Nowa wersja Quick.Cms i Quick.Cms.Ext v6.3!

Kilkanaście interesujących zmian w Quick.Cms.Ext v6.3, to efekt stałej współpracy z webmasterami! Zapoznaj się z tym co nowego wprowadziliśmy.

Porównanie nowości w poszczególnych edycjach

  Quick.Cms
v6.3
Quick.Cms.Ext
v6.3
Quick.Cms.Ext+
v6.3
  Darmowy już od 202 zł?Regularna cena to 449 zł netto. Webmasterzy, którzy zostaną naszymi partnerami, mogą kupić system nawet za 202 zł netto.
Poznaj ofertę dla webmasterów »
netto
już od 270 zł?Regularna cena to 599 zł netto. Webmasterzy, którzy zostaną naszymi partnerami, mogą kupić system nawet za 270 zł netto.
Poznaj ofertę dla webmasterów »
netto
  Pobierz » Zamów » Zamów »
Poprawki błędów więcej »      
Aktualizacja zewnętrznych dodatków: phpliteadmin, TinyMCE i jQuery      
Oznaczenie usuwania plików więcej »
Zwiększyliśmy intuicyjność działania systemu o oznaczanie w postaci ikonki w trakcie zaznaczania plików do usunięcia. Więcej informacji »
     
Ustawianie domyślnego zdjęcia w trakcie dodawania więcej »
W trakcie dodawania zdjęć do strony umożliwiliśmy ustawianie domyślnego zdjęcia dla listy podstron. W Quick.Cms.Ext dodaliśmy także ustawianie domyślnego zdjęcia dla widżetów.
     
Lista plików w panelu dostosowana do większych rozdzielczości więcej »
Lista plików wyświetlania w trakcie edycji strony dopasowywuje się dla większych rozdzielczości ekranu. Zwiększa to czytelność listy.
     
Obsługa gestów w sliderze i przeglądarce zdjęćwięcej »
Uruchomiliśmy w systemie bibliotekę jQuery Mobile z obsługą odpowiednich zdażeń. Dzięki temu kadry w sliderze i powiększone zdjęcia można od razu przewijać poprzez gesty na ekranie (przeciągnięcie "swipe" zdjęcia palcem w prawo lub lewo). Więcej informacji »
     
Włączanie/wyłączanie wyświetlania opisu krótkiego w miejscu pełnego więcej »
W przypadku, gdy wybrana podstrona posiada wypełniony opis krótki i nie posiada opisu pełnego, to po wejściu do szczegółów podstrony w miejscu opisu pełnego pojawi się opis krótki. Ta opcja występuje w naszym systemie od lat. Udostępniliśmy zmienną konfiguracyjną, która umożliwi wyłączenie tej funkcjonalności, gdyby była zbędna. Więcej informacji »
     
Atrybut ALT dla zdjęć więcej »
Dodaliśmy nowe pole "Alternatywny opis", który umożliwi Ci wpisanie opisu do atrybutu ALT pojawiającego się przy zdjęciu. Jest to ważne usprawnienie pod kątem wyszukiwarek internetowych. Więcej informacji »
     
Atrybut ALT dla sliderów więcej »
Dodaliśmy nowe pole "Alternatywny opis", który umożliwi Ci wpisanie opisu do atrybutu ALT pojawiającego się przy zdjęciu w sliderze. Jest to kolejne ważne usprawnienie pod kątem wyszukiwarek internetowych. Więcej informacji »
     
3 lokalizacje miniaturek więcej »
Od tej wersji możliwe będzie ustawienie 3 rozmiarów miniaturek dla: szczegółów strony, listy podstron i widżetów. Będziesz miał jeszcze większą kontrolę nad prezentowanymi zdjęciami! Więcej informacji »
     
