Daty publikacji podstron »
Daty publikacji podstron [1/1]
Administrator strony będzie mógł ustawić zakres dat publikacji podstrony np. newsa, informacji o wydarzeniu, itp. Podstrona nie będzie widoczna i dostępna dla odwiedzających poza zakresem podanych dat. Rozwiązanie przydatne do informowania o promocjach ograniczonych czasowo czy do przygotowania zestawu newsów, które mają pojawić się dopiero w określonym dniu.
     
Komentarze z rozbudowaną prezentacją »
Komentarze z rozbudowaną prezentacją [1/3]
Wyświetlanie losowych komentarzy lub opinii klientów (z wybranej puli komentarzy) w postaci slidera. Dodatek znacznie uatrakcyjni serwis i dzięki prezentacji opinii w widocznym miejscu, zwiększy wiarygodność firmy.
     
Komunikaty w formularzach »
Komunikaty w formularzach [1/4]
Dodawanie komunikatów do akceptacji w trakcie rejestracji użytkownika, umieszczania komentarza czy wysyłania maila do administratora przez formularz kontaktowy. Przydatne do wstawienia komunikatu takiego jak zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych.
     
Link do formularza zapytania o ofertę »
Link do formularza zapytania o ofertę [1/2]
Odwiedzający będzie miał możliwość wysłania zapytania do właściciela strony związanego z danym newsem/produktem za pomocą formularza.
     
Pliki i zdjęcia - globalne ustawianie opcji »
Pliki i zdjęcia - globalne ustawianie opcji [1/1]
Dodatek wprowadza 3 dodatkowe pola wyboru w nagłówku listy plików w edycji strony. Pozwalają one na masowe wybranie: lokalizacji, wielkości miniaturki oraz proporcji kadrowania dla wszystkich plików edytowanej strony.
     
Pliki i zdjęcia - zaawansowany menedżer »
Pliki i zdjęcia - zaawansowany menedżer [1/1]
Zarządzanie wszystkimi plikami i zdjęciami wgranymi do systemu na serwer. Poprzez przyjazny edytor będziesz mógł zweryfikować wiele parametrów m.in. przydzielenie do podstron, nazwy, datę modyfikacji, itp.
     
Powiązane strony »
Powiązane strony [1/3]
Funkcjonalność daje możliwość przypisania podstrony do innych podstron np. z tej samej kategorii, linii produktowej, dodatkowe akcesoria.
     
Promowanie wybranych podstron »
Promowanie wybranych podstron [1/2]
Prezentacja wybranych podstron w postaci slidera lub zwykłej listy. Opcja ustawienia losowego wyświetlania. Dodatek świetnie sprawdzi się w ekspozycji produktów promocyjnych, najważniejszych aktualności, itp.
     
Przeglądanie podstron - następna / poprzednia »
Przeglądanie podstron - następna / poprzednia [1/1]
Przeglądanie podstron należących do tej samej strony nadrzędnej poprzez klikanie w link "następna" i "poprzednia". Przechodzenie do kolejnych podstron nie wymaga powrotu do listy w stronie nadrzędnej. Przydatne zwłaszcza w prezentacji podstron w postaci newsów lub katalogu produktów.
     
Slidery - menedżer zestawów sliderów »
Slidery - menedżer zestawów sliderów [1/4]
Zarządzanie zestawami sliderów. Przydzielanie zestawu do podstron, konfiguracja wyglądu, zachowania sliderów i innych parametrów. Przydatne gdy korzystasz z różnych sliderów na podstronach.
     
Statystyki »
Statystyki [1/4]
Mechanizm umożliwia przeglądanie ilości wyświetleń stron, statystyk pobrań plików, najpopularniejszych fraz z wyszukiwarki, a także niepoprawnych adresów wg wybranego zakresu czasowego.
     
Użytkownicy - logowanie, rejestracja przez klientów »
Użytkownicy - logowanie, rejestracja przez klientów [1/6]
Moduł zakładania kont użytkowników, którzy po zalogowaniu mogą uzyskać dostęp do ukrytych podstron lub opcji np. umieszczania komentarzy. W panelu zarządzanie użytkownikami, grupami do których zostali przydzieleni, a także historia logowań do kont.
     
Widżety i prawa dostępu »
Widżety i prawa dostępu [1/1]
Ustawianie prawa do przeglądania, edycji i usuwania wybranych widżetów dla poszczególnych grup administratorów jak: tylko deweloper; deweloper i administrator główny; wszyscy zalogowani do panelu. Przydatne rozwiązanie, gdy z panelu korzystają początkujący administratorzy i dla bezpieczeństwa działania serwisu "główny administrator" może wyłączyć im dostęp do "technicznych" widżetów.
     
Widżety - rozszerzenie »
Widżety - rozszerzenie [1/3]
Ulepszenie widżetów o funkcje wyświetlania ich dla wybranych podstron, a także konfigurowanie ich dat emisji.
     

Legenda:

  • - Brak
  • - Zainstalowane
  • - Dostępne jako darmowy dodatek (wymaga instalacji)

Porównanie ułatwień dla webmasterów

  Quick.Cms
v6.7
Quick.Cms.Ext i +
v6.7
Responsywność standardowego szablonu graficznego (RWD)    
Usprawnienia dla urządzeń mobilnychwięcej »
Rozszerzona wersja usprawnień dla urządzeń mobilnych, w stosunku do darmowej edycji. Menu hamburger, osługa SRCSET dla sliderów (czyli responsywne wersje zdjęć), wysyłanie wybranych formularzy bez przeładowania strony. Layout "mobile first" z nowoczesnymi rozwiązaniami flexbox i zmiennymi CSS.
   
