Błąd: nie wykonano żadnej akcji

dzyno

No avatar

2008-08-20 22:47

Witam
Mam następujący problem jak wejdę do panelu admina i chce przeglądać strony np edytować wyskakuje Błąd: nie wykonano żadnej akcji

» Quick.Cms v2.x

dzyno

Makaron

Avatar: Makaron

2008-08-21 09:39

Wczoraj pisał do nas na mail użytkownik z identycznym problemem.. Poradziłem mu wgrać skrypt jeszcze raz na serwer poprzedzając tą czynność zapoznaniem się z instrukcją instalacji i wymaganiami serwera dostępnymi tutaj: http://opensolution.org/Quick.Cart/docs/?id=requirements. To specyficzny błąd i nic więcej poradzić raczej nie można.. Użytkownik odpisał, że problem ustąpił, więc podejrzewam, że coś i w tym przypadku zostało wykonane nieprawidłowo.

pxl666

Avatar: pxl666

2010-04-15 17:24

hmmm a czy jesli wykonuje kopie serwisu na serwerze - z Cpanelu - rowniez mam ten problem...moze to byc czyms konkretnym spowodowane?

kopiowanie serwisu na dysk i ponowny upload na serwer jest dosyc klopotliwy...

Makaron

Avatar: Makaron

2010-04-16 10:52

W wersji płatnej jest opcja tworzenia backupu. ;)

Mak-Web.pl - Modyfikacje skryptów Q.Cart i Q.Cms

pxl666

Avatar: pxl666

2010-04-17 08:42

nie nie - nie chodzi mi o backup
poprostu modyfikowanie juz wykonanego serwisu - kopiujac katalog z Cpanelu nie musze robic down i up na serwer - wtedy tez pojawia sie ten blad, mozna sobie z tym poradzic kopiujac katalogi takie jak core, config itd (pomijajac np fckeditor czy files gdzie moze byc duzo wiecej danych i zajmuje to wtedy czas) ja w takim wypadku robie down i up katalogow "systemowych" i serwis zaczyna dzialac , niewiem jeszcze ktory konkretnie za to odpowiada...

pxl666

Avatar: pxl666

2010-08-20 16:52

czyli nie ma na to rady?
mam na mysli ten blad po zduplikowaniu cmsa na serwerze - przez Cpanel?

rperlinski

Avatar: rperlinski

2017-04-13 14:28

Miałem taki sam problem, czyli: Błąd: nie wykonano żadnej akcji i już byłem załamany, że będę musiał wszystko stawiać od początku ale spróbowałem z innej przeglądarki i wszystko działa bez problemu...
Nie działało mi z przeglądarki Firefox 52.0.2 ale z przeglądarki Chromium 57.0.2987.98 już zadziałało bez problemu. Pewnie z Chrome też by zadziałało.
Pewnie problem leży gdzieś głębiej i akurat przy różnych przeglądarkach widać różnicę.

rperlinski

Do góry
o nas | kontakt