Modyfikacja koszyka

PSV

No avatar

2009-04-28 10:32

[img]http://s2.zapodaj.net/images/25921872.jpg[/img]
http://s2.zapodaj.net/images/25921872.jpg

Chciałem w swoim przyszlym sklepie stworzyć taki koszyk, ktory oprocz liczby rodóktów będzie wyswietlał także na jaką sume mamy aktualnie produkty w koszyku, oraz intrukcje warunkowa ktora bedzie obliczała ile jeszcze bakuje nam do darmowej wysyłki. W tym celu edytowałem plik menu_1.tpl do następującej formy:

<!-- BEGIN LIST --><li class="l$aData[sStyle]"><a href="$aData[sLinkName]" $aData[sSelected]>$aData[sName]</a>$aData[sSubContent]</li><!-- END LIST -->

<!-- BEGIN LIST_BASKET --><li class="l$aData[sStyle]" id="basketMenu"><a href="$aData[sLinkName]" $aData[sSelected]>$aData[sName]</a><span>$lang[Basket_products]:&nbsp;<strong>$ iOrderProducts</strong></span>$aData[sSubContent] [b]Na łączną kwote $aData[sProductsSummary] zł<br />

<?php

$warunek
=1000//tutaj powinna być zmienna wpisywana w konfiguracji w polu "Darmowa dostawa od wartości zamówienia" jednak nie wiem jaka to zmienna dlatego przypisałem swoją zmienną

if($aData[sProductsSummary]<$warunek//Jeżeli zamówienie jest mniejsze niz wartość wpisana w konfiguracji w polu "Darmowa dostawa od wartości zamówienia" wykonaj poniższe działanie
{
echo 
"Do darmowej wysyłki brakuje jeszcze" $warunek $aData[sProductsSummary"zł";
}
else 
//jeżeli wartosc zamowienia jest wyzsza niz wartos po ktorej przysluguje darmowa wysylka, wyswietlk ponizszy komunikat
{
echo 
"Twoje zamówienie zostanie przesłane nieodpłatnie";
}

?>

[/b]

</li><!-- END LIST_BASKET -->

<!-- BEGIN HEAD --><ul id="menu1"><!-- END HEAD -->
<!-- BEGIN FOOT --></ul><!-- END FOOT -->

<!-- BEGIN HEAD_SUB --><ul class="sub$aData[iDepth]"><!-- END HEAD_SUB -->
<!-- BEGIN FOOT_SUB --></ul><!-- END FOOT_SUB -->

<!-- BEGIN SELECTED -->class="selected"<!-- END SELECTED -->

Jeśli działa tutaj pogrubienie to to co dopisałem pogrubiłem.
Problem w tym, że zmienna w której zapisana jest wartość koszyka $aData[sProductsSummary] nie działa, nie wyświetla się oraz cały PHP nie wyświetla się i brak polskich znaków.

Jeśli ktoś rozwiąże ten problem, lub zmodyfikuje troche ten kod moglibyście podpiąć to gdzieś lub dodać te dwie opcje w swojej najnowszej wersji oprogramowania.

» Quick.Cart v3.x

xGZx

Avatar: xGZx

2009-04-28 11:13

Wartość koszyka z tego co pamietam to $fOrderSummary

Pozdrawiam.

Do góry
o nas | kontakt