Generator szablonów Quick.CMS

goral26ss

Avatar: goral26ss

2012-06-22 13:22

Witam,
tak sobie śledzę temat szablonów do Quick.CMS a raczej pytania o nie oraz tematy w których ludzie rezygnują z używania z tego systemu właśnie przez ich brak.

Zastanawiam się nad napisanie programu wraz z kolegą który na podobnej zasadzie co Artisteer który jest pewnie Wam znany będzie generował szablony z możliwością ich edycji.

Jak Wam się wydaje byłby popyt na taki program?

» Quick.Cms v4.x

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2012-06-22 13:52

Byłby popyt. Ja go widzę jako generator szablonów online, jeśli ma być płatny to tylko SMS-em za max 5 zł, (mamy odblokowany dostęp do wygenerowania jedne skórki za 5zł, trzech skórek za 8zł itp.). Wtedy pomysł wypali, większość idzie na łatwiznę i nie chce się bawić w instalacje, wałkowanie instrukcji itp. Musi to być proste w obsłudze, 100% online i 100% bezawaryjne. Jako aplikacja.exe i za większą kasę pomysł nie wypali.

openzibi

Avatar: openzibi

2012-06-22 18:28

euphoria, 5 zl dajesz za jaki czas dostępu do generatora online? Minuta? Miesiąc? Dożywotni?



-------------------------------------------------------
hosting-domeny-strony - http://www.rhh.pl

rzyber

Avatar: rzyber

2012-06-22 18:51

Jaki brak szablonów? Wystarczy dobrze poszukać ;]

ProSzablon.pl

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2012-06-22 20:03

Nie pisze o czasie tylko o generowanej ilości szablonów, pomysł ciekawy i myślę dochodowy, za takie grosze dużo chętnych by się znalazło i oczywiście by wracali. Jako aplikacja bez limitu za grubsze pieniądze by kupili - ale ci co tworzą strony zawodowo oparte na tymże cmsie. Pojedyncza jednostka dla stworzenia jednego - trzech szablonów nie potrzebuje machiny do masowej ich produkcji.

goral26ss

Avatar: goral26ss

2012-06-22 22:03

Ja się zgadzam z rzyber są bo sam na początku szukałem jednak nie wszystkie mi się podobały. Mi raczej chodzi o program niż o aplikację online.

Sam program będzie darmowy i można będzie generować szablony jak i je edytować z tym, że w momencie zapisu program poprosi i kod.

Osoba która będzie chciała wykupić tylko kilka szablonów np. 3-4 do programu otrzyma kod który pozwoli na wygenerowanie i dostosowanie centralnie pod siebie (kolory czcionek, układ).

Firmy będą miały możliwość wykupienia kodu na nielimitowaną ilość szablonów na miesiąc, dwa, pół roku, rok a nawet dożywotnio.

Myślę, że to by było uczciwe wobec wszystkich. Oczywiście zaraz znajdzie się ktoś kto będzie chciał ominąć kody jednak i na to znaleźliśmy odpowiedni sposób który skutecznie to utrudni.

filnston

Avatar: filnston

2016-08-30 11:29

Ruszył ten temat do przodu?

Do góry
o nas | kontakt