Płatność DOTPAY w Quick Carcie

Matek

Avatar: Matek

2012-07-09 15:39

Witajcie. Jak wprowadzic płatnosc dotpay w quick carcie?. Chodzi o instrukcje krok po kroku. Chciałbym jesli sie da przy wybraniu juz produktu itp gdy kupujący wypełni wszystko przy wybraniu dostawy - płatnosci tzn ,,Poczta Polska - Dotpay 19zł" to po kliknięciu wyślij zamówienie wyślę zamówienie do mnie i przeniesie kupującego na płatnosci dotpay. Da sie tak zrobic?. Jesli inny sposób jest lepszy to się dostosuję. Mam juz konto na dotpay. Proszę nie mówic ze są gotowe skrypty na dotpayu bo co z tego że są jak ja nie wiem jak je zainstalowac. Dziękuje i czekam !

» Quick.Cart v5.x

boboo

Avatar: boboo

2012-07-09 15:59

Inny i lepszy sposób:
http://www.dotpay.pl/integracja/sklepy_internetowe/

Na dole piszą:
"Jeśli używają Państwo innego oprogramowania i nie potrafią w nim zainstalować obsługi płatności, zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, który pomoże Państwu znaleźć odpowiedni moduł lub go dla Państwa bezpłatnie opracuje!"

qc-plugins.kimla.de

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2012-07-10 08:05

Matek - taka platnosc jest obecnie w edycji Quick.Cart.Ext. jednak planujemy dotpay tez udostepnic za darmo wkrotce...

PolBird

Avatar: PolBird

2015-09-16 09:57

I jak tam ... będzie dotpay również w darmowej wersji ?

Wojtas

Avatar: Wojtas

2015-10-17 08:42

Również przyłączam się do apelu, udostępnienia DotPay dla darmowych skryptów :)

Wojtas

ThePoints

Avatar: ThePoints

2015-11-03 11:03

przyłączam sie rownierz!

Roni

Avatar: Roni

2015-11-03 21:22

Wiem że w darmowym QUICK.CART jest Transferuj.pl lub PayPal, ale mi to nie wystarczy.
Chciałbym jeszcze żeby oprócz Dotpay było Payu.pl, Przelewy24, eService, eRaty, Skrill i wszystko to co w płatnej edycji QUICK.CART.EXT :-P

openzibi

Avatar: openzibi

2015-11-03 22:31

Zamiast obiecanego 3 lata temu DotPay, w wersji bezpłatnej pojawiły się jakiś czas temu systemy Transferuj.pl lub PayPal.
Widocznie w OpenSolution stwierdzili, że w wersji bezpłatnej ten wariant będzie lepszy.

ThePoints, ThePoints, PolBird podajcie adresy swoich sklepów!
Chętnie coś kupię za 0,00 zł (łącznie z kosztami przesyłki)

Piszę to bez cienia złośliwości ale trochę ze zdziwieniem bo piszecie "daj mi", "daj mi"...
Od wielu lat mam własna firmę i naprawdę szanuję każdą złotówkę ale we współczesnych realiach ciężko jest zaistnieć na dłuższą metę bez inwestycji.
Quick.Cart.Ext kosztuje 899,00zł.
Lub inaczej jaki planujecie miesięczny zysk z Waszego sklepu? Zakładam, że większy niż te 899,00zł :)

Być może OpenSolution ma inne zdanie ale wg mnie bezpłatna wersja sklepu powinna służyć tylko do zapoznania się z systemem.
Testujcie i inwestujcie :)

StudioStrona.pl

Do góry
o nas | kontakt