Strony:

mail do klienta z potwierdzeniem zamówienia

albert

No avatar

2009-09-28 19:49

witam!

Posiadam sklep w wersji 3.4. potrzebuje aby w momencie zakupu w sklepie oprócz maila jakiego dostaje ja, szlo na maila do klienta potwierdzenie dokonania zakupu z kilkoma standardowymi informacjami.

Juz kiedys ktos z forum pisal mi "takie cos" do sklepu z v.2.2 niestety nie potrafie tego "skryptu" zaimplementowac do sklepu 3.4.

szukam "tego kogos" kto wtedy pisal mi ten skrypt, lub zlece napisanie od nowa tego skryptu komus innemu.

pozdrawiam albert

» Quick.Cart v3.x

albert

albert

No avatar

2009-09-28 19:50

moj mail albert@vwgolf.pl

albert

Makaron

Avatar: Makaron

2009-09-29 15:51

Jest do tego darmowy plugin. Znajdziesz go w dziale download i nazywa się sendOrderToClient.

albert

No avatar

2009-09-29 19:59

ok, dzieki, zaraz poszukam wlasnie tamten skrypt tez nazywal sie sendOrderToClient...ale nie mam zadnego nanuala do niego. juz lece do download [up]

albert

albert

No avatar

2009-09-29 22:33

niestety nie umiem poradzic sobiez zaimplementowaniem tego plugina
robie wszystko wedlug instrukcji howto
i wyskakuja mi nastepujace błedy:

<i>Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/albert/public_html/lansystem/sklep_nowyy/lang/pl.php:1) in /home/albert/public_html/lansystem/sklep_nowyy/index.php on line 20

Parse error: syntax error, unexpected '*', expecting T_FUNCTION in /home/albert/public_html/lansystem/sklep_nowyy/core/orders.php on line 525</i>

nie wiem jak z tym sobie poradzic, moze ktos naprowadzic na odpowiedni tory ?

pzdr albert

albert

Makaron

Avatar: Makaron

2009-09-30 09:31

A przy pobieraniu tego skryptu kierowałeś się wersją Twojego skryptu? Być może masz starszą wersję i powinieneś ściągnąć również starszą wersję tego pluginu?

albert

No avatar

2009-10-01 07:49

hmm...w opisie skryptu jest zaznaczone ze byl testowany na wersji sklepu 3.0 ja posiadam wersje 3.4 byc moze to jest ten problem?

moze jest ktos kto pomoglby mi w dostosowaniu tego pluginu do v3.4 ?

albert

Makaron

Avatar: Makaron

2009-10-01 16:14

Wybrałeś w takim razie dobrą wersję. Jeśli nie popełniasz żadnego błędu to wszystko powinno działać bez zarzutów.

albert

No avatar

2009-10-01 17:29

ok, sukces ale polowiczny :)
raz jeszcze zrobiłem wszystko po kolei. Mail się generuje ale "klient" otrzymuje tylko i wyłącznie swoje dane osobowe i to co zamówił. Nie ma ani tematu wiadomości, nie ma również ID zamówienia. Chciałbym również dodać od siebie kilka zdań ale nie wiem w którym pliku to dopisać.
Może ktoś trochę naświetlić działanie pluginu sendOrderToClient

albert

albert

No avatar

2009-10-06 23:52

Panowie i Panie. może ktoś pomoc ?

Potrzebuje dosłownie dodać kilka swoich zdań (w każdej wiadomości takie same) do wygenerowanej wiadomości z pluginu sendOrderToClient. Ale za nic nie mogę odszukać gdzie mogę dodać mój tekst.

może ktoś mnie nakierować w którym miejscu szukać ?

albert

Makaron

Avatar: Makaron

2009-10-07 08:55

Należy edytować zmienne językowe poprzez panel admina zakładki Języki. Są to zmienne, które dodawałeś podczas instalacji dodatku:
$lang['Order_customer_email_head'] = "";
$lang['Order_customer_email_foot'] = "";

bionature

No avatar

2009-10-29 17:16

mam podobny błąd jak Albert, robię dokładnie tak jak w instrukcji i nic, ciągle to samo. Mail do klienta się wysyła, lecz brakuje mu możliwosci dodania do tematu coś więcj niż id zamówienia itd

Wieslaw

bionature

No avatar

2009-10-29 17:30

taki napis pokazuje się na stronie:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/techfood/domains/bionature.pl/public_html/lang/pl.php:1) in /home/techfood/domains/bionature.pl/public_html/index.php on line 20

Wieslaw

Makaron

Avatar: Makaron

2009-10-30 09:06

Edytowałeś plik lang/pl.php używając edytora nie wspierającego kodowania UTF-8. Z moich subiektywnych doświadczeń mogę polecić darmowego Notepad++.

kniazio

Avatar: kniazio

2010-09-15 07:34

U mnie z kolei po klinieciu wyslij zamowienie bardzo dlugo nic sie nie dzieje az w koncu wyswietla sie potwierdzenie zamowienia ale klient nic nie otrzymuje
Dlaczego tak dlugo trwa generowanie zamowienia?

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2010-09-15 15:33

Kniazio miałem kiedyś taki sam przypadek. Winny okazał się provider u którego miałem wykupiony serwer, często takie awarie dzieją się również na darmowych serwerach, Proponuje kontakt z providerem.

http://www.obrazygaleria.pl

adimoo

Avatar: adimoo

2010-10-01 15:59

W wersji płatnej jest takiego coś wgranego? Bo nie zauważyłem?

Makaron

Avatar: Makaron

2010-10-01 18:01

Nie. W wersji płatnej również nie ma tego dodatku domyślnie i trzeba go doinstalować.

Mak-Web.pl - Modyfikacje skryptów Q.Cart i Q.Cms

grzdak

Avatar: grzdak

2010-10-12 14:54

Panowie
co zrobić aby system przy zmianie statusu zamówienia wysyłał rózne rodzaje powiadomień w zależności od zmienianego statusu?
W tej chwili notka jest standardowa i w treści zmienia się tylko status zamówienia. Ja chciałabym po wpłacie wysłać maila o innej treści niż po wysyłce. Jak to zrobić?
pozdarwiam

boboo

Avatar: boboo

2010-10-12 15:49

grzdak,
masz płatną wersję?

http://skupienie.kimla.de/?software-quickcart,106

Strony:
Do góry
o nas | kontakt