Modyfikacje i programiści

Brakuje Ci pewnych opcji w skrypcie Quick.Cart lub Quick.Cms? Potrzebujesz zintegrować nasz skrypt z innym systemem np. księgowym? Zapoznaj się z ofertą firm, które zajmują się profesjonalnymi modyfikacjami naszych skryptów.

StudioStrona

Projektowanie i modyfikacje stron oraz sklepów internetowych. Kompleksowa obsługa klientów: aktualizacja skryptów, hosting, rejestracja domen, pozycjonowanie, itp.

Skąd: Polska / Podkarpackie / Rzeszów
Kontakt email i telefon »

IT TOP Sp. z o.o.

Oferujemy usługi tworzenia integracji Quick.Cart z dowolnymi systemami bazodanowymi. Możemy także rozbudować już istniejące.

Skąd: Polska / Śląskie / Mysłowice
Kontakt email i telefon »

Quick.Tools.Factory

Kompleksowe tworzenie stron i sklepów pod indywidualne potrzeby klienta. Posiadają wiele gotowych rozwiązań dostosowanych do starszych, a także najnowszych wersji skryptów.

Skąd: Polska / Małopolskie / Kraków
Kontakt email i telefon »

Bcweb.pl

Modyfikacje i integracje skryptów oraz kompleksowe wsparcie marketingowe firm. Tworzenie indywidualnych stron www i sklepów internetowych oraz ich promocja w Internecie.

Skąd: Polska / Mazowieckie / Mińsk Mazowiecki
Kontakt email i telefon »

Daniel Galas

Programista PHP, Java Script i HTML. Współautor skryptów JavaScript: Quick.Slider, Quick.Box i Quick.Form zaimplementowanych w Quick.Cms.Ext v6.x. Współpracuje z OpenSolution i wykonuje modyfikacje systemów.

Skąd: Polska / Śląskie / Gliwice
Kontakt email i telefon »

MakWeb

Dodatki, szablony oraz modyfikacje skryptów Quick.Cms i Quick.Cart, a także kompleksowe projektowanie stron i sklepów internetowych.

Skąd: Polska / Śląskie / Bielsko Biała
Strona internetowa: mak-web.pl

Simlution

Modyfikacje, dodatki i moduły tworzone pod indywidualne potrzeby klienta do skryptów OpenSolution.

Skąd: Polska / Śląskie / Skoczów
Kontakt email i telefon »
Do góry