Opinie partnerów

Poznaj opinie niektórych webmasterów, którzy od lat współpracują z nami. Zapoznaj się z zaletami bycia partnerem OpenSolution z pierwszej ręki.

Jesteś webmasterem i projektujesz strony? Zapoznaj się z naszą ofertą partnerską »

Strona masteros.net

Remigiusz Ciupek - MasterOS.net

Jesteśmy długoletnim partnerem firmy OpenSolution. Bardzo sobie cenimy to wyróżnienie oraz to, że jesteśmy w gronie profesjonalistów, którzy świadczą swoje usługi na najwyższym poziomie.

Uczestnictwo w ich programie partnerskim przyniosło nam wiele korzyści, które miały bezpośredni wpływ na pracę z docelowym klientem. Duże bonifikaty na zakup systemów, bezpłatne porady, konsultacje oraz udział szkoleniach, to kilka argumentów za tym, dlaczego warto skorzystać z oferty partnerskiej »

Strona grafiqa.pl

Jarek Migoń - grafiQa.pl

Będąc partnerem OpenSolution możesz liczyć nie tylko na korzyści finansowe wynikające z rabatów, gwarancji, reklamy, akcji promocyjnych i innych działań OS które napędzają klientów.

Będąc partnerem, oczywiście jeśli chcesz, możesz uczestniczyć w czymś czego do niedawna nie było. Tworzeniu społeczności i budowaniu nowych relacji z klientami w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte na szkoleniach i spotkaniach organizowanych przez OpenSolution.

Dzięki takiej współpracy masz też swój wpływ na rozwój skryptów Quick.Cart i Quick.Cms a także w pierwszej kolejności i bezpłatnie możesz testować nowe wersje płatne.

Strona studiostrona.pl

Zbigniew Sztandera - StudioStrona.pl

6 grudnia 2014 roku rozpocząłem 10 rok! współpracy z OpenSolution. W branży internetowej to jest wieczność. Pamiętam 2005 rok czyli testy i jeszcze raz testy różnych systemów CMS w celu wyłonienia "tego jednego". Wybór padł na Quick.Cms. Nie żałuję tej decyzji. Dlaczego postawiłem na Quick.Cms a nie np. modny Wordpress? Dlatego bo szanuję moich Klientów, dlatego bo dbam o bezpieczeństwo ich stron, szybkość działania oraz prostą i intuicyjną obsługę. Lub inaczej. Dlaczego coraz częściej zgłaszają się do mojej firmy Klienci planujący przenieść swoje strony z Wordpress na Quick.Cms.Ext?

Bezpieczeństwo, szybkość i wygoda obsługi to klucz sukcesu systemu Quick.Cms.Ext, a moi Klienci to doceniają.

Strona vmdesign.pl

Sebastian Kocik - VMDesign.pl

Bycie partnerem OpenSolution (OS) to nie tylko przyjemność pracy z wykwalifikowanym i profesjonalnie podchodzącym do tematu Zespołem. To ciągłe akcje promocyjne dla partnerów, wszelkiego typu rabaty, możliwość testowania wersji płatnych na potrzeby pokazania Klientom, jak również możliwość odroczenia terminu spłaty do czasu zakończenia projektu, wdrożenia.

Od kilku lat współpracuję z "OS", nigdy się nie zawiodłem na pomocy technicznej, praktycznie natychmiastowej, nikt nie zostawił mnie z moim "problemem".

Bycie partnerem "OS" to wstąpienie do profesjonalnej grupy, gdzie każdy z każdym współpracuje, odbywa szkolenia, kursy, wymienia doświadczenia. Każdy partner może brać udział w rozwijaniu, testowaniu nowych wersji skryptów.

To niektóre z plusów, nie można pominąć również reklamy jaką daje nam "OS" zamieszczając nas na swojej liście Partnerów. Naprawdę warto zostać partnerem "OS".

Strona czyzkowski.net

Robert Czyżkowski - Czyzkowski.net

Partnerem OpenSolution jesteśmy od 2010r. Dlaczego zdecydowaliśmy się na podjecie współpracy? Po pierwsze system jest ciągle rozwijany przez specjalistów, dbają o bezpieczeństwo, nowe trendy i technologie. Po drugie wsparcie techniczne - istotna sprawa przy skomplikowanych modyfikacjach. Po trzecie szkolenia - jesteśmy na bieżąco z nowościami. Po czwarte świetny kontakt...

Na tą chwilę nie wyobrażam sobie pracy na innych systemach jak produkty OpenSolution.

Strona projektgraficzny.com

Artur Adamski - Projektgraficzny.com

Status partnera w OpenSolution.org to profesjonalne wsparcie przy wdrażaniu systemów Quick.Cart i Quick.Cms. Nasze realizacje graficzne layoutów dla serwisów internetowych łączą technologię z kreacją w sposób bezproblemowy dzięki fachowej pomocy technicznej.

