Szablony i pluginy do Quick.Cms

Makaron

Avatar: Makaron

2010-07-30 16:39

Z ogromną przyjemnością chciałbym poinformować, że na stronie http://www.mak-web.pl/ uruchomione zostały 2 nowe działy z szablonami i pluginami na sprzedaż do Quick.Cms.
Na razie nie jest tego wiele i mam świadomość, że inne serwisy oferują większy zasób zarówno szablonów, jak i modułów, ale działy z całą pewnością będą sukcesywnie uzupełniane i ilość dodatków ulegnie zmianie.
Zachęcam również do kontaktowania się z naszą firmą, jeśli mielibyście pomysły odnośnie potrzebnych dodatków jak i szablonów, które Waszym zdaniem powinny się znaleźć na naszej stronie.
Szablony do Quick.Cms: http://mak-web.pl/szablony.html
Pluginy do Quick.Cms: http://mak-web.pl/pluginy.html

» Quick.Cms v2.x

Mak-Web.pl - Modyfikacje skryptów Q.Cart i Q.Cms

pxl666

Avatar: pxl666

2010-07-30 20:33

fajna idea - admin moglby ten watek przykleic

czy simpleviewer u ciebie jest spiety z cms? tzn czy klient moze robic nim galerie z admina czy musi uploadowac przez ftp do danego dira?

Makaron

Avatar: Makaron

2010-07-30 21:22

Oczywiscie galeria (tak jak wszyskie pozostale skrypty) jest w pelni zintegrowana z Quick.Cms, tak wiec wszystkie zdjecia mozna dodawac przy uzyciu panelu admina. Jest to po prostu dodatkowy typ wyswietlania zdjec, a reszta odbywa sie automatycznie.

Posted using Era G1.

Mak-Web.pl - szablony i pluginy do Quick.Cms

pxl666

Avatar: pxl666

2010-07-31 16:14

makaron - a czy moglbyc napisac funkcje automatycznego tworzenia jezyka? z admina z kopiowaniem wszystkich potrzebnych plikow? na zasadzie > mamy juz gotowy PL to z admina "dodaj jezyk" > "skopiuj PL" i mamy def i db itd??

Makaron

Avatar: Makaron

2010-07-31 16:34

Nie zaśmiecajmy tematu. Jeśli potrzebuje ktoś jakiejś modyfikacji to proszę skorzystać z formularza kontaktowego lub pisać bezpośrednio na maila marcin@mak-web.pl

Mak-Web.pl - Modyfikacje skryptów Q.Cart i Q.Cms

patefoniQ

Avatar: patefoniQ

2010-09-30 10:47

A co z wgrywaniem pluginów do quick.cms? Czy po zakupie dostaję instrukcję? W jaki sposób się to odbywa. Chciałbym dokupić parę pluginów, ale nie chcę przerabiać od nowa całego Quick.CMS (kolorystyka, logo itp.).

Makaron

Avatar: Makaron

2010-09-30 16:05

Tak otrzymujesz instrukcję, która z reguły ogranicza się do bardzo prostych zmian, czy dodania kilku funkcji. Reszta funkcjonalności, jak również wygląd strony nie ulegnie zmianie.

Mak-Web.pl - Modyfikacje skryptów Q.Cart i Q.Cms

Makaron

Avatar: Makaron

2011-12-19 22:16

W ofercie pojawiły się dwa nowe pluginy - skrypt Captcha zabezpieczający przed spamem w formularzu kontaktowym oraz skrypt galerii bazujący na PostcardViewer, zarządzany z poziomu panelu administracyjnego. Zapraszam do zapoznania się z nowościami.

I helped? Like it: www.facebook.com/makwebpl

Do góry
o nas | kontakt