zakladka regulamin=sciemnia sie logo

tomsson

No avatar

2009-02-22 15:29

Gdy najade na zakladke regulamin sciemnia mi sie ten obraz w logo , jak to naprawic ?

» Quick.Cart v3.x

tomsson

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2009-02-23 08:20

podaj adres www strony i sprawdze o co chodzi

tomsson

No avatar

2009-02-23 15:46

http://quickcart.php5.sk/index.php?pl_regulamin,4

tomsson

tomsson

No avatar

2009-02-23 15:50

treewood a czy mógłbys mi powiedzieć tez dlaczego skrypt Quick Cart działa u mnie na localu pod wampem , działa też na tym serwerze na ktorym jest strona ktora podałem w poprzednim poscie, ale skrypt nie działa na serwerze hekko.pl czy na suu.pl
Wywala błędy

Warning: FlatFiles::include(db/en_pages.def.php) [flatfiles.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/zyzol/domains/domaindirectory.pl/public_html/libraries/FlatFiles.php on line 116

Warning: FlatFiles::include(db/en_pages.def.php) [flatfiles.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/zyzol/domains/domaindirectory.pl/public_html/libraries/FlatFiles.php on line 116

Warning: FlatFiles::include() [function.include]: Failed opening 'db/en_pages.def.php' for inclusion (include_path=''/usr/local/lib/php'') in /home/zyzol/domains/domaindirectory.pl/public_html/libraries/FlatFiles.php on line 116

Warning: FlatFiles::include(db/en_pages_ext.def.php) [flatfiles.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/zyzol/domains/domaindirectory.pl/public_html/libraries/FlatFiles.php on line 116

Warning: FlatFiles::include(db/en_pages_ext.def.php) [flatfiles.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/zyzol/domains/domaindirectory.pl/public_html/libraries/FlatFiles.php on line 116

Warning: FlatFiles::include() [function.include]: Failed opening 'db/en_pages_ext.def.php' for inclusion (include_path=''/usr/local/lib/php'') in /home/zyzol/domains/domaindirectory.pl/public_html/libraries/FlatFiles.php on line 116

Warning: FlatFiles::include(db/en_pages_files.def.php) [flatfiles.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/zyzol/domains/domaindirectory.pl/public_html/libraries/FlatFiles.php on line 116

poczatkowo miałem błedy na suu.pl wiec pomyslalem zmienie usługodawce, no i w hekko.pl to samo. na jakim serwerze bedzie dzialal skrypt co moglbys polecic, jakis niedrogi aby podołał skryptowi.
pozdro

tomsson

tomsson

No avatar

2009-02-23 15:56

ok uporałem się z problemem niedziałającego skryptu, poprostu zapomniałem usunąć index.html


ale pod http://www.domaindirectory.pl/?regulamin,4 obrazek w logo jest ciemniejszy jak w innych zakladkach

tomsson

tomsson

No avatar

2009-02-23 16:06

ok zauwazylem cos jeszcze

skrypt działa pod domena kiedy wpisze www , gdy wpisze nazwe domeny bez www to są krzaki

Spradź proszę domaindirectory.pl

tomsson

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2009-02-24 08:07

wg mnie dziala z www i bez

tomsson

No avatar

2009-02-24 22:27

tak teraz działa a co z tą zakladka

http://domaindirectory.pl/?oferta,3

o nas , oferta regulamin, w kazdej z tych zakładek logo ma inny odcień.

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2009-02-25 07:56

poniewaz te strony maja dodany inny banner jako demonstracja, ze na kazdej podstronie mozna zmienic banner. edytuj te strony w administracji i usun bannery z zakladki wyglad

tomsson

No avatar

2009-02-25 20:41

ok, problem rozwiązany , dzieki

Do góry
o nas | kontakt