Różnorodna prezentacja produktów w CMS v6.7

Relacja z etapów rozwoju wersji v6.7 naszego systemu CMS, który planujemy udostępnić do pobrania i sprzedaży końcem 2019 roku.

Bestsellery w widżecie

Zintegrowaliśmy bibliotekę Slick z naszym systemem, aby prezentacja produktów mogła być bardziej różnorodna. Pierwszym praktycznym zastosowaniem funkcjonalności Slick'a jest wyświetlanie bestsellerów.

Wystarczy dodać nowy widżet i ustawić kilka produktów. Na liście wyboru obok nazwy produktu znajduje się sumaryczna ilość zamówionych produktów.

Produkty z wszystkich podkategorii

Wchodząc do wybranej kategorii nadrzędnej Twój klient zapozna się z strukturą podkategorii. Pod szczegółowymi informacjami na temat wybranej kategorii zobaczy także wszystkie produkty, które znajdują się w całej strukturze podkategorii. Produkty będzie można także sortować wg kilku ustawień.

Podprodukty

Niektóre produkty posiadają swoje rozszerzenia np. bogatsza opcja, które administrator chce prezentować w postaci listy pod opisem produktu nadrzędnego. Dla takich sytuacji dopracowaliśmy system w taki sposób, aby w panelu na liście produktów wyświetlać ikonkę informującą o tym, że produkt posiada podprodukty. Kliknięcie na ikonę spowoduje przejście do listy podproduktów.

W starszych wersjach podobną funkcjonalność można uzyskać przez dodatek relatedPages »

Najnowsze produkty w widżecie

Przy użyciu widżetów będziesz mógł wyświetlić nowości produktowe w dowolnym miejscu swojego sklepu internetowego. Przykładowo może to być dedykowana podstrona prezentująca najnowsze produkty. Może to być także odpowiednia sekcja na stronie głównej czy stopka sklepu internetowego. Zakres lokalizacji jest szeroki.

System umożliwi Ci prezentację nowości w różnorodnej formie jako slider, zwykłą listę lub galerię zdjęć.

Do góry