Nowa wersja Quick.Cart i Quick.Cart.Ext v6.7!

3 nowe dodatki i kilkanaście zmian w Quick.Cart.Ext v6.7. Zapoznaj się ze zmianami.

Porównanie zmian względem wersji v6.6 w poszczególnych edycjach

  Quick.Cart
v6.7
Quick.Cart.Ext
v6.7
  Darmowy już od 405 zł?Regularna cena to 899 zł netto. Webmasterzy, którzy zostaną naszymi partnerami, mogą kupić system nawet za 405 zł netto.
Poznaj ofertę dla webmasterów »
netto
  Pobierz » Zamów »
Poprawki błędów    
Nowy kod HTML 5 i CSS 3więcej »
HTML5 od 28 października 2014 jest rekomendowanym standardem przez W3C. Jest już też dosyć dobrze wspierany przez większość przeglądarek. Wprowadza sporo nowości m.in. dodatkowe semantyczne znaczniki i dzięki nim można stosować znaczniki przygotowane specjalnie dla nawigacji czy nagłówków. Rozbudowuje funkcjonalność formularzy, wprowadza nowe atrybuty, a także umożliwia stosowanie niestandardowych.

Dzięki temu i innym cechom HTML5 pozwala na znaczne uproszczenie kodu w stosunku do poprzednich wersji. Daje także większe możliwości współpracy z CSS i JavaScript. Zdecydowaliśmy się w związku z tym zrezygnować w naszych skryptach z XHTML 1.1 na rzecz HTML5.
   
Ulepszona przeglądarka dużych zdjęć - Quick.Boxwięcej »
Rezygnujemy ze skryptu "mlbox" odpowiadającego za wyświetlanie dużych zdjęć. Opracowaliśmy własny skrypt o nazwie Quick.Box, który z powodzeniem funkcjonuje od ponad roku na Quick.Cms i Quick.Cms.Ext od wersji v6.0.

Działa w oparciu o bibliotekę jQuery i dopasowuje zdjęcie do mniejszych rozdzielczości ekranu.

W płatnej edycji Quick.Cart.Ext możliwe jest także przewijanie zdjęć w urządzeniach mobilnych przeciągając palcem po ekranie.
   
Kod Java Script korzysta z udogodnień jQuery    
Oznaczenie wymaganych pól w panelu administracyjnym    
Odróżnienie ukrytych stron i produktów na listach wyboru    
Nowy i ulepszony skrypt sprawdzający formularze - Quick.Form    
Spawdzanie formularzy w lociewięcej »
Quick.Form - skrypt sprawdzający formularze przed ich wysłaniem, wyświetla komunikat o błędnie wypełnionych polach. W tej sytuacji w trakcie wprowadzania poprawek, na bieżąco sprawdzane jest każde kolejne pole i wyświetlana informacja czy dane pole zostało już poprawnie wypełnione.
   
Ulepszenia SEO dla dodatku tags    
Dopisek #X do TITLE przy paginacji listy stron    
Ukrywanie wybranych stron w mapie strony i mapie strony dla Google    
Responsywność dodatków    
Zaawansowane opcje przekierowaniawięcej »
Możliwe jest wybranie przekierowania do konkretnej podstrony, a nie tylko adresu URL. Adresy URL "lubią się" zdezaktualizować, a więc w ramach jednego serwisu internetowego, podanie przekierowania na konkretną podstronę zapewni aktualność wszystkich adresów.
   
Nowy dodatek: slidersBannersQSwięcej »
Możliwość dodawania sliderów (wykorzystuje responsywny skrypt Quick.Slider do przewijania zdjęć) lub banerów na stronie. Będą się one domyślnie wyświetlały pod menu lewym oraz nad treścią strony. Akceptowane formaty plików to: jpg, gif, png i (wyłącznie dla banerów) swf.
   
Nowy dodatek: slidersExtQSwięcej »
Dodaje kolejny typ zdjęcia "Slider". Pozwala wyświetlać te zdjęcia w postaci slidera, a także wyświetlać listę podstron w postaci slidera (dodatkowy typ wyświetlania listy podstron). Korzysta z responsywnego skryptu Quick.Slider do przewijania zdjęć.
   
Nowy dodatek: disableProductsShippingwięcej »
Rozszerzenie dla sposobów dostawy. Możliwość wykluczenia wybranych produktów dla danego dostawcy z powodu np. rozmiarów, których dany dostawca nie obsługuje.
   

Podane ceny stanowią jednorazową opłatę licencyjną i są cenami netto, nie zawierają podatku VAT (w Polsce 23%).

Do góry