szukam osoby chętnej do darmowej pomocy

miauczykotek

No avatar

2009-10-24 20:47

Witam wszystkich,
bardzo mi się podobają możliwości, jakie oferuje Quick.cms, jednakze w wielu sprawach zwyczajnie sobie nie radze.
Chcialam stworzyc strone internetowa mojego przytuliska dla bezdomnych kotow, ale idzie mi to jak krew z nosa. Jesli znajdzie się wsrod Was osba która bezpłatnie mogłaby mi w tym pomóc bedę wdzięczna:)

Bezpłatnie, bo na razie niestety nie mam zadnych środków finansowych, a prywatne pieniadze priorytetowo przeznaczam na jedzenie, zwirek i leczenie, a i tak ich obecnie nie wystarcza.

» Quick.Cms v2.x

srebny

Avatar: srebny

2009-10-29 11:48

Napisz do mnie na
informatyk.warszawa@biuroklub.pl
Pozdrawiam

Kamil

kudziaj

No avatar

2009-11-03 11:45

ja tez moglbym pomoc jesli jeszcze jest taka potrzeba: kudzia.jakub@gmail.com

kuba

Zbynio

Avatar: Zbynio

2009-11-03 13:23

Mogę pomóc.
Czy strona już jest i trzeba tylko przystosować do QCMS czy również projekt strony ?
Proszę podesłać informacje na zbyszek@netus.pl

Pozdrawiam
Zbyszek

miauczykotek

No avatar

2009-11-03 23:23

Bardzo dziękuję za tak duży odzew. Napisałam do Kamila, ale nie wiem czy mail doszedł, bo zablokowali cba.pl, na którym trzymam stronę i pocztę. Maile nie doszodzą do odbiorców, ewentualnie lądują jako spam, wiec nie jestem teraz pewna, czy ten mail doszedł. Czyli pierwsza rzecz, jaką bym chciała zmienić, to serwer, być może macie coś takiego ewentualnie znacie cos taniego?
Stronka już jest w wersji podstawowej www.miauczykotek.pl. Chciałabym ją trochę rozszerzyć, ale to już ponad moje siły:)
Marzyłyby mi się w aktualnościach komantarze. Formularz kontaktowy. Na stronie głównej jakiś skrypt, który pokazywałby losowego zwierzaka z krótkim opisem do adopcji.
Stronka na większych monitorach bardzo się zwęża, nie wiem, czy jest możliwość dopasowania jej do rozdzielczości. Ogólnie graficznie też nic tam specjalnego nie ma, ale to już są w sumie szczegóły.
Podam na wszelki wypadek maila prywatnego wierzbowska@wp.pl
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziekuję za chęć pomocy.

Do góry
o nas | kontakt