Opinie użytkowników

Poznaj opinie użytkowników skryptów Quick.Cart i Quick.Cms. Dowiedz się o zaletach i wadach tych skryptów.

Zrzut ekranu strony akumuluj24.pl

Maciej, akumuluj24.pl

Prosty, łatwy i przyjemny w obsłudze sklep internetowy. Przede wszystkim bardzo szybko działa, a to najważniejsze. Do tego bardzo dobrze się pozycjonuje. Prosta instalacja, bardzo łatwy do modyfikacji skrypt. Korzystamy z Quick.Cart.Ext od 2009 roku dla kilku sklepów i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Zrzut ekranu strony grafiQa.pl

E. Migoń, grafiQa.pl

Zdecydowaliśmy się na skrypty OpenSolution z kilku prostych powodów. Są bardzo funkcjonalne, łatwe w obsłudze i oferują ciekawy zakres narzędzi z przyjazną dla użytkownika administracją. Dla małych firm czy osób prowadzących działalność gospodarczą, które nie mają własnej struktury informatycznej i serwerów publikacyjnych wręcz idealne. Wsparcie i obsługa zleceń profesjonalne. Jak sama nazwa firmy wskazuje są to Otwarte Rozwiązania i trzeba przyznać że skrypty idealnie wpisują sie w to założenie. Ogólnie projekty graficzne serwisów oparte na tych skryptach są naszym głównym produktem, oferowanym z powodzeniem naszym klientom.

Zrzut ekranu strony trc-webdesign.pl

Piotr Cytowicz, trc-webdesign.pl

Wszystkie narzędzia OpenSolution są bardzo przyjazne pod względem administracji, modyfikacji jak i obsługi przez użytkowników. Przez wiele lat korzystamy z tych narzędzi i szczerze je polecamy. Wszystkie nasze wykonania oparte o narzędzia OpenSolution

Zrzut ekranu strony fast-graphic.pl.jpg

Marcin Górski, fast-graphic.pl

Kiedyś jedynie robiłem na Joomla! (jeszcze jako freelancer), jednak z biegiem czasu i godzinami spędzonymi na tłumaczeniach klientom co, gdzie, jak by zmienić treści oraz po kilku zainfekowanych stronach dałem sobie spokój. Nie bym jakoś rzucał psami na to narzędzie bo fakt ma setki dodatków, skórek i dość dobre wsparcie na forach. Jednak zmęczony już Joomla!, zacząłem szukać czegoś innego, a że na dzień dobry odrzuciłem WordPress'a natrafiłem na Quick.CMS bodaj w 2008 roku.

Na duuuuuuży plus w Quick.CMS jest tworzenie skórek... poezja a w Joomla! no tak łatwo już nie było. Ogólnie na chwilę obecną jakoś nie wyobrażam sobie stawiania stronek na Joomla! a wręcz przeciwnie proponuję przechodzenie z Joomla! na Quick.CMS.

Zrzut ekranu strony dominikmarczuk.pl

Dominik Marczuk, dominikmarczuk.pl

Jeśli ktoś potrzebuje CMSa do szybkiego, łatwego i taniego zbudowania prostej stronki i zarządzania garstką statycznych stron, jeśli rozwiązania bardziej złożone, jak Wordpress, Drupal, czy inne znane rozwiązania tego typu są armatą na muchę i wykraczają poza realne potrzeby, to Quick.Cms jest naprawdę ciekawą propozycją. Łatwość instalacji, dostępność pluginów i skórek, szybkość działania i względna intuicyjność panelu administratora sprawiają, że niewymagający (i niezamożny) użytkownik znajdą tu coś, co pozwoli im zaistnieć w Internecie. Więcej »

Zrzut ekranu strony rehabilis.eu

Bożenna Hoownia, rehabilis.eu

Jeśli chodzi o mnie to ja jestem Państwa oprogramowaniem zachwycona i w tej chwili większość moich klientów ma strony internetowe zrobione przy pomocy Państwa produktów. Większości wystarcza wersja darmowa zarówno Quic.Cms jak i Quick.Cart, ale wersja płatna praktycznie zabezpiecza wszystkie potrzeby przeciętnej firmy w 100%.

