Co powiecie o moim nowym layoucie?

Tomy M.

Avatar: Tomy M.

2010-12-15 02:11

http://www.staworzynski.com

Co powiecie o mojej nowej produkcji na bazie QUICK.CMS?

» Quick.Cart v1.x

Tomy M.

azzir

Avatar: azzir

2010-12-15 11:38

strona ładna chociaż trochę całość psuje ten biały baner na środku - wygląda jak wklejony na żywca" na zasadzie wypełnienia treścią. Ogólnie fajnie.

To ja też się chciałem pochwalić swoim "dzieckiem" - www.zadbanypies.pl/3/ - wkrótce będzie uruchomiony na docelowej stronie ;)

W tym miejscu może powinniśmy zaapelować do twórców tego forum o jego modyfikacje - ilośc postów i tematów jest na tyle duża że może powinno się pomyśleć nad jego rozbudową i kategoryzacją tak jak to jest w większości forum obecnie zakładanych (wybór języka, tematu:plugin, tutorial, question itp.)

waldek

Tomy M.

Avatar: Tomy M.

2010-12-15 19:21

Hehe ... ta białą grafika w środku to kawałek z prezentacji PPT, to grafika dostarczona przez klienta, nie mam na nią wpływu. Oczywiście trochę chamsko wygląda, docelowo pewnie jej nie będzie, jest wstawiona teraz tak "na sztukę" aby pokazać jak osadza się grafiki. Ale serdeczne dzięki za uwagi, zawsze chętnie oczekuję konstruktywnej krytyki :-)
Co do Twojej produkcji to bardzo mi się podoba ... mam zastrzerzenia jedynie do rozstrzelenia tego menu O mnie / Oferta / Cennik ..itd.
Uważam że może to być mylące dla czytelników. Menu powinno dać się identyfikować na pierwszy rzut oka ... bez kombinowania (upewniania się najeżdżając na aktywujące się linki)... zrób printscreena i odbij go lustrzanie i popatrz. Czy na pewno zgadłbyś co jest głównym menu?

Tomy M.

Tomy M.

Avatar: Tomy M.

2010-12-15 19:22

Kurcze ... w ogóle nie ma to forum napisałem :-) Jakiś czas temu wydawało mi się że CART i CMS mają to samo forum. Działy tematyczne bardzo by się przydały!!!

Tomy M.

Do góry
o nas | kontakt