Opinie o Quick.Cms.Ext

Czemu Quick.Cms.Ext v6 jest lepszy od innych systemów? Przeczytaj recenzje webmasterów, którzy realizują projekty na najnowszej wersji systemu CMS. Dowiedz się dlaczego najnowsza wersja jest zdecydowanie lepsza niż starsze.

Zrzut ekranu strony vmdesign.pl

Sebastian Kocik, VMDesign.pl

Jednym słowem "PRZEŁOM"! Patrząc na wcześniejsze wersje, to możliwości jakie daje Quick.Cms.Ext v6, to lata świetlne. Zarówno dla webmastera jak i potencjalnego użytkownika.

Zrzut ekranu strony studiostrona.pl

Zbigniew Sztandera, StudioStrona.pl

Od 10 lat projektuję strony na systemach OpenSolution, ale jeszcze nigdy nie było tak dużego przeskoku od strony funkcji i wszechstronności. Tradycyjnie "rządzi" tu bezpieczeństwo oraz wygoda obsługi. Wykorzystanie bazy SQLite zapewnia dogodne warunki rozbudowy strony przy zachowanej prostocie instalacji. Wprowadzony system widgetów umożliwia stworzenie ciekawych, nieszablonowych stron.

Zrzut ekranu strony grafiQa.pl

Jarosław Migoń, grafiQa.pl

Nowe wersje Quick.Cms.Ext v6 czy Quick.Cms.Ext+ v6 to świetna propozycja dla tych, którzy oferują już nie tylko małe serwisy, ale szukają narzędzi szybkich, stabilnych, łatwych w modyfikacji i przede wszystkim bezpiecznych.

Zrzut ekranu strony masteros.net

Remigiusz Ciupek, masterOS.net

Jest to naprawdę bardzo dobry produkt. Nowa struktura techniczna, nowa baza, bardzo dużo dodatków, które dowolnie można sobie układać i zmieniać na stronie. Bardzo duże możliwości modyfikacyjne systemu, jedynie co nas może ograniczyć to wyobraźnia :) Polecam!!!

Zrzut ekranu strony czyzkowski.net

Robert Czyżkowski, czyzkowski.net

Produkty OpenSolution od dawna uważane są przez nas za rewelacyjne. Najnowszy Quick.Cms.Ext to nowy poziom możliwości zarówno dla projektantów, programistów jak i użytkowników. Duża ilość dodatków czy baza danych SQlite pozwalają na zastosowanie skryptu do stron o znacznie rozbudowanej strukturze. System pozwala rozbudowywać stronę według własnych potrzeb nie ograniczając nas w żaden sposób.

Zrzut ekranu strony futuro-design.com.pl

Stanisław Rakowski, futuro-design.com.pl

Nowy system jest przełomem, na który długo czekaliśmy. HTML 5 - jeszcze bardziej nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe, poprawnie działające na komputerze, tablecie czy smartphonie to jest strzał w 10!
Obsługa systemu stała się jeszcze bardziej łatwa i szybka, a to powoduje, że Quick.Cms.Ext v6.0 mocno wyprzedza swoją konkurencję i jest bardziej atrakcyjny dla klienta. Opierając nasze realizacje na tym systemie mamy gwarancję zadowolenia i dobrej opinii naszych klientów.

Zrzut ekranu strony hainet.pl

Mariusz Szczęsny, hainet.pl

Nowy Quick.Cms.Ext v6 to idealne narzędzie do robienia wyjątkowych stron, świetnie współpracujących z wyszukiwarką Google. Wielki PLUS za właściwą drogę rozwoju nowego CMSa!

Zrzut ekranu strony projektgraficzny.com

Artur Adamski, projektgraficzny.com

Wersja 6 to duży technologiczny krok naprzód oraz podążanie za trendami w projektowaniu. Większe możliwości narzędzi przy zachowaniu szybkości i dynamiki. Nie oglądaj się za siebie, przejdź na nową wersję!

Zrzut ekranu strony arnev.net

Grzegorz Łyczykowski, arnev.net

Przełom w wydajności, funkcjonalnosci i możliwościach. Wielki przeskok od strony kodu, co powoduje konieczność zupełnie nowego podejscia projektowego i chociaż można czasem włosy rwać, złorzeczyć - są to pochopne wnioski, ponieważ prostota rozwiązań kompensuje wszelkie niedogodności :)

Zrzut ekranu strony pawezka.pl

Tomasz Pawęzka, pawezka.pl

Przez dłuższy czas nie było mnie w kraju i ostatnią wersję miałem opanowaną w wersji 5. Po powrocie zastałem wersję 6 i jestem pod potężnym wrażeniem. Jest super!

Zrzut ekranu strony hostgrafia.pl

Grzegorz Kajewski, hostgrafia.pl

Po latach poszukiwań, prób, testów różnych systemów CMS wiedziałem jaki powinien być i co powinien zawierać system, na którym chcę pracować. Już od dłuższego czasu wszystkie prace webmasterskie wykonuję na Quick.Cms'ach. Wcześniej w wersjach darmowych, obecnie tylko płatnych. I nic nie wskazuje na to, żebym zmienił zdanie.

Zrzut ekranu strony bcweb.pl

Filip Bartnicki, bcweb.pl

Najnowsza wersja skryptu Quick.Cms.Ext pozwoliła naszej firmie w pełni rozwinąć skrzydła. Testowaliśmy wiele popularnych rozwiązań. Każde miało swoje plusy i minusy, jednak Quick.Cms.Ext w wersji 6 jest narzędziem które bije wszystkie inne rozwiązania na głowę.

Jedna z funkcjonalności jest dla nas nieoceniona, a dla jej twórców należy się duże piwo! Widgety bo o nich mowa znacznie poprawiły możliwości rozbudowy strony, a są one tylko jednym z wielu usprawnień w najnowszej wersji!

Dzięki nim praca nad skryptem stała się zdecydowanie szybsza i przyjemniejsza, a same realizacje innowacyjne i nieszablonowe.

Zrzut ekranu strony grabek.net

Jakub Grabowski, grabek.net

To doskonały, prosty w obsłudze i modyfikacji system do obsługi małych i dużych projektów.

Potrzebujesz strony spełniającego wymogi WCAG 2.0? Zrobisz ją na Quick.Cms.Ext 6.x. Potrzebujesz strony responsywnej? Zrobisz ją na Quick.Cms.Ext 6.x. Potrzebujesz rozbudowanej strony, którą będzie mogło redagować wiele osób, które nie znają się na tworzeniu i projektowaniu strony? Zrobisz ją na Quick.Cms.Ext 6.x. Potrzebujesz katalogu on-line, strony produktowej, skutecznego landing page'a? Zrobisz ją na Quick.Cms.Ext 6.x.

A na dodatek dostaniesz bezpieczny i wydajny system oraz wsparcie i pomoc żywej oraz stale rozwijającej się społeczności OpenSolution.

Do góry