Jeśli chodzi o zalety Państwa oprogramowania to moim zdaniem najważniejsze to:

  • wyjątkowa łatwość obsługi po stronie administratora - dla mnie to chyba najważniejsza cecha, bo nie tylko umożliwia klientowi obsługę strony, ale jednoczesnie dowartościowuje go to, że na prawdę i bez problemów może to zrobić sam, nawet jeśli jego wiedza komputerowa jest bliska zeru,
  • duża elastyczność i łatwość modyfikowania, co umożliwia przygotowanie praktycznie dowolnej szaty graficznej i dostosowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb klienta,
  • bezproblemowa instalacja
  • praktycznie 100% bezawaryjność - stosuję Państwa oprogramowanie od 6 lat i jeszcze żadnemu klientowi nie udało się go "popsuć".

Wad oprogramowania nie stwierdziłam, a jedyne na co bym zwróciła uwagę to to, że instrukcja obsługi nie zupełnie pasuje do aktualnej wersji. Jest to jednak niewielkie utrudnienie dla mnie, klienci bardzo rzadko korzystają z instrukcji bo oprogramowanie jest na tyle intuicyjne, że nie maja takiej potrzeby.

Zrzut ekranu strony mok.radlin.pl

Rafał, mok.radlin.pl

To raczej nie recenzja produktu tylko otoczki czyli tzw. helpdesku czy supportu. Prawie dwu (2) miesięczne boje niestety zmuszały mnie do korzystania z pomocy. W czasie tych tygodni absolutnie nic się nie zmieniło: ciągle życzliwe oraz profesjonalne i fachowe podejście. Problemy były rozwiązywane 'ad hoc'; czasami tylko zostałem nakierowywany na właściwy kierunek. Ogólnie rzecz biorąc jestem b. zadowolony.

Zrzut ekranu strony ndmpoland-seo.pl

Marcin Kamiński, ndmpoland-seo.pl

System Quick.Cms używany jest bardzo często w projektach stron www dla naszych Klientów. Quick.Cms jest najwygodniejszym i najprostszym systemem, którego obsługa jest banalnie prosta nawet dla najbardziej opornych Klientów. Inwestycja w płatne wersje Quick.Cms.Ext zwróciła się już po pierwszym miesiącu, szczególnie za sprawą struktury przyjaznych linków SEO, mapy stron, tagów, oraz wielu pozostałych funkcjonalności. Biorąc pod uwagę prostotę instalacji i obsługi, jest to najczęściej polecane przez nas narzędzie.

Zrzut ekranu strony projektgraficzny.com

Artur Adamski, projektgraficzny.com

Narzędzia OpenSolution to świetna propozycja dla małych i dużych firm. Idealna zgodność ze standardami i świetna współpraca z wyszukiwarkami. Duży wybór opcji i funkcjonalności oraz przystępna cena - każdy znajdzie coś dla siebie.

Zrzut ekranu strony powstanie.wielkopolskie.mrocza.net

Sebastian, powstanie.wielkopolskie.mrocza.net

Niedawno zakupiliśmy w pełnej wersji produkt Firmy OpenSolution Team Quick.Cms.Ext. Jest to chyba najlepszy na rynku produkt dla kogoś kto potrzebuje stronę internetową, a nie zna się na jej stworzeniu we własnym zakresie, jak równiez nie ma środków na zapłacenie sporych kwot firmom oferujących swoje usługi i CMS-y oparte na bazie danych.

Strona jest bardzo prosta w obsłudze, przyjemna, dająca bardzo duże możliwości. Nie ma problemu z zamieszczaniem własnych rozwiązań - np. odtwarzacze filmów. Poza tym 6-miesięczna pomoc ze strony OpenSolution jest błyskawiczna - praktycznie nie zdąży się zadać pytania a już jest odpowiedź.

Polecamy stronę wszystkim, a szczególnie wszelkim organizacjom i instytucjom, których przykładem jesteśmy.

Zrzut ekranu strony ideabest.pl

Marek Kucia, ideabest.pl

Obecnie posiadam 8 stron bazujących na Quick.Cms.Ext oraz jedną na wersji darmowej. Zanim zdecydowałem się na ten CMS przeanalizowałem kilka najbardziej popularnych darmowych CMS-ów oraz kilka płatnych. Przeglądam kolejne CMS-y na które trafiam a mimo to kupuję kolejne CMS-y w Opensolution. Obsługa klientów w tej firmie jest na dobrym poziomie, kilkukrotnie pomagali mi usunąć moje przypadkowe błędy. Kilkukrotnie dostałem wskazówki co do nietypowych zmian w CMS. Mam również kilka zastrzeżeń do ich działalności. Przekazałem je OpenSolution i liczę, że niebawem te niedomagania znikną czego życzę wszystkim użytkownikom Qiuck.Cms.Ext.

