Opcja banowania

bl00keRs

No avatar

2010-05-06 09:55

Witam.

Zdziwiłem się, że nie ma możliwości banowania w skrypcie.
Chodzi mi oczywiście o QUICK CMS EXT, jeszcze nie posiadam licencji, gdyż muszę przed zakupem zastanowić się dobrze nad sensem tego CMS'a oraz sensem strony, której chce stworzyć, no i mnie to zdziwiło, że nie ma opcji banowania trolli, gdzie np. zbanowana osoba po wpisaniu adresu do przeglądarki widziałaby stronę z odpowiednią treścią zdefiniowaną lub lepsze wyjście imo by było wyświetlanie pustej strony. Mała sugestia, z pewnością się przyda, lecz co na to autorzy skryptu?

Wybrałem wersję QUICK CMS Lite, bo nie szło topika napisać...

» Quick.Cms v2.x

Makaron

Avatar: Makaron

2010-05-06 15:09

W dziale download Quick.Cart (powinien również współpracować z Quick.Cms) jest darmowy dodatek służący do banowania adresów IP, a nazywa się banGuests.

Mak-Web.pl - Modyfikacje skryptów Q.Cart i Q.Cms

bandzior

Avatar: bandzior

2010-10-29 23:15

Witam. Mam pytanie co do w/w dodatku. W instrukcji jest napisane, żeby dany kod wkleić przed "} // end function sendEmail" w pliku common.php z katalogu "core", jednakże w tym pliku nie mam takowej linijki, więc gdzie wkleić kod, który jest podany w "howTo.txt"?

Makaron

Avatar: Makaron

2010-11-02 16:59

To cała funkcja, więc po zakończeniu jakiejkolwiek innej możesz ją wkleić. Chodzi o to, żeby nie zburzyć struktury pliku, tylko tyle.

Mak-Web.pl - Modyfikacje skryptów Q.Cart i Q.Cms

Do góry
o nas | kontakt