8 razy tak dla naszych systemów CMS!

Poznaj szczegóły techniczne, które wyjaśnią Ci dlaczego nasze systemy CMS są lepsze od innych. Współpracują z nami początkujący webmasterzy, a także doświadczone agencje reklamowe istniejące od wielu lat!

Łatwość obsługi przez panel administracyjny

Nauczenie klienta obsługi panelu to kwestia minut, a nie godzin. Koniec z długimi rozmowami z klientami przez telefon o problemach typu: jak dodać zdjęcie na stronę!

Jednemu z klientów wytłumaczyłem w kilka minut przez telefon jak używać panelu administracyjnego i powiedział, że to dziecinnie proste! - opinia Grzegorza Górnego »
Moi klienci są bardzo zadowoleni z przejrzystości panelu administracyjnego. - opinia Cezarego Szydłowskiego »
Skrypt jest dziecinnie prosty w obsłudze, od strony panelu administratora. - opinia Pawła Turowskiego »
  • Panel administracyjny Quick.Cms.Ext v6
  • Panel administracyjny Quick.Cms.Ext v6

Oszczędność czasu przy wdrażaniu grafiki

Na naszym systemie uruchomisz stronę kilka razy szybciej niż na Joomli! Wstawiając projekt graficzny będziesz potrzebował edytować od 2 do 4 plików (CSS i PHP). Instalacja i konfiguracja dodatków w Quick.Cms.Ext zajmie Ci kilka minut. Dokumentacja napisana jest w j. polskim.

Prosto wdraża sie dowolny projekt graficzny. - opinia Jarosława Migonia »
Zanim zdecydowałem się na ten CMS przeanalizowałem kilka najbardziej popularnych darmowych CMS-ów oraz kilka płatnych. Przeglądam kolejne CMS-y na które trafiam a mimo to kupuję kolejne CMS-y w Opensolution. - opinia Marka Kuci »
Łatwość dopasowania Quick.Cms.Ext do własnych potrzeb i założeń graficznych bardzo mile mnie zaskoczyła. - opinia Jakuba Ciesiołki »
Ilość plików i katalogów w Quick.Cms, Joomla!, WordPress i Drupal

Wykonasz małe i duże realizacje

Nasz system CMS, a zwłaszcza Quick.Cms.Ext daje bardzo duży zakres możliwości. Wykonasz na nich proste strony, a także duże serwisy. Mamy na to twarde dowody!

Świetna propozycja dla tych, którzy oferują już nie tylko małe serwisy, ale szukają narzędzi szybkich, stabilnych, łatwych w modyfikacji i przede wszystkim bezpiecznych. - opinia Jarosława Migonia »

To, że nasz system CMS jest świetny do prostych realizacji jest oczywiste. Poniżej 2 przykłady z wielu, pokazujące że rozbudowane strony działają na naszych systemach od lat!

Spokój nawet przy dużej ilości wizyt na stronie

Koniec maili z serwerowni dotyczących dużego obciążenia serwera! Ze stronami na Joomla! czy WordPress jest wszystko dobrze dopóki mają mały ruch, ale gdy się to zmieni...

Gdy przegląda się statystyki obciążeń serwera przy stronach opartych o Quick.Cms widnieje 0% lub 0,1% :) Gdy strona oparta o WordPress o podobnym obciążeniu ma zawsze 1-2%. - opinia Krzysztofa Wójcika »
Stronę mam od 6 miesięcy na Quick.Cms.Ext i odpukać po raz pierwszy żadnych sygnałów od admina że coś obciąża serwer. - opinia z serwisu jakicmswybrac.pl »
Wydajnośc naszych systemów

Jesteśmy jak bezpieczna przystań podczas burzliwych dni

System i dodatki napisali ci sami autorzy. Oznacza to, że system jest spójny i bezpieczny. Kod PHP i JavaScript to zaledwie 5-10% tego co zawiera Joomla! czy WordPress.

Ja w pewnym momencie się przesiadłem na Quick.CMSa po tym jak kilkanaście stron, które działały na Wordpress przeszło atak i zostały zawirusowane. Wordpress jest strasznie dziurawy a zwłaszcza dodatki. - opinia z serwisu jakicmswybrac.pl »

Tworząc stronę na innych systemach jesteś skazany na ciągłe jej aktualizowanie, również aktualizowanie dodatków! Odpowiedz sobie na 3 pytania: Czy klient zapłaci Ci za stałą opiekę? Kto będzie naprawiał stronę po włamaniu? Kto straci na wizerunku?

Dlaczego postawiłem na Quick.Cms a nie np. modny Wordpress? Dlatego bo szanuję moich Klientów, dlatego bo dbam o bezpieczeństwo ich stron, szybkość działania oraz prostą i intuicyjną obsługę. - opinia Zbigniewa Sztandery »
Lista luk bezpieczeństwa
Lista luk bezpieczeństwa w WordPress, Joomla i innych systemach. Zrzut ekranu z początku 2020 roku ze strony www.exploitalert.com

Przyjazny dla programistów i web-developerów

Ze względu na małą ilość kodu PHP i bardzo przejrzyście napisany kod, nasze systemy są bezpieczne i łatwe w obsłudze. Baza danych SQLite umożliwia łatwe i szybkie docieranie do danych, a menedżer bazy danych daje możliwość łatwego zarządzania danymi poza panelem administracyjnym.

Duża elastyczność i łatwość modyfikowania, co umożliwia przygotowanie praktycznie dowolnej szaty graficznej i dostosowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb klienta. - opinia Bożenny Hoowni »

Nasz system posiada 5 zewnętrznych bibliotek. WordPress ponad 30, w tym jedną, której kod PHP zajmuje więcej niż w Quick.Cms.Ext kod, grafiki i baza danych razem wzięte. Joomla! jest jeszcze bardziej rozbudowana. Koszt wykonywanych modyfikacji na naszym systemie jest wielokrotnie niższy!

  • Zrzut ekranu menedżera bazy danych
  • Luki w bibliotece GetID3

Obszerna dokumentacja i forum dyskusyjne

System jest bardzo prosty w obsłudze. W trosce o Twój czas i zadowolenie Twoich klientów przygotowaliśmy poradnik », który krok po kroku wyjaśnia obsługę panelu.

Webmaster w dokumentacji znajdzie sporo szczegółowych wskazówek. Niewiele systemów na świecie może pochwalić się tak dobrze napisaną dokumentacją techniczną. A to wszystko w naszym rodzimym języku!

Od czego zacząć? Jak zawsze od dokumentacji, która w jest wyjątkowo obszerna - opinia Zbigniewa Sztandery

Program partnerski i szkolenia webmasterów

Możesz uzyskać u nas nawet 55% rabatu na Quick.Cms.Ext, opiekę prawną firmy LexLab (GIODO, regulaminy, umowy z klientami) i reklamę na naszej stronie »

Dzięki naszej reklamie spora grupa partnerów pozyskała nowych klientów. Dbasz o nasz interes? My dbamy o Ciebie. To jest dwustronna współpraca! Dla webmasterów projektujących na naszych systemach organizujemy szkolenia » z modyfikacji skryptów, nowych trendów i rozmawiamy o rozwoju rynku internetowego


Film zrealizowany przez grafiQa.pl
Będąc partnerem, oczywiście jeśli chcesz, możesz uczestniczyć w czymś czego do niedawna nie było. Tworzeniu społeczności i budowaniu nowych relacji z klientami w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte na szkoleniach i spotkaniach organizowanych przez OpenSolution. - opinia partnera Jarosława Migonia
Do góry