Zrzut ekranu strony cooltshirt.pl

G. Klimas, cooltshirt.pl

Początkowo sklep pracował na wersji darmowej, teraz zakupiłem pełną wersję. Łatwość obsługi, brak zbędnych bajerów, no może brakuje kilku funkcji, ale, w końcu, powstają nowe wersje. Po dwóch tygodniach działania, po wpisaniu w google "koszulka indywidualna" mój sklepik jest na pierwszej stronie - nieźle :)

Polecam Quick.Cart jeżeli chcesz mieć prosty funkcjonalny sklep internetowy.

Zrzut ekranu strony maborspj.pl

M. Machowski, maborspj.pl

W ramach wprowadzania zmian stron internetowych w naszej firmie zdecydowaliśmy się wykorzystać Quick.Cms jako silnik dla naszych stron. Jak dotąd nie mamy zastrzeżeń - strony działają sprawnie, aktualizowanie ich jest proste, a możliwości dostosowania szablonów do naszych potrzeb nie tylko wystarczające, ale i proste.

Jeszcze nie przeprowadziliśmy aktualizacji Quick.Cms do nowszej wersji, ale z pewnością będzie spełniać nasze oczekiwania jeszcze lepiej niż dotychczasowa, z której i tak jesteśmy zadowoleni!

Gratulujemy udanego produktu, a nieprzekonanym polecamy, aby go wypróbowali. Przecież dostępna jest darmowa wersja!

Zrzut ekranu strony pawezka.pl

T. Pawęzka, pawezka.pl

Intuicyjna obsługa narzędzi QuickCart i QuickCMS oraz duża ilość funkcjonalności za tak niską cenę, stawia produkty OpenSolution na czołowych miejscach wśród twórców systemów zarządzania treścią. Warto zwrócić uwagę na fantastyczną mobilność narzędzi. Kopiujesz i przenosisz na inny serwer, bez zbędnych dodatkowych prac. Wszystko trwa kilka chwil.

Gorąco polecam narzędzia OpenSolution, szczególnie te w wersjach komercyjnych, gdzie użytkownik może doświadczyć pełni zalet oferowanych narzędzi ze wszystkimi dodatkami.

Zrzut ekranu strony leszno.rotary.org.pl

J. Cytowicz, leszno.rotary.org.pl

Bardzo dobre programy - łatwe, tanie i dające dużo satysfakcji - pomoc ze strony OpenSolution znakomita. Firmy współdziałające w kierunku rozwijania i rozwiązywania problemów u klientów Quick.Cart jak i Quick.Cms - extra pomagają. Super.Cart i Super.Cms niech się schowa Joomla.

Marcin Górski, fast-graphic.pl

Zrzut ekranu strony fast-graphic.pl.jpg

Coraz więcej Klientów decyduje się na migracje swoich stron opartych o Joomla! na Quick.CMS z różnych powodów. Najczęściej zgłaszają się osoby / firmy których strony oparte o Joomla! zostały zaatakowane szkodliwym kodem przez osoby trzecie. Google takim stronom daje często mały prezent w postaci jej zablokowania. Innym powodem jest prostota w edycji treści jaką można spotkać w Quick.CMS oraz szybkość ładowania stron.

Do dnia dzisiejszego nie odnotowałem ingerencji osób trzecich w zrealizowanych stronach opartych o Quick.CMS. Tak więc jeśli ktoś posiada stronę na Joomla!, a ceni sobie bezpieczeństwo, prostotę jak i szybkość ładowania strony polecam migrację na Quick.CMS

Zrzut ekranu strony vivivi.pl

C. Szydłowski, vivivi.pl

Korzystam z produktów OpenSolution od ponad 2 lat. Wielu moich klientów korzysta zarówno z aplikacji Quick.Cms jak i Quick.Cart. Moja opinia na temat tych produktów jest jednoznaczna i raczej zawsze pozostanie nie zmienna, czyli skrypt szyty na miarę potrzeb. Moi klienci są bardzo zadowoleni z przejrzystości panelu administracyjnego zarówno z jego funkcjonalności podczas obsługi treści oraz z intuicyjnej obsługi zamówień. Polecam produkty OpenSolution dla webmasterów ze średnią znajomością PHP i HTML. Dodatkowym atutem współpracy jest szybka reakcja help desk w przypadku wersji komercyjnych.

