Nasze programy są idealne dla webmasterów!

Zawsze projektowaliśmy nasze programy z myślą o webmasterach. To ich opinia jest dla nas najważniejsza. Współpracują z nami początkujący webmasterzy, a także doświadczone agencje reklamowe istniejące od wielu lat!

Łatwość obsługi przez panel administracyjny

Nauczenie klienta obsługi panelu to kwestia minut, a nie godzin. Koniec z długimi rozmowami z klientami przez telefon o problemach typu: jak dodać zdjęcie do produktu!

Jednemu z klientów wytłumaczyłem w kilka minut przez telefon jak używać panelu administracyjnego i powiedział, że to dziecinnie proste! - opinia Grzegorza Górnego »
Moi klienci są bardzo zadowoleni z przejrzystości panelu administracyjnego. - opinia Cezarego Szydłowskiego »
Skrypt jest dziecinnie prosty w obsłudze, od strony panelu administratora. - opinia Pawła Turowskiego »
  • Panel administracyjny Quick.Cart.Ext v6
  • Panel administracyjny Quick.Cart.Ext v6

Oszczędność czasu przy wdrażaniu grafiki

Na naszym programie uruchomisz sklep kilka razy szybciej niż na PrestaShop! Wstawiając projekt graficzny będziesz potrzebował edytować kilka plików CSS i PHP. Instalacja i konfiguracja dodatków w Quick.Cart.Ext zajmie Ci kilka minut. Dokumentacja napisana jest w j. polskim.

Prosto wdraża sie dowolny projekt graficzny. - opinia Jarosława Migonia »
Duża elastyczność i łatwość modyfikowania, co umożliwia przygotowanie praktycznie dowolnej szaty graficznej i dostosowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb klienta - opinia Bożenny Hoowni »
Profesjonalny kod przyjazny wyszukiwarkom, prostota instalacji, łatwość modyfikacji oprawy graficznej strony, możliwość wdrażania własnych rozwiązań/modułów oraz przystępna cena. - opinia Grzegorza Ruły »
Ilość plików i katalogów w Quick.Cart, PrestaShop i OpenCart

Wykonasz małe i duże sklepy

Nasz program, a zwłaszcza Quick.Cart.Ext daje bardzo duży zakres możliwości. Wykonasz na nich proste sklepy, a także rozbudowane z dużą ilością produktów.

Świetna propozycja dla tych, którzy oferują już nie tylko małe serwisy, ale szukają narzędzi szybkich, stabilnych, łatwych w modyfikacji i przede wszystkim bezpiecznych. - opinia Jarosława Migonia »

To, że nasz program jest świetny do prostych realizacji jest oczywiste. Poniżej 2 przykłady z wielu, pokazujące że rozbudowane sklepy działają na naszych programach od lat!

Spokój nawet przy dużej ilości wizyt w sklepie

Koniec maili z serwerowni dotyczących dużego obciążenia serwera! Na PrestaShop działa wszystko dobrze dopóki sklep posiada mały ruch, ale gdy się to zmieni...

Przede wszystkim zaskoczyła nas szybkość działania strony zarówno po stronie klienta jak i po stronie administratora. Narzędzie jest niezwykle szybkie co naszym zdaniem ma ogromne znaczenie dla klienta odwiedzającego sklep. - opinia Sławomira Sobolewskiego »
Szybkość działania zarówno samego sklepu wraz z jakością świadczonej pomocy technicznej przemawiają na korzyść i świadczą o profesjonalnym podejściu firmy OpenSolution - opinia Krzysztofa Kurka »
Wydajnośc naszych programów

Jesteśmy jak bezpieczna przystań podczas burzliwych dni

Program i dodatki napisali ci sami autorzy. Oznacza to, że program jest spójny i bezpieczny. Kod PHP i JavaScript to zaledwie 5-10% tego co zawiera PrestaShop czy OpenCart.

Tworząc sklep na innym programie jesteś skazany na ciągłe jego aktualizowanie, również aktualizowanie dodatków! Odpowiedz sobie na 3 pytania: Czy klient zapłaci Ci za stałą opiekę? Kto będzie naprawiał sklep po włamaniu? Kto straci na wizerunku?

Dlaczego postawiłem na Quick.Cms a nie np. modny Wordpress? Dlatego bo szanuję moich Klientów, dlatego bo dbam o bezpieczeństwo ich stron, szybkość działania oraz prostą i intuicyjną obsługę. - opinia Zbigniewa Sztandery »

Przyjazny dla programistów i web-developerów

Ze względu na małą ilość kodu PHP i bardzo przejrzyście napisany kod, nasze programy są bezpieczne i łatwe w obsłudze.

Nasz program korzysta z kilku zewnętrznych bibliotek. Konkurencyjne programy posiadają ich kilkadziesiąt, w tym niektóre, których kod PHP zajmuje więcej niż kod Quick.Cart.Ext wraz z grafikami i bazą danych. Koszt wykonywanych modyfikacji na naszym systemie jest wielokrotnie niższy!

Skrypt posiada minimalistyczny kod PHP i HTML co znacznie ułatwia jego modyfikację - opinia ze strony jakisklepinternetowy.pl »
Prosta instalacja, bardzo łatwy do modyfikacji skrypt. Korzystamy z Quick.Cart.Ext od 3 lat dla kilku sklepów i jesteśmy bardzo zadowoleni. - opinia Macieja Schabowskiego »
Kod Quick.Cart

Rozbudowane wsparcie dla webmasterów

Program jest bardzo prosty w obsłudze. W trosce o Twój czas i zadowolenie Twoich klientów przygotowaliśmy poradnik », który krok po kroku wyjaśnia obsługę panelu.

Webmaster w dokumentacji znajdzie sporo szczegółowych wskazówek. Niewiele programów na świecie może pochwalić się tak dobrze napisaną dokumentacją techniczną. A to wszystko w naszym rodzimym języku!

Od czego zacząć? Jak zawsze od dokumentacji, która w jest wyjątkowo obszerna - opinia Zbigniewa Sztandery

Program partnerski i szkolenia webmasterów

Możesz uzyskać u nas nawet 55% rabatu na Quick.Cart.Ext, opiekę prawną firmy LexLab (GIODO, regulaminy, umowy z klientami) i reklamę na naszej stronie »

Dzięki naszej reklamie spora grupa partnerów pozyskała nowych klientów. Dbasz o nasz interes? My dbamy o Ciebie. To jest dwustronna współpraca! Dla webmasterów projektujących na naszych systemach organizujemy szkolenia » z modyfikacji skryptów, nowych trendów i rozmawiamy o rozwoju rynku internetowego


Film zrealizowany przez grafiQa.pl
Będąc partnerem, oczywiście jeśli chcesz, możesz uczestniczyć w czymś czego do niedawna nie było. Tworzeniu społeczności i budowaniu nowych relacji z klientami w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte na szkoleniach i spotkaniach organizowanych przez OpenSolution. - opinia partnera Jarosława Migonia
Do góry