Szukam kogoś ze Śląska do edycji mojego sklepu QuickCart

xadox

Avatar: xadox

2011-12-12 10:44

Szukam kogoś ze Śląska do pomocy w edycji mojego sklepu QuickCart - wprowadzenie modyfikacji

Najlepiej ktoś z Katowic, Chorzowa, Mikołowa, Tychów, czyli generalnie okolice Katowic

Proszę odpowiadać w tym wątku, na priva lub maila

Pozdrawiam

» Quick.Cart v4.x

Emeska

Makaron

Avatar: Makaron

2011-12-13 15:18

Maila nie podałeś, na tym forum nie ma prywatnych wiadomości. Można by pomyśleć, że nie interesuje Cię tak naprawdę pomoc. ;)
Radzę uzupełnić te informacje, pewnie łatwiej będzie znaleźć chętnych.
Nie jestem ze Śląska, lecz na Śląsku regularnie bywam. Jeśli to aktualne to szczegóły proszę na maila: marcin@mak-web.pl

I helped? Like it: www.facebook.com/makwebpl

xadox

Avatar: xadox

2011-12-14 02:46

Witam,

Trochę się spieszyłem jak zakładałem ten wątek.

Chodzi o stronę www.skudliegen.eu/nowa

mail: skudlik@skudliegen.eu

Do zrobienia są następujące przeróbki:
1. Przeglądałem katalog stron wykonanych w systemie QuickCart i znalazłem kilka rozwiązań, które byłyby bardzo przydatne na naszej stronie internetowej:

- np. http://www.virusgroup.pl/264,Blues-Brothers--Short-Heavy.html

http://images41.fotosik.pl/1213/3d4b027747773b61.jpg

2. W odniesieniu do powyższych możliwości u nas przydałaby się opcja wyboru szerokości leżyska stołu zabiegowego (w połączeniu z odpowiednią dopłatą) ponieważ ta, którą ta metoda, którą ja wprowadzam jest zbyt amatorska:

http://images46.fotosik.pl/1224/82dcee292018ce06.jpg

3. Trzeba się zająć tematem dodatkowego pola podczas składania zamówienia – bardzo nam zależy aby w zamówieniu, które otrzymujemy my jak i potwierdzeniu zamówienia dla klienta były zawarte informacje z dodatkowego pola.

Musimy też mieć możliwość dodania treści do potwierdzenia wysyłanego automatycznie do klienta np. chodzi o dodanie numerów kont lub informacja o tym, że w przypadku zamówienia kilku stołów cena wysyłki musi być dopiero ustalona. Ewentualnie takie rozwiązanie:

http://images40.fotosik.pl/1258/3d6b571e69e9bca6.jpg

4. Inna sprawa; np. strona
http://www.virusgroup.pl ma taką możliwość dotyczącą innego adresu dostawy:
http://images45.fotosik.pl/1268/2068ef7cf9cd2d94.jpg

5. Kolejna sprawa to strasznie długa lista linków jeśli jakiś przedmiot jest dostępny w kilku różnych miejscach– nam to właściwie nie jest potrzebne, a tylko robi się bałagan:

http://images37.fotosik.pl/1229/615b773830e5fff4.jpg

6. Wracając do opcji wyboru wersji stołu (elektryczny / hydrauliczny) spróbowałem wprowadzić dodatkowy podział tam gdzie jest to niezbędne, ale robi się straszny bałagan, a tego chcę uniknąć, gdyż coś takiego spłasza klientów – klient musi mieć wszystko przedstawione w przejrzysty i intuicyjny sposób

Ewentualnie można ten podział wprowadzić, ale nie chcę aby wszystkie podstrony były widoczne w menu głównym – ma być widoczna tylko główna lista bez podstron

http://images41.fotosik.pl/1213/307689550feec3bc.jpg

Nam zależy na tym aby strona, którą wprowadzimy na rynek była przejrzysta i łatwa w obsłudze pod względem nawigacji i opcji składania zamówienia.

Skoro inni użytkownicy korzystają również z podstawowej wersji QuickCart i stosują wyżej wymienione opcje to myślę, że u nas również da się to wprowadzić?

Zapomniałem zapytać w jaki sposób tworzy się kopię bezpieczeństwa/backup sklepu? Wiadomo, różne rzeczy mogą się wydarzyć więc wolę mieć taką kopię „w razie czego”.

-------------------------

Czy ktoś jest zainteresowany? Jeśli tak to proszę o info w tym wątku lub lepiej na maila skudlik@skudliegen.eu Ile by to kosztowało?

pozdrawiam

Emeska

Do góry
o nas | kontakt