Zrzut ekranu strony trzygiegrx.com

G. Górny, trzygiegrx.com

Quick.Cms oraz Quick.Cart to doskonałe narzędzia - które cechują się łatwością obsługi, funkcjonalnością i przyjaznym panelem administracyjnym. W prosty sposób można sprawić by zwykły szablon zmienił się w przykuwającą wzrok stronę internetową. Na plus Quick'ów przemawia to, że jednemu z klientów wytłumaczyłem w kilka minut przez telefon jak używać Panelu Administracyjnego i powiedział, że to dziecinnie proste. Był bardzo zadowolony! A to najważniejsze. Osobiście trochę bym zmodernizował produkty OpenSolution i mogłyby konkurować z innymi popularnymi CMS'ami. Polecam początkującym i tym mniej wymagającym. Jednak w swojej klasie – the best!

Ważne jest również to, że obsługa klienta w OpenSolution jest na wysokim poziomie a co za tym idzie z przyjemnością się współpracuje z taką firmą.

Zrzut ekranu strony ankle.pl

Ł. Dziubański, ankle.pl

Z Quick.Cart mam do czynienia od niespełna roku. W ciągu tego czasu nie zdarzyło mi się ani razu narzekać na to narzędzie. Prostota w obsłudze, funkcjonalność oraz cena to największe zalety tej aplikacji. Wyrozumiałe oraz bardzo kompletne i szybkie wsparcie techniczne czyni Quick.Cart liderem w swojej klasie.

Jakiś czas temu zakładałem drugi sklep internetowy i oczywiście wybór narzędzia był prosty, nie było się nad czym zastanawiać. Polecam wszystkim i bardzo dziękuję!

Zrzut ekranu strony kaniewska.pl

K. Kaniewska, kaniewska.pl

Nie jestem ani programistką, ani profesjonalnie nie mam nic wspólnego z szeroko pojętą informatyką. Htmla też wcześniej nie miałam potrzeby się uczyć. Jestem więc kompletnym laikiem w tym temacie. Nie mam też doświadczenia ani porównania z innymi sklepami, więc nie wiem jak to gdzie indziej jest.

Stwierdzam jednak, że bez w/w umiejętności - obsługa Quick.Cart'a jest naprawdę prosta i intuicyjna. A przy rozglądnięciu się w podstawach htmla - można nawet samemu dostosować grafikę do swoich potrzeb.

No i do tego nieoceniona pomoc Twórców Quick.Cart'a. Nigdy nie czekałam długo na odpowiedź, a ta zawsze była dokładna i w pełni wyczerpywała zagadnienie. Współpraca z Panami to czysta przyjemność :) Sklepik już poleciłam dalej!

Zrzut ekranu strony jakicmswybrac.pl

Jaki CMS wybrać?, jakicmswybrac.pl

Quick.Cms jest bardzo dobrym skryptem do zrobienia prostej strony internetowej. Jest to jedno z najłatwiejszych w użyciu rozwiązań dostępnych na rynku. Wymaga pewnej wiedzy na temat języka HTML i CSS by opracować wygląd strony, gdyż nie oferuje zbyt wielu szablonów. Podstawy języka PHP przydadzą się także, gdy zaistnieje potrzeba modyfikacji funkcjonalności. Pocieszeniem jest to, że skrypt posiada minimalistyczny kod PHP i HTML co znacznie ułatwia jego modyfikację. Jest niesamowicie wydajny pod warunkiem, że nie obsługuje kilkuset podstron. Dla bardziej wymagających programistów pozostaje kupno wersji płatnych lub użycie innych skryptów. Więcej »

Zrzut ekranu strony agrokwatera.eu

Jerzy S., agrokwatera.eu

Pierwsze moje strony tworzyłem w html-u, ale gdy zachodziła konieczność naniesienia wielu zmian na poszczególnych podstronach i wrzucenia ich na serwer, opadały mi ręce. Rozpocząłem poszukiwania jakiegoś przyjaznego, darmowego cms-a i chyba, jak większość, trafiłem na Joomla - wychwalany jako nr 1. Cztery razy przymierzałem się do niego i cztery razy plułem sobie w brodę, że dałem się tak zwieść. To samo doświadczyłem z innymi cms-ami.

