brak możliwości logowania

starbug

Avatar: starbug

2012-08-27 13:07

Witam,
Nie mogę zalogować się do panelu admina strony , login i hasło są prawidłowe ( zapamiętane przez przeglądarkę, nie zmieniane). adres - http://www.galeria-i.pl/admin.php

Do panelu serwera loguję się poprawnie.

Nie mam bladego pojęcia jak działa Quick.Cms od strony technicznej( u mnie wersja v2.6 )- zleciłam zrobienie strony dość dawno, nie mam kontaktu z osoba która ją robiła, podała mi tylko te dane dostępowe do łatwego w edycji panelu, które teraz przestały działać...

Ktoś mógłby pomóc? Będę niezmiernie wdzięczna :-)

» Quick.Cms v2.x

starbug

rzyber

Avatar: rzyber

2012-08-27 13:24

Zaloguj się na konto FTP i w katalogu config/general.php masz hasło.

ProSzablon.pl

starbug

Avatar: starbug

2012-08-27 14:55

Dziękuję bardzo za podpowiedź- w tym katalogu login i hasło dokładnie zgadzają się z tym co wpisuję. Wpisuję prawidłowe dane.

Przy próbie logowania nie pojawia się zresztą komunikat o błędnym loginie czy haśle- nie dzieje się por prostu nic. Tak jakby przycisk "zaloguj się" nie reagował prawidłowo. Strona się tylko odświeża.

Jakieś inne sugestie?

starbug

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2012-08-27 15:10

starbug - dziwne bo jak podaje fikcyjny login i haslo to wyswietla bledny komunikat. moze masz problemy z obsluga sesji?

moze to cos pomoze:
http://opensolution.org/Quick.Cart/docs_v4.x/?id=pl-tips#jak_przechowywac_sesje_w_katalogu_sklepu

starbug

Avatar: starbug

2012-08-27 15:56

Nie bardzo wiem co to znaczy "problem z obslugą sesji " :-) Ale jesli sugestia dotyczy obsługi sesji sklepu internetowego to z góry piszę, że panel, do którego nie mogę się zalogować nie jest panelem sklepu ale zwykłą stroną firmowo-informacyjną.

Próbowałam logować się na innych przeglądarkach- ten sam problem- wpisując prawidłowe dane nie ma żadnego komunikatu, strona tylko się odświeża. Natomiast gdy wpisuję błędny login/hasło- pojawia się komunikat o takim błędzie.

Czy jeśli wkleję tu jakieś skrypty do przeanalizowania to coś by to dało?

A - może to zabrzmi głupio i naiwnie :-) czy jest możliwe, że skończył mi się jakiś okres użytkowania dostępu do panelu przez cms? Osoba, która robiła mi stronę nigdy wprawdzie nie wspominała o konieczności wykupienia jakiegoś abonamentu, strona była robiona ok półtora roku temu, ale z braku innego pomysłu takie pytanie :-)

starbug

rzyber

Avatar: rzyber

2012-08-27 16:15

Nie nie mogło się nic takiego stać. Panel nie ma okresu ważności. Wysłałem maila.

ProSzablon.pl

Do góry
o nas | kontakt