Kod Java Script korzysta z udogodnień jQuery    
Profesjonalne wsparcie techniczne    
Ukrywanie zaawansowanych pólwięcej »
Możliwość ukrycia początkującym administratorom pól, których zmiana może spowodować niepoprawne wyświetlanie się strony lub nawet jej uszkodzenie. Przydatne dla projektantów stron internetowych.
   
Funkcje dla deweloperawięcej »
Funkcje ułatwiające wyświetlanie wybranych elementów podstrony. Bardzo przydatne, gdy chcesz umieścić nazwy, opisy lub zdjęcia poszczególnych stron w różnych miejscach w serwisie.
   
Menedżer i instalator dodatkówwięcej »
Możliwość automatycznego instalowania dodatków z poziomu panelu administracyjnego. Znacznie przyśpiesza i usprawnia pracę wykonawcy strony.
   
Tryb deweloperskiwięcej »
Rozbudowany tryb dewelopera w porównaniu z edycją darmową. Gdy jest włączony w pliku konfiguracyjnym lub gdy webmaster jest zalogowany przy pomocy dodatkowego emaila i hasła, możliwe jest bardziej szczegółowe informowanie o błędach.
   
Rozbudowane opcje konfiguracyjnewięcej »
System posiada wiele opcji konfiguracyjnych i mechanizmów, które pozwalają na dopasowanie jego działania do własnych potrzeb. Przykładowo wybór elementów podstron, które mają się wyświetlać na liście czy ustawienie zachowania slidera dla wybranych podstron.
   
Dostęp dla deweloperawięcej »
Webmaster będzie miał możliwość stworzenia dodatkowego konta, dzięki któremu będzie mógł zalogować się do wszystkich paneli administracyjnych swoich klientów podając ten sam login i hasło.
   
Zestaw usprawnień dla deweloperawięcej »
Zestaw wielu dodatkowych udogodnień dla webmastera m.in. dostęp do ponad 100 porad modyfikacji systemu w dokumentacji, możliwość ustawienia funkcji wyświetlającej podstrony w czasie edycji strony, ustalenie indywidualnego limitu ilości wyświetlanych podstron w zależności od rodzaju listy, własne funkcje w widżetach, instalacja wielu dodatków jednocześnie.
   
Widżetywięcej »
Rozbudowany mechanizm umożliwiający prezentację różnego rodzaju treści, a także uruchamiania skryptów JavaScript w różnych lokalizacjach. Za pomocą tej funkcjonalności wyświetlić można dodatkowe menu, listę podstron, listę podstron w postaci slidera, slidery, zwykły tekst, wybrane dane podstrony i wiele innych elementów, które dodawane są wraz z instalowanymi dodatkami.
   
Wywołanie własnych funkcji przez widżetwięcej »
Ustawienie widżeta, który wyświetli się w dowolnym miejscu strony oraz wykona Twój własny kod PHP i wygeneruje odpowiedni kod HTML. Wystarczy, że stworzysz własną funkcję PHP i przypiszesz do niej widżet.
Rozwiązanie szczególnie przydatne zaawansowanym użytkownikom systemu.
   
Ukrywanie menu w listachwięcej »
Do dyspozycji masz zmienne konfiguracyjne, dzięki którym możesz wykluczyć podstrony przydzielone do wybranego menu (np. menu ukrytego) z list jak: wyniki wyszukiwania, mapa strony i mapa strony dla Google.
Przydatne w sytuacji, gdy w serwisie niektóre menu wykorzystywane są dla podstron funkcyjnych np. rejestracja użytkownika, zapisanie do newslettera, itp.
   
Przypomnienia hasławięcej »
Przydatna opcja dla zapominalskich. Funkcja wysyłająca hasło na email administratora serwisu. Oczywiście o jednym administrator będzie musiał pamiętać czyli o adresie email.
   
Zaawansowane opcje - dodatkowe parametrywięcej »
W trakcie edycji strony czy widżetu możliwe jest ustawienie predefiniowanych parametrów, którym można ustalić np. wygląd slidera, ilość elementów w liście, nazwę klasy CSS. Webmaster w ten sposób łatwiej spersonalizuje wygląd strony np. prezentację podstrony w menu, na liście, itd. Funkcjonalność umożliwia także ustawienie własnych parametrów i wykorzystanie ich w dowolnym miejscu na stronie. Rozwiązanie szczególnie przydatne dla zaawansowanych użytkowników.
   
Pomocne klasy CSSwięcej »
System umożliwia wyświetlanie różnych elementów na wybranych podstronach. Należą do nich m.in. galeria zdjęć, formularz kontaktowy, komentarze, lista podstron, cena, data newsa, itp. W elemencie BODY umieszczane są nazwy klas CSS, które pomogą Ci lepiej przygotować projekt graficzny. Będziesz mógł dopasować wygląd serwisu w zależności od tego co wyświetlane jest na podstronie.
   
Zaawansowane ustawienia lokalizacji wyświetlanych elementów więcej »
W panelu możesz ustawić dowolną lokalizację wielu elementów. Formularz kontaktowy, menu, licznik odwiedzin, slider i wiele innych będziesz mógł umieścić na górze, na dole, w środku, z boku, a nawet w środku opisu strony.
   
Możliwość instalacji wielu dodatków jednocześnie    
Rozbudowane opisy zmiennych konfiguracyjnych w dokumentacji więcej »
Dokumentacja dla najnowszej wersji zawiera mnóstwo szczegółowych opisów. Sam tylko opis zmiennych konfiguracyjnych to 17 stron a4.
   
Dostęp do zaawansowanych porad w dokumentacji    
Do góry