Wsparcie techniczne

Udzielamy fachowej i szybkiej pomocy dla osób, które kupiły Quick.Cms.Ext lub Quick.Cart.Ext. Masz problem z wstawieniem grafiki lub wykonaniem modyfikacji? Skorzystaj z naszej pomocy, a udzielimy Ci porady!

Ikonka z kołem ratunkowym

Pomoc techniczna w zakresie obsługi

Aż do 6 miesięcy od zakupu skryptu możesz uzyskać pomoc techniczną przez formularz wsparcia. Przez ten okres będziemy udzielali porad, dzięki którym dobrze poznasz zasady zarządzania swoim serwisem.

Jako autorzy skryptu najlepiej go znamy, więc uzyskasz informacje z pierwszej ręki.

Obrazek z prędkościomierzem

Krótki czas odpowiedzi

W dni robocze najczęściej odpisujemy w ciągu kilku godzin. Gdy przygotowanie naszej odpowiedzi jest bardziej czasochłonne np. do rozwiązania jest złożony problem, odpowiadamy z reguły do 24 godzin w dni robocze.

Szanujemy Twój czas i nie zostawimy Cię bez odpowiedzi.

Ikonka kalendarza

Minęło 6 miesięcy, co dalej?

Mimo wygaśnięcia wsparcia technicznego, będziesz mógł zadawać nam pytania. Nie chcemy Cię pozostawić samego z problemem i postaramy się odpowiedzieć w ciągu 3 dni roboczych.

Z doświadczenia wiemy jednak, że najczęściej będziesz potrzebował pomocy przez okres 2-3 miesięcy od kupienia naszego systemu. Okres 6 miesięcy jest wystarczający, abyś poznał bardzo dobrze nasz system.

Ikonka osoby z telefonem

Dedykowany formularz wsparcia

Dla Twojej wygody opracowaliśmy przyjazny system wsparcia. Dzięki niemu nie będziesz musiał szukać historii korespondencji wśród innych wiadomości w skrzynce mailowej. Wszystko znajdziesz uporządkowane w jednym miejscu.

Dbamy o Twoją wygodę i poważnie traktujemy wsparcie naszych klientów.

Zasady korzystania ze wsparcia technicznego

 1. Okres wsparcia
  Klient otrzymuje maksymalnie 3 godz. na uzyskanie pomocy technicznej w okresie 6 miesięcy.
 2. Czas odpowiedzi
  Odpowiedź na wysłane zapytanie zostanie udzielona w ciągu maksymalnie 72 godzin w dni robocze (od poniedziałku do piątku). Najczęściej odpisujemy w ciągu kilku godzin.
 3. Kanał kontaktu
  Wsparcie techniczne realizowane jest przez formularz wsparcia »
 4. Zakres pomocy
  Wsparcie techniczne dotyczy pomocy w tematach obsługi oprogramowania, prostych modyfikacji, zasady działania wybranych funkcji i ogólnych porad podczas użytkowania. Są to z reguły wskazówki, a nie gotowe rozwiązania. Wprowadzenie modyfikacji wg wskazówek klient wykonuje we własnym zakresie, aby modyfikować oprogramowanie wymagana jest znajomość podstawowej obsługi: przeglądarek internetowych, edytorów tekstu, połączeń FTP z serwerem, języka HTML/CSS i czasem PHP.
  W zakres wsparcia technicznego nie wchodzą prace programisty, przygotowanie szczegółowych instrukcji modyfikacji oraz inne prace specjalistyczne. Prace programistyczne realizowane są przez naszych partnerów ».
 5. Specjalne warunki wsparcia dla osób, które kupują systemy z rabatem
  • Kupujący, którzy otrzymali od nas rabat na system Quick.Cms.Ext, Quick.Cart.Ext i ich aktualizacje otrzymują 1 godz. wsparcia technicznego na okres 1 miesiąca.
  • Partnerzy srebrni, złoci i platynowi nie otrzymują wsparcia technicznego. Dzięki temu mogą uzyskać tak duże rabaty.
Do góry