Wtedy to przypadkowo trafiłem na OpenSolution. Zapoznałem się z demami cms-ów, obejrzałem strony wykonane na ich bazie i dokonałem pierwszego zassania Quick.Cms.Lite v2.5. Przerobiłem pierwszą moją stronę wykorzystując tą wersję i oceniłem, że lepszego, prostszego i przyjaznego cms-a nie znajdę, że jest on tym, którego tak szukałem. Wielką zaletą Quick.Cms jest intuicyjna obsługa oraz łatwość modyfikacji (wykorzystując w tym celu udostępnioną na stronie OpenSolution dokumentacją). Zaletą jest też możliwość prostego i szybkiego budowanie serwisów internetowych, nawet przez tych, którzy dotychczas tego nie robili. Po wielu miesiącach pracy z Quick.Cms.Lite, dokonałem zakupu Quick.Cms.Ext na potrzeby Agroturystycznego Stowarzyszenia Puszcza Białowieska i ani ja, ani członkowie tego stowarzyszenia nie żałujemy tego zakupu. Tego narzędzia nie zamienię na inne. To narzędzie polecam innym.

Zrzut ekranu strony bridgemielec.pl

Tomasz P., bridgemielec.pl

Narzędzia OpenSolution, wykorzystywane przeze mnie do realizacji serwisów internetowych charakteryzują się intuicyjną obsługą, czystością kodu oraz łatwością modyfikacji co pozwala na proste i szybkie budowanie serwisów internetowych, które doskonale nadają się dla użytkowników prywatnych, małych i średnich firm. Możliwe jest nawet w oparciu o darmowe narzędzie Quick.Cms.Lite zbudowanie serwisu informacyjnego, choć z pewnymi ograniczeniami. Jednak wersja Ext może okazać się dla wielu zupełnie wystarczająca. Budowa narzędzi pozwala na elastyczne poruszanie się w zakresie dostosowania grafiki i układu podstron, co podnosi atrakcyjność narzędzi.

Wyśmienite wsparcie techniczne w postaci przedstawionych na stronie OpenSolution w dziale "Pomoc i społeczność" dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi a szczególnie forum to skarbnica wiedzy obok której trudno przejść obojętnie i bez podziwu. Cena narzędzi jest bardzo przystępna, nie wspominając już o dostępnych podstawowych darmowych wersjach. Szczerze polecam korzystanie z doskonałych narzędzi OpenSolution a zespołowi składam wyrazy uznania i gratulacje.

Zrzut ekranu strony kungas.eu

Jakub C., kungas.eu

Przed podjęciem decyzji o zakupie oprogramowania Quick.Cms.Ext zbudowałem kilka stron testowych na bezpłatnej wersji. Poprzez ich budowę, dopieszczanie i baczną obserwację, przekonałem się do tego rozwiązania, które oprócz prostoty obsługi dla użytkownika, ułatwi również wiele zadań mi jako osobie tworzącej dany projekt. Łatwość dopasowania Quick.Cms.Ext do własnych potrzeb i założeń graficznym bardzo mile mnie zaskoczyło. Ponadto co dla mnie było argumentem, który ostatecznie mnie upewnił w trafności decyzja jaką był zakup tego rozwiązania jest fakt łatwej i szybkiej możliwości wypozycjonowania danej strony pod wybranymi przez siebie hasłami.

Z czystym sumieniem mogę śmiało polecić oprogramowanie Quick.Cms.Ext jako łatwy i skuteczny sposób zaistnienia w Internecie, jak również sporego ułatwienia, a co za tym idzie obniżenie kosztów tworzenia strony dla webmasterów.

Zrzut ekranu strony xerosox.pl

Barbara G., xerosox.pl

QuickCart jest dla nas prostym, a zarazem bardzo bogatym i przyjaznym programem. Może służyć nie tylko jako sklep internetowy, ale również jako wizytówka firmy. Prze podjęciem decyzji jaki sklep wybrać testowaliśmy wiele innych, jednak QuickCart naszym zdaniem jest idealnym narzędziem do prowadzenia firmowego sklepu internetowego. Ma wszystko to co powinien mieć każdy sklep internetowy. Dużą zaletą tego CMS-a jest fakt że nie wymaga bazy SQL. Po co dużo pisać skoro można go w każdej chwili pobrać i przetestować, samemu się przekonać.

Co do współpracy z OpenSolution, to zależy od dnia. Jednak muszę przyznać pomagają bardzo szybko i profesjonalnie. Współpraca z OpenSolution to czysta przyjemność

Zrzut ekranu strony eurodiety.pl

Arkadiusz M., eurodiety.pl

Nie mam doświadczeń z innymi skryptami sklepów z pełnym dostępem administracyjnym, więc trudno mi ocenić Quick.Cart.