Zaawansowany i uproszczony tryb ustawień w trakcie dodawania zdjęć więcej »
Umożliwiliśmy przełączanie pomiędzy trybem zaawansowanym a uproszczonym dla ustawień dodawanych zdjęć do strony. W trybie zaawansowanym administrator będzie mógł ustawić więcej parametrów dla dodawanego zdjęcia. W wersjach poprzednich w trakcie dodawania zdjęć występował jedynie tryb uproszczony. Więcej informacji »
     
Wdrożenie znaczników Open Graph więcej »
Rozwinęliśmy funkcjonalność dodatku prezentujących linki do serwisów społecznościowych o generowanie znaczników Open Graph. Więcej informacji »
     
Zakładki w widżetach więcej »
Formularz widżetu jest już na tyle rozbudowany, że postanowiliśmy zwiększyć jego czytelność poprzez podzielenie go na części (zakładki). Więcej informacji »
     
Dziedziczenie sliderów więcej »
Opracowaliśmy mechanizm, który w trakcie wyświetlania podstrony pobiera slider przypisany do strony nadrzędnej. Wystarczy w trakcie edycji podstrony ustawić dla pola "Slider" opcję "Taki sam jak dla strony nadrzędnej". Więcej informacji »
     
Domyślne rozmiary miniaturek więcej »
Dodaliśmy dwie zmienne konfiguracyjne dzięki którym możliwe będzie ustawienie domyślnego rozmiaru miniaturki dla listy podstron i widżetów.
     
Dodatkowe parametry - strony więcej »
W trakcie edycji strony możliwe będzie ustawienie 3 predefiniowanych parametrów (zaprezentowanych na poniższych obrazkach), którym można przypisać nazwę klasy CSS. Webmaster w ten sposób łatwiej spersonalizuje prezentację podstrony w menu, na liście czy w szczegółach. Więcej informacji »
     
Dodatkowe parametry - widżety więcej »
Edytując widżet administrator będzie mógł ustawić "dodatkowe parametry" m.in. ilość wyświetlanych podstron, rodzaj animacji slidera, nazwę klasy CSS czy zagłębienie podstron w menu. W poprzednich wersjach było to możliwe jedynie z poziomu edycji pliku konfiguracyjnego. Więcej informacji »
     
Linkowanie do zewnętrznego URLa z listy zdjęć więcej »
Dzięki nowej opcji w konfiguracji będziesz mógł wstawić link w wybranym zdjęciu, które zamiast kierować do wersji powiększonej po kliknięciu w miniaturkę, będzie przenosić do wpisanego adresu URL. Przykładem może być wstawienie logo producenta, które ma kierować do jego strony. Więcej informacji »
     
Ustawienie parametrów dla wszystkich dodanych zdjęć do strony więcej »
Rozbudowaliśmy dodatek filesGlobalSelect o ustawianie wybranej wartości dla wszystkich zdjęć dodanych do strony. Administrator strony będzie mógł szybko ustawić inną lokalizację, rozmiar miniaturki czy kadrowanie w zdjęciach umieszczonych na wybranej podstronie. Więcej informacji »
     
Nowy dodatek: zakres dat publikacji podstron więcej »
Administrator strony będzie mógł ustawić zakres dat publikacji podstrony np. newsa, informacji o wydarzeniu, itp. Podstrona nie będzie widoczna i dostępna dla odwiedzających poza zakresem podanych dat.
Rozwiązanie będzie przydatne do informowania o promocjach ograniczonych czasowo czy do przygotowania zestawu newsów, które mają pojawić się dopiero w określonym dniu. Więcej informacji »
     
Nowy dodatek: strony produktowe i lista produktów więcej »
Dodatek umożliwi (obok standardowej listy stron) zarządzanie stronami produktowymi na odrębnej liście. Ta funkcjonalność znacznie uprości aktualizację cen, gdy produktów jest dużo. Nowa lista produktów w panelu posiadać będzie dodatkowo: możliwość sortowania, przeszukiwania i ograniczania ilości wyświetlanych stron na jednej liście. Więcej informacji »
     

Podane ceny stanowią jednorazową opłatę licencyjną i są cenami netto, nie zawierają podatku VAT (w Polsce 23%).

Do góry