Programista PHP/xHTML/CSS/w3c (freelance, praca zdalna)

Makaron

Avatar: Makaron

2011-06-10 10:54

Programista PHP/xHTML/CSS/w3c (freelance, praca zdalna)

Agencja interaktywa Mak-Web.pl poszukuje osoby do pracy zdalnej (freelance) na stanowisku programisty. Wymagana znajomość xHTML i CSS w stopniu zaawansowanym pozwalająca tworzyć szablony na podstawie dostarczonych projektów graficznych zgodnie ze standardami w3c oraz znajomość PHP w stopniu przynajmniej podstawowym (choć mile widziana głębsza wiedza z tego zakresu).

Nasza agencja większość zleceń realizuje przy ścisłej współpracy z firmą OpenSolution na ich systemach, więc niezbędnym będzie poznanie dwóch CMSów ich wydawnictwa. Nie wymagamy znajomości tych systemów od kandydatów, bo nie są one na tyle popularne. Ich poznanie będzie pierwszym zadaniem dla kandydata, którego wybierzemy. Są to względnie proste rozwiązania, a głównymi zleceniami, które będziemy kierować na kandydata będzie tworzenie gotowych projektów sklepów i stron internetowych w oparciu o nie. Czasem będą to modyfikacje dedykowane tych systemów (kwestia dogadania się jaki odsetek będzie tego typu prac, bo być może kandydat będzie właśnie takie preferował).

Żeby być szczerym od razu powiem, że zleceń tych nie będzie na pewno na początku bardzo wiele. Decydujemy się na zatrudnienie (choć raczej trzeba by tutaj mówić o współpracy na zasadzie przekazywania projektów lub tworzenie ich pod naszym szyldem) osoby, bo natłok pracy nas przerósł i potrzebujemy wsparcia.
Z czasem być może współpraca przerodzi się w ściślejszą, obfitującą w większą ilość przekazywanych projektów.
Na początku jednak traktować ją należy jako dorywczą, stażową, pozwalającą nabyć doświadczenie (wydaje nam się, że projekty są ciekawe i rozwijające), choć oczywiście na godziwych warunkach finansowych (nie mamy zamiaru nikogo wykorzystywać w tej kwestii).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy praca@mak-web.pl

W zależności od ilości przesłanych ofert wybierzemy odpowiednią formę konkursu, ale prawdopodobnie wybierzemy maksymalnie 3 osoby, którym powierzymy małe albo nieco bardziej rozbudowane (wtedy będzie już okraszone wynagrodzeniem) zadanie sprawdzające.
Liczymy na owocną współpracę z korzyścią dla obu stron.


Z poważaniem:

Marcin Morcinek
Mak-Web, Agencja Interaktywna

site: www.mak-web.pl
e-mail: marcin@mak-web.pl

Visit our facebook page: www.facebook.com/makwebpl

» Quick.Cart v4.x

I helped? Like it: www.facebook.com/makwebpl

Do góry
o nas | kontakt