Uczestnictwo w programie partnerskim OpenSolution wprowadza na wyższy poziom ofertę kompleksowej obsługi stron i sklepów internetowych.

Strona arnev.net

Grzegorz Łyczykowski - ARNEV.net

Dzięki przystąpieniu do grona partnerów OpenSolution nasza współpraca zacieśniła się. Skrypty na których pracowaliśmy od lat, stały się nam jeszcze bliższe i bardziej przejrzyste, a możliwości ich wykorzystania i zastosowania jeszcze większe.

Ogromną zaletą takiej współpracy jest natychmiastowe wsparcie, a regularnie organizowane szkolenia pozwalają zapoznać się jeszcze bardziej z technicznymi aspektami skryptów Quick.Cart i Quick.Cms oraz kierunku rozwoju firmy jak i całego Internetu. Wiedza, doświadczenie oraz zaplecze wsparcia jakie daje nam partnerstwo z OpenSolution to solidny argument dla budowania oferty dla klienta.

Strona mojawww.com

Rafał Molenda - MojaWWW.com

Zdecydowaliśmy się budować nasze strony i sklepy internetowe głównie w oparciu o płatne silniki OpenSolution, ponieważ naszym zdaniem są to rozwiązania znacznie bardziej profesjonalne i jednocześnie znacznie prostsze w modyfikacji, niż skrypty konkurencji. Nasza współpraca trwa zaledwie od 2012 roku, ale z każdym miesiącem stajemy się coraz pewniejsi tego, że stawiając na "OS" dokonaliśmy słusznego wyboru.

Przede wszystkim ze względu na zaangażowanie właścicieli firmy i pozostałych partnerów w rozwój silników, czy też bezpłatne warsztaty tematyczne. O tym, że współpraca idzie we właściwym kierunku może świadczyć przede wszystkim zadowolenie naszych klientów, jak i uzyskanie przez naszą firmę statusu "Złotego partnera OpenSolution".

Strona verakom.pl

Dariusz Wójcik - Verakom.pl

Od kilku lat współpracujemy z Opensolution. Wykonaliśmy już kilkadziesiąt stron w oparciu o ich oprogramowanie. Współpraca układa się bardzo dobrze, wszelkie problemy, z którymi się zwracamy do nich, są rozwiązywane w sposób satysfakcjonujący.

Zawsze spotykamy się z profesjonalizmem oraz życzliwością. Partnerswo z Opensolution to także korzyść wynikająca z prowizji przy sprzedaży oprogramowania.

Strona hostgrafia.pl

Grzegorz Kajewski - Hostgrafia.pl

Nasza firma od wielu lat związana jest z OpenSolution. Współpraca owocuje ścisłym partnerstwem. Działania OpenSolution dowodzą, że "da się" w Polsce stworzyć wyjątkowe narzędzia, które z powodzeniem mogą konkurować z najpopularniejszymi rozwiązaniami dla systemów CMS oraz systemów sklepów internetowych czego przykładem są systemy Quick.Cms oraz Quick.Cart. Swego nie znacie...

Strona futuro-design.com.pl

Stanisław Rakowski - Futuro-design.com.pl

Współpraca z firmą OpenSolution zaczęła się od edycji darmowych w celu wypróbowania funkcjonowania systemu. Bardzo szybko przeszliśmy na wersje "extended", ponieważ ilość funkcji i łatwa obsługa sprawiają, że serwisy naszych klientów są atrakcyjniejsze.

Dzięki temu moja firma staje się bardziej doceniona oraz konkurencyjna. Systemy Quick.Cms.Ext oraz Quick.Cart.Ext, są w bardzo przystępnych cenach i dają bardzo dużą funkcjonalność. Mogą więc obsłużyć nawet duże i wymagające serwisy www.

Strona grabek.net

Jakub Grabowski - grabek.net

Partnerzy OpenSolution to w pewnym sensie rodzina. Szanujemy się, dbamy o siebie nawzajem, jesteśmy stale w kontakcie i pomagamy sobie. Mamy jasne i przejrzyste reguły współpracy, jesteśmy uczciwi. Bycie członkiem tej społeczności daje wymierne korzyści - pozwala więcej zarabiać. Daje też satysfakcję z udziału w projekcie, który stale i intensywnie się rozwija, w którym każdy może dołożyć swoją cegiełkę.

Parafrazując komentarze na pewnym popularnym polskim portalu e-commerce: "Współpraca przebiega pomyślnie. Polecam!" a wiem co mówię, bo mam przyjemność być partnerem prawie od dekady :-)

Do góry