Jeśli chodzi o współpracę z firmą OpenSolution po zakupie sklepu, to tu jestem bardzo zadowolony. Pełna pomoc w kontakcie telefonicznym i mailowym. Podoba mi sie, że mimo pewnych informacji zawartych na stronie - "instrukcje" i "najczęściej zadawane pytania" nie byłem tam od razu odsyłany tylko otrzymywałem od zespołu bezpośrednią odpowiedź. Dobry kontakt, szybka pomoc i reakcja na zgłaszane problemy. Jestem zadowolony.

Zrzut ekranu strony webtutoriale.pl

Web Tutoriale, webtutoriale.pl

Darmowy skrypt CMS, który jest jednym z prostszych w obsłudze, użytkowaniu i posiada otwarty kod. Program jest bardzo popularny w Polsce, posiada sporą społeczność i dostęp do wielu firm, które wykonują modyfikacje i projekty graficzne. Polecamy go dla niedużych stron choć są wyjątki od tej reguły. Wersja płatna posiada dodatkowe opcje, wsparcie techniczne i gwarancję. Więcej »

Zrzut ekranu strony tlumikisportowe.com

Artur S., tlumikisportowe.com

Po spędzeniu wielu godzin nad wyszukiwaniem dobrego skryptu sklepu internetowego, trafiliśmy na strone OpenSolution.org i nie żałujemy. Po przestestowaniu darmowej wersji sklepu oraz porównaniu wersji płatnej do konkurencyjnych rozwiązań nie mieliśmy żadnych wątpliwości co do wyboru Quick.Cart.Ext to sklep który posiada wszystkie potrzebne cechy: łatwość w obsłudze dzieki prostemu menu, przejrzysty kod przyjazny przy modyfikacji wyglądu, świetną cenę oraz świetne wsparcie techniczne które jest bezcenne.

Dlatego też szczerze polecam rozwiązania OpenSolution jako dopracowane i świetne narzędzia które polubi każdy administrator.

Zrzut ekranu strony ustalenie.ojcostwa.com

Grzegorz R., ustalenie.ojcostwa.com

Długo szukaliśmy dobrego, elastycznego i profesjonalnego rozwiązania w zakresie "systemu do zarządzania treścią" (CMS) dla stron internetowych na bazie którego, moglibyśmy oferować naszym klientom strony internetowe, którymi mogliby samodzielnie w łatwy sposób zarządzać.

Dlaczego wybraliśmy Quick.Cms?

Profesjonalny kod przyjazny wyszukiwarkom, prostota instalacji, łatwość modyfikacji oprawy graficznej strony, możliwość wdrażania własnych rozwiązań/modułów oraz przystępna cena. Ważny jest również fakt, że oprogramowanie stale się rozwija i pojawiają się wydania o kolejnych numerach z wdrożonymi nowymi poprawkami. Planujemy dłuższą współpracę z Zespołem OpenSolution. Polecamy.

Zrzut ekranu strony jakisklepinternetowy.pl

Jaki sklep internetowy?, jakisklepinternetowy.pl

Quick.Cart jest bardzo dobrym skryptem do zrobienia sklepu internetowego z małą ilością produktów lub nie potrzebującym zbędnych "wodotrysków". Jest to jedno z najłatwiejszych w użyciu rozwiązań dostępnych na rynku. Więcej »
Zrzut ekranu strony virusgroup.pl

Virus Group, virusgroup.pl

Jeśli jesteś dziś w potrzebie a o Tobie nikt nic nie wie. Załóż stronę albo sklep, dla nich to powszedni chleb. Znają cały system trików, idealny dla laików. CMS, CSS, funkcjonalność jest THE BEST. Mają kody i szablony, będziesz nimi zachwycony. Wszystko dużo nie kosztuje, łatwo się administruje. Dobry produkt plus współpraca, to każdemu się opłaca. Teraz biznes ostro ruszy, dzięki www OpenSolution.

Zrzut ekranu strony pigment-art.com

Cezary G., pigment-art.com

Od jakiegoś czasu działam z rozwiązaniami OpenSolution. Quick.Cms oraz Quick.Cart to doskonałe narzędzia - które cechują się łatwością obsługi, funkcjonalnością oraz bardzo przyjaznym panelem administracyjnym. Dodatkowym bonusem jest pomoc ze strony OpenSolution oraz prężnie rozwijające się forum na którym zawsze można znaleźć poprawne rozwiązanie problemu.

Do góry