Tutoriale do CMS w wersji v6.7

Prezentujemy listę tutoriali, które zaktualizowaliśmy do wersji v6.7

Ikonka z trybikami

Wczytywanie aktualnej wersji styli CSS

Przeglądarki przechowują w pamięci podręcznej pliki CSS. Jeśli po modyfikacji styli CSS nie zostanie zmieniona nazwa pliku może się zdarzyć, że klient otworzy nową wersję strony ze starymi stylami CSS.

Wskazówka » rozwiązuje problem CACHE przeglądarek i umożliwia wczytywanie zawsze aktualnej wersji styli CSS

Instrukcja umieszczenia dodatkowego pola w formularzu kontaktu

Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext

Rozbudowa formularza kontaktowego o dodatkowe pola wymaga zmian w kilku plikach. Zapoznaj się z tą instrukcją, a będziesz wiedział jak w prosty sposób poszerzyć funkcjonalność formularza.

Przejdź do wskazówki »

Webmaster

Projektujesz strony?

Poniższe wskazówki opracowaliśmy tylko dla naszych partnerów. Przygotowaliśmy ofertę współpracy i przywilejów dla webmasterów.

Zostań naszym partnerem » za darmo i zyskaj rabaty na nasze systemy oraz dostęp do dodatkowych zasobów.

Rozszerzony opis krótki - widżety i zdjęcia

Mechanizm dodawania i wyświetlania widżetów oraz zdjęć w opisach krótkich podstron. Rozwiązanie to zwiększy możliwości dopasowania działania naszego systemu do potrzeb projektu strony internetowej. Instrukcję wykonaliśmy na prośbę partnerów.

Przejdź do instrukcji »

  • Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext
  • Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext

Menu - generowanie podstron z hashami

Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext

Widżety umożliwiają wyświetlenie listy podstron czy wybranego menu w różnych lokalizacjach serwisu. Udostępniliśmy modyfikację, która wyświetli (poprzez widżet) listę podstron z linkami "hash". Kliknięcie na wybraną podstronę spowoduje przejście do opisu podstrony na liście, który znajduje się pod pełnym opisem strony nadrzędnej. Rozwiązanie przydatne dla serwisów typu "one page".

Przejdź do instrukcji »

Link do edycji podstrony w innych tłumaczeniach

Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext

Proponujemy ciekawe rozwiązanie dla stron, które posiadają różne tłumaczenia i są one dokładną kopią tłumaczenia z j. polskiego. Tutorial ułatwi przełączanie pomiędzy tłumaczeniami edytowanej podstrony w panelu administracyjnym.

Przejdź do instrukcji »

Sprawdzanie wartości pola CAPTCHA w formularzu

Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext

Pole CAPTCHA (zabezpieczenie przed robotami) sprawdzane jest po wysłaniu formularza - przy pomocy języka PHP. W związku z tym jeśli ktoś je wypełni i poda niepoprawną wartość, przekona się o tym po wysłaniu formularza. Musi wtedy wrócić i poprawić wynik dodawania. Udostępniliśmy wskazówkę która umożliwi sprawdzanie pola CAPTCHA jeszcze przed wysłaniem formularza.

Przejdź do instrukcji »

Do góry