Modyfikacja koszyka PILNE

sinbad

Avatar: sinbad

2012-02-03 11:46

Zlecę modyfikację kilku elementów sklepu Quick.Cart 4 EXT
Tak wiem że to forum dotyczy wersji free ale Twórca i "partnerzy" nie maja czasu

1) Chciałbym aby po rejestracji, do klienta i do mnie przychodził mail z tą informacją i aby klient musiał potwierdzić rejestrację klikając w np w link generowany przez system.
2) Chciałbym automatycznie przypisywać po potwierdzeniu przez klienta rejestracji do domyślnej grupy aby mógł bez mojej ingerencji dokonywać zakupów.
3) Modyfikację karty produktu (Dodatkowa opcja: NA ZAMÓWIENIE) powiązaną z modyfikacją koszyka pozwalającą klientowi na wybranie opcji: odbiór osobisty, pobranie, wpłata 100% i ZALICZKA ( chodzi głównie o tą ostatnią opcję ). Po wybraniu opcji zaliczka, klient ma możliwość wpisania wybranej przez siebie wysokości zaliczki ( tu chciałbym mieć jeszcze możliwość ustalania procentowo minimalnej wysokości zaliczki w zależności od ceny produktu lub zamówienia np. min 30% ). Wybór opcji zaliczka i wybranie Wyślij Zamówienie ma przekierowywać systemu do płatności.pl z kwotą zaliczki.Chciałbym aby w systemie pozostał ślad (status zapłaty) po tym, że wpłacona została zaliczka a nie cała kwota. W załączniku przesyłam wykres sposobu płatności nakreślony przez właściciela sklepu.
4) przy rejestracji chciałbym aby pojawiło się nowe dodatkowe pole (chcekbox) ze zgoda na przetwarzanie danych osobowych ..itd... pole ma być obowiązkowe.


kontakt: figa@op.pl

» Quick.Cart v4.x

sinbad

beholder

Avatar: beholder

2012-02-06 10:41

Hi, not sure if your email above works. Tried to send you a message.
In any case, please contact me using the info on the link below.

http://cicmanec.sk/easyplugins/

Do góry
o nas | kontakt