Pierwsze tutoriale do CMS v6.5

Opracowaliśmy kilka ciekawych modyfikacji naszego CMSa w postaci instrukcji w dokumentacji.

Rozszerzone prawa do wybranych sekcji w panelu

Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext

Dodatek admins » dla Quick.Cms.Ext+ v6.5 umożliwia dodawanie nowych administratorów wraz z przydzielaniem im praw do poszczególnych sekcji w panelu administracyjnym. Ustawianie praw dla niektórych sekcji występuje w formie uproszczonej. Opracowaliśmy instrukcję rozbudowy praw dla wybranych sekcji z wersji prostej do rozszerzonej.

Dowiedz się » jak wprowadzić tą modyfikację. Dostęp do niej mają wszyscy nasi partnerzy.

Zmiana liter na podstawowy alfabet łaciński

Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext

Udostępniliśmy modyfikację w formie instrukcji, która zamienia znaki cyrylicy w adresach URL i nazwach plików generowanych przez system na odpowiedniki w podstawowym alfabecie łacińskim. Dzięki wskazówce będziesz mógł także samemu rozszerzyć listę znaków, które mają być ignorowane lub zamieniane na inne.

Instrukcja » dostępna dla wszystkich zalogowanych użytkowników.

Dodatkowe pole w formularzu zamówienia

Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext

Wskazówka umożliwi Ci rozbudowę formularza zamówienia o dodatkowe pole tekstowe. Instrukcja ta jest przykładem wielokrotnego zastosowania. Dzięki temu będziesz mógł umieścić większą ilość wymaganych pól. Formularz zamówienia występuje w dodatku ordering » dla Quick.Cms.Ext+.

Zapoznaj się » ze wskazówką. Dostęp do niej mają wszyscy nasi partnerzy.

Projektujesz strony?

Nowe wskazówki, a także wiele innych jest dostępnych tylko dla naszych partnerów. Przygotowaliśmy ofertę współpracy i przywilejów dla webmasterów. Zostań naszym partnerem » za darmo i zyskaj rabaty na nasze systemy oraz dostęp do dodatkowych zasobów.

Rozszerzony opis krótki: widżety i zdjęcia - dostosowanie wskazówki do wersji v6.5

Modyfikacja wprowadza mechanizm dodawania i wyświetlania widżetów oraz zdjęć w opisach krótkich podstron. Rozwiązanie to zwiększy możliwości dopasowania działania naszego systemu do potrzeb projektu strony internetowej. Instrukcję wykonaliśmy na prośbę partnerów.

Przejdź do » wskazówki. Dostęp do niej mają wszyscy nasi partnerzy

  • Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext
  • Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext

Link do edycji podstrony w innych tłumaczeniach - dostosowanie wskazówki do wersji v6.5

Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext

Proponujemy ciekawe rozwiązanie dla stron, które posiadają różne tłumaczenia i są one dokładną kopią tłumaczenia z j. polskiego. Tutorial ułatwi przełączanie pomiędzy tłumaczeniami edytowanej podstrony w panelu administracyjnym.

Wskazówka » dostępna jest dla wszystkich naszych partnerów.

Do góry