1. Stabilność. Posiadanie strony, a zwłaszcza sklepu wiąże się ze stałym rozwojem. Potrzebujesz firmy, która za 2, 3 czy 5 lat będzie ciągle świadczyć usługi. Z niektórymi partnerami współpracujemy nawet 10 lat!
  2. Umiejętności i doświadczenie. Wyobraź sobie, że strona to samochód. W takim układzie nasze programy to silnik samochodowy. Zauważ, że brakuje jeszcze wielu elementów, aby samochód (strona) był kompletny. Której firmie zaufasz? Tej która wykonała kilka czy tej, która wykonała setki samochodów na naszym silniku?
  3. Usługi naszych partnerów charakteryzuje atrakcyjna cena. Tak! Umiejętności wielu z nich są na poziomie znanych agencji, a ceny mają o wiele niższe.
  4. Wysokiej jakości kod wykonywany przez partnerów ma duże znaczenie. Po pierwsze strona osiąga lepsze wyniki w Google, a po drugie dalszy rozwój strony będzie tańszy. Nie da się napisać dobrej jakości kodu nie znając dobrze naszych systemów.
  5. Bezpieczeństwo! Strony internetowe są narażone na większe ataki hakerów i wirusów niż Twój komputer. Każdy program trzeba dobrze znać, aby go zabezpieczyć. Antywirusem w tej sytuacji jest webmaster.
  6. Partnerzy na naszych szkoleniach » zdobyli dużą wiedzę na temat optymalizacji stron. Rewelacyjne wyniki stron klientów w Google to efekt umiejętności naszych partnerów. Nie ma potrzeby dodatkowego pozycjonowania strony.
  7. Kompleksowość. Webmaster nie jest w stanie być specjalistą od wszystkiego. Stworzyliśmy sieć wsparcia technicznego i starannie dobranych specjalistów z innych dziedzin (prawa, hostingu, dostępności), którzy zapewniają wsparcie dla naszych partnerów.

Konkursy i wyróżnienia

Każdego roku powstaje na naszych systemach ponad 5000 stron i sklepów. Organizujemy konkursy i wyróżniamy najciekawsze realizacje pod względem jakości grafiki, bezpieczeństwa, optymalizacji i dostosowania pod urządzenia mobilne. Poznaj wyróżnione projekty »

Czy wiesz, że większość wyróżnianych stron wykonują właśnie nasi partnerzy?

Do góry