jak podczepić najnowszego TinyMCE (v.3.2.2)...?

drombo

No avatar

2009-03-16 13:50

witam,
pytanie:
jak podczepić najnowszego TinyMCE (v.3.2.2) zamiast tego okrojonego w QC,
czyli dla jasności tego co jest na stronie TinyMCE, dzięki któremu można dokonywać na podstronie badziej zaawansowane Edycji/modyfikacji...?
Pozdro

» Quick.Cart v3.x

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2009-03-17 07:40

TinyMCE ten, ktory jest w QC jest okrojny bo ma wylaczone zaawansowane funkcje. Wejdz do templates/admin/edit.tpl i w bloku TINY_HEAD wstaw wszystkie opcje zaawansowane jakie ci trzeba. Jesli nie wiesz jakie to pobierz sobie najnowsze TinyMCE i przekopiuj te opcje

drombo

No avatar

2009-03-17 10:45

pobrałem nowy TinyMCE,
i skąd przekopiować te opcje?

wewior (OpenSolution)

Avatar: wewior

2009-03-18 07:49

powinny tam byc przykladowe kody html podobne do tego z pliku ktory podal treewood

kamilk

No avatar

2009-12-21 20:20

Witam.

Uruchomiłem sobie kilka opcji i wszystko działa ładnie, ale nie wiem jak sprawić, aby mieć ten edytor po polsku. Ściągnąłem sobie odpowiednie pliki ze strony TinyMCE i skopiowałem tam, gdzie trzeba i nadal podpowiedzi w dymkach mam po angielsku ?? Jeszcze spróbuję podmienić pliki, ciekawe, czy zadziała (zapiszę pliki polskie pod angielskimi nazwami)

Kamil

extr1m

Avatar: extr1m

2010-02-24 12:30

Odkopuje, szukałem jak spolszczyć tinymce na forum ale ciężko mi poszło, dlatego wziąłem się za to sam. Jeżeli ściągniemy wersje polską ze strony: http://tinymce.moxiecode.com/download_i18n.php rozpakujemy, będziemy mieć 3 foldery: /langs /plugins /themes wrzucamy je na nasz serwer tam gdzie mamy nasz cms/sklep do katalogu cms/plugins/tinymce/jscripts/tiny_mce/ nastepnie musimy wejść do katalogu cms/templates/admin/ tam będzie plik edit.tpl otwieramy go i szukamy sekcji <!-- BEGIN TINY_HEAD --> szukamy tej części kodu: tinyMCE.init({
theme : "advanced",
mode : "exact",
i dodajemy linijke: language : "pl",
a wiec calosc ma wygladac tak:
tinyMCE.init({
theme : "advanced",
mode : "exact",
language : "pl",

u mnie działa pozdrawiam.
i dodajemy pod tym linijkę

Do góry
o nas | kontakt