SimpleNews - Pełny opis pod krótkim opisem

natalies

Avatar: natalies

2012-02-05 20:16

Moje pytanie dotyczy dodatku SimpleNews. W głównej części strony mam listę z ostatnio dodanymi newsami, chciałabym osiągnąć taki efekt, żeby wyglądało to jak np. dodawane na blogu wpisy. Po części mi się udało, ale...

Plugin wyświetla te wpisy następująco:

Tytuł (będący linkiem do rozszerzonego opisu) -> krótki opis

a ja chciałabym to zmodyfikować tak (o ile się da), żeby wyglądało w ten sposób:

Tytuł -> krótki opis -> rozszerzony opis (częściowo zwinięty, całość wyświetla się na nowej stronie po kliknięciu w Tytuł)

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki.

» Quick.Cms v3.x

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2012-02-06 12:30

natalies - z tym bedzie problem poniewaz w wersji Quick.Cms v3.x opis pelny znajduje sie w innym pliku i trzeba by troche przerobic skrypt by wyciagnac ten opis. W wersji Quick.Cms v4.x pelny opis pobiera sie i jest mozliwosc go wyswietlic w liscie tylko, ze simpleNews nie byl sprawdzany odnosnie kompatybilnosci z najnowsza wersja Quick.Cms.
Teraz mamy taki nieszczesliwy czas przejsciowy ...

natalies

Avatar: natalies

2012-02-06 16:25

Próbowałam właśnie podpiąć ten plugin pod najnowszą wersję Quick.CMS, niestety nie wszystkie kawałki kodu simpleNews udało się umieścić tam gdzie było to konieczne i nic z tego nie wyszło. No trudno, dziękuje za odpowiedź przynajmniej wiem już żeby dalej nie kombinować :)

Do góry
o nas | kontakt