sklep quick cart 3x jakrozszeżyc sklep

okimaxi

No avatar

2008-09-23 21:47

Witam proszę o pomoc chcę rozszerzyć swój sklep quick cart 3x rozszerzyć cały sklep lewa kolumnę pozostawić bez zmian i rozszerzyć tylko środek. jak to zrobić

i drugie pytanie jak się wchodzi w gotowy produkt nad ceną chcę umieścić obrazek z linkiem jak to zrobić ????

» Quick.Cart v3.x

CDN-ski

No avatar

2008-09-23 22:34

wg. mnie to odpowiada za to default.css w katalogu templates
dokładnie ta część :

/* GLOBAL STYLES */
body,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,form,fieldset,img,ul{margin:0;padding:0;border:0;}
body,table{background-color:#fff;color:#222;font-size:0.75em;font-family:Verdana, Arial, sans-serif;}

body{padding:20px 0;background:#a98d5a;text-align:center;}

.input, select, textarea{border:1px solid #d1bd9d;font:0.917em Arial, sans-serif;}
.submit{font:1em Arial, sans-serif;cursor:pointer;}

a{background-color:inherit;color:#642;text-decoration:underline;}
a:hover{background-color:inherit;color:#970000;text-decoration:underline;}

.clear{clear:both;height:0px;font-size:0px;line-height:0px;}
.skiplink{position:absolute;top:-500px;left:0px;overflow:hidden;}
.left{text-align:left;}
.center{text-align:center;}
.right{text-align:right;}

#container{width:766px;margin:0 auto;background:#fff;}
#main{width:750px;margin:0 auto;border:8px solid #fff;text-align:left;}
* html #main{width:766px;}

ale mogę się mylić niech może ktoś potwierdzi

okimaxi

No avatar

2008-09-23 23:11

thx tu zmieniłem

#container{width:910px;margin:0 auto;background:#fff;}
#main{width:900px;margin:0 auto;border:8px solid #fff;text-align:left;}
* html #main{width:910px;}

i jest super ale jak rozciągnąć środkową kolumnę znaczy tam gdzie jest tex bo to mi zostało

i jeszcze pytanie jak się wchodzi w gotowy produkt nad ceną chcę umieścić obrazek z linkiem jak to zrobić ????

CDN-ski

No avatar

2008-09-23 23:36

ad1.
a nie przypadkiem odpowiada ta część
/* RIGHT COLUