Łatwe zarządzanie stroną

To zdecydowanie wyróżnia nasze systemy. Są intuicyjne i proste w obsłudze. Większość osób potrzebuje ok. 15 minut, aby opanować podstawowe funkcje panelu administracyjnego, który służy do umieszczania treści i zdjęć na stronie internetowej.

Jest najwygodniejszym i najprostszym systemem, którego obsługa jest banalnie prosta nawet dla najbardziej opornych klientów - opinia Marcina Kamińskiego »
  • Panel administracyjny Quick.Cms.Ext v6
  • Panel administracyjny Quick.Cms.Ext v6

Dobre wyniki w wyszukiwarce Google

Nasze systemy CMS są dostosowane pod wyszukiwarkę Google. Dzięki temu wiele serwisów funkcjonujących na naszym systemie CMS znajduje się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google. Quick.Cms.Ext », który jest bogatszą wersją darmowego Quick.Cms, posiada mechanizmy pomagające uzyskać jeszcze lepszą pozycję w Google.

Ponadto co dla mnie było argumentem, który ostatecznie mnie upewnił w trafności decyzji jaką był zakup tego rozwiązania, jest fakt łatwej i szybkiej możliwości wypozycjonowania danej strony pod wybranymi przez siebie hasłami. - opinia Jakuba Ciesiołki »
Wykres wydajności

Niewiarygodna szybkość

Pod tym względem nie mamy konkurencji. Nie istnieje inny system CMS na świecie, który by dostarczał takich możliwości przy tak dużej szybkości. Pamiętaj, że w Polsce są regiony, gdzie słabe łącza lub słaby zasięg telefonu to norma.

Kliknij na wykres i zobacz jak szybko działają nasze systemy CMS. Quick.Cms.Ext » jest nieznacznie wolniejszy od Quick.Cms, ale w zamian jest lepiej dostosowany pod wyszukiwarkę Google i urządzenia mobilne.

Dobrze opracowany projekt graficzny + nasz system CMS to gwarancja szybkości i niezawodności.

Bezpieczeństwo i stabilność

Rozwijamy nasze systemy od ponad 10 lat i funkcjonuje na nich ponad 32 000 stron! Gdy my świętowaliśmy tysięczne wdrożenie naszego systemu, niektórzy konkurenci dopiero zaczynali myśleć o stworzeniu własnego CMSa. Czy wiesz, że od paru lat występuje fala migracji stron internetowych, które funkcjonowały na WordPress czy Joomla!, na nasze systemy?

Dlaczego? U nas wszystkie dodatki i funkcje pisane są przez tych samych autorów. Oznacza to, że od lat nasze systemy uznawane są za niezawodne i bezpieczne. Quick.Cms.Ext » posiada mechanizmy zabezpieczające i w rękach przeszkolonego webmastera, stronę będzie można uznać za twierdzę nie do zdobycia!

Po wielu "bojach" z Joomla i WordPress znalazłem wreszcie prosty w obsłudze i co najważniejsze bezpieczny system. - jedna z opinii ze strony jakicmswybrac.pl
Logo OpenSolution

Quick.Cms i Quick.Cms.Ext

Nasz system CMS posiada dwie edycje. Darmowy Quick.Cms przeznaczony jest do wykonania bardzo prostych stron internetowych. Często wykorzystywany jest także jako wersja testowa przed zakupem płatnej edycji Quick.Cms.Ext.

Wszystkie funkcje i dodatki pisane są przez tych samych autorów, co ma kolosalne znaczenie dla prostoty obsługi panelu administracyjnego. Quick.Cms.Ext » posiada zestaw mechanizmów, które wraz z dobrymi umiejętnościami webmastera sprawią, że Twoja strona będzie niepowtarzalna.

Wsparcie techniczne

Regularnie szkolimy webmasterów », aby umieli tworzyć nowoczesne i bezpieczne strony w oparciu o nasze systemy. To co robimy jest unikalne w skali całego kraju. Nikt nie zna danego programu lepiej niż jego autorzy. Jesteśmy z Polski, więc znamy polski internet, polskich webmasterów i potrzeby polskich klientów.

Współpracujemy z wieloma firmami, które świadczą usługi projektowania stron internetowych » tylko na naszych systemach. Niektóre firmy współpracują z nami od ponad 10 lat i są ciągle zadowoleni. U nas znajdziesz obszerną dokumentację, forum i wielokanałową pomoc. To wszystko w j. polskim, a tego konkurencja nie posiada.

Do góry