Prosta obsługa

Użytkownicy chwalą nasze systemy przede wszystkim za prostotę zarządzania stroną internetową. Dla mniej zorientowanych przygotowaliśmy czytelną instrukcję.

Wyjątkowa łatwość obsługi po stronie administratora - dla mnie to chyba najważniejsza cecha, bo nie tylko umożliwia klientowi obsługę strony, ale jednoczesnie dowartościowuje go to, że naprawdę i bez problemów może to zrobić sam, nawet jeśli jego wiedza komputerowa jest bliska zeru - opinia Bożenny Hoowni »
  • Panel administracyjny Quick.Cms.Ext v6
  • Panel administracyjny Quick.Cms.Ext v6

Wysoka pozycja w Google

Strony wykonywane na Quick.Cms.Ext osiągają wysoką pozycję w Google. System posiada zestaw funkcji, które przyczyniają się do tego m.in. dobrze przygotowany kod źródłowy, mechanizm przyjaznych linków, indywidualne i dynamiczne ustalanie opisów META, itp.

Po dwóch tygodniach działania, po wpisaniu w Google "koszulka indywidualna" mój sklepik jest na pierwszej stronie - nieźle :) - opinia Grzegorza Klimasy »
Dodatkowe funkcje

Ciekawe i przydatne dodatki

Quick.Cms.Ext posiada wiele interesujących funkcji, które sprawdzą się w prostych stronach, a także na rozbudowanych serwisach. Formularz kontaktowy, Mapa Google, statystyki Google Analytics, Facebook, galerie zdjęć, blog i wiele innych rozwiązań!

Gorąco polecam narzędzia OpenSolution, szczególnie te w wersjach komercyjnych, gdzie użytkownik może doświadczyć pełni zalet oferowanych narzędzi ze wszystkimi dodatkami. - opinia Tomasza Pawęzki »
Wykres wydajności

Szybkość wczytywanej strony

Nasze systemy są bezkonkurencyjne w szybkości działania! Ma to duże znaczenie, gdy Twoją stronę będą odwiedzały osoby przy użyciu telefonu na terenie, gdzie zasięg pozostawia jeszcze wiele do życzenia.

Polecane firmy projektujące strony » umiejętnie przygotują szatę graficzną, aby wraz z naszym systemem cała strona działała sprawnie. Pamiętaj, że Twoją stronę będą odwiedzały osoby korzystające także ze słabszych łączy. Polska to nie USA!

Przede wszystkim bardzo szybko działa, a to najważniejsze. Do tego bardzo dobrze się pozycjonuje. - opinia Macieja Schabowskiego »

Bezpieczeństwo i gwarancja

Od 2014 roku zauważamy wzmożoną ilość migracji stron z konkurencyjnych systemów, takich jak WordPress, Joomla! do naszych systemów. Quick.Cms.Ext wraz z dodatkami jest zdecydowanie bardziej bezpieczny, gdyż jest napisany przez nas. A to gwarantuje spójność i stabilność.

Quick.Cms.Ext posiada specjalne mechanizmy zabezpieczające i roczną gwarancję. Na system Wordpress czy Joomla! gwarancji nie otrzymasz. Żadna firma, która wykona dla Ciebie stronę na tych systemach, nie da gwarancji na te systemy. Licencja tych systemów to uniemożliwia.

Dlaczego postawiłem na Quick.Cms? Dlatego bo szanuję moich Klientów, dlatego bo dbam o bezpieczeństwo ich stron, szybkość działania oraz prostą i intuicyjną obsługę - opinia Zbigniewa Sztandery »
Logo OpenSolution

Rozwój od ponad 10 lat przez programistów z Polski

System jest rozwijany przez Polaków! Polska słynie z dobrych programistów i programów pisanych przez nich. Potrzebujesz dowodów? Już ponad 32 000 stron funkcjonuje na naszych systemach. W ciągu jednego miesiąca przybywa ponad pół tysiąca stron.

Na chwilę obecną istnieje tysiące wdrożeń naszych systemów w: USA, Niemczech, Francji, Indiach, Brazylii, RPA, Japonii czy Australii.

OpenSolution istnieje od ponad 10 lat i rozwija najpopularniejszy polski system CMS. Współpracujemy z wieloma firmami projektującymi strony internetowe z całej Polski. Dzięki temu możemy dostosowywać nasze systemy pod potrzeby polskich klientów.

Współpraca z wieloma firmami z kraju

Nasze systemy są bardzo popularne wśród polskich webmasterów. Masz do wyboru usługi kilkudziesięciu różnych firm », nie jesteś zdany tylko na jedną firmę!

Kolejnym atutem naszych systemów jest systematyczne szkolenie » naszych partnerów. Webmasterzy bezpośrednio u autorów systemu mogą zasięgnąć wiedzy na temat korzystania z Quick.Cms.Ext.

Na tą chwilę nie wyobrażam sobie pracy na innych systemach jak produkty OpenSolution - opinia Roberta Czyżkowskiego »
Do góry