Jaka galeria zdjęć do Quick.Cms-a

raqu

Avatar: raqu

2012-01-28 10:46

Witam ponownie :)

Postanowiłem dodać galerię zdjęć do mojej stronki, zainstalowałem w tym celu skrypt Lightbox2.

Do pliku templates/container.tpl wkleiłem :

<script type="text/javascript" src="js/prototype.js"></script>
<script type="text/javascript" src="js/scriptaculous.js?load=effects,builder"></script>
<script type="text/javascript" src="js/lightbox.js"></script>

do tego pliku także wkleiłem to :

<link rel="stylesheet" href="css/lightbox.css" type="text/css" media="screen" />

ale nie jestem pewien, czy dobrze zrobiłem ;/

Po kliknięciu w miniaturkę wyświetla okno zdjęcia, lecz bez zdjęcia (tylko białe tło).

Czy ktoś jest w stanie napisać mi, co źle zrobiłem, lub polecić inna galerię zdjęć ? :)

» Quick.Cart v3.x

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2012-01-28 11:14

po co zmieniasz lightboxa na lightboxa przeciez w oryginale juz to jest,
w contyainer.tpl masz:

<script type="text/javascript" src="core/prototype.lite.js"></script>
<script type="text/javascript" src="core/moo.fx.js"></script>
<script type="text/javascript" src="core/litebox-1.0.js"></script>
AddOnload( initLightbox );

w pages_default.tpl masz rel="lightbox-page"

i w core masz pliki: prototype, moo, litebox

raqu

Avatar: raqu

2012-01-29 23:10

Dzięki wielkie, teraz następne pytanie, jak zrobić, żeby można było przełączać między dodanymi zdjęciami na daną podstronę ?

Nie dodaję zdjęć poprzez opcję 'Plik' lecz jako link, zdjęcie wyświetla się ale nie można go przełączyć :(

PS. Czy ktoś próbował modyfikować galerię simpleviewer ? chodzi mi dokładniej o tło, żeby nie było szare/oliwkowe tylko np. białe ?

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2012-01-30 01:23

po co Ci simplewiewer cms ma juz w sobie galerię tylko trzeba to odpowiednio zmodyfikować http://opensolution.org/Quick.Cms/forum/problem-z-galeria,1996.html

Makaron

Avatar: Makaron

2012-02-02 15:56

Mam nadzieję, że treewood za reklamę nie okrzyczy, ale jest ona bardzo zbieżna z tematem galerii SimpleViewer do Quick.Cms / Quick.Cart: http://mak-web.pl/pluginy.html

I helped? Like it: www.facebook.com/makwebpl

Do góry
o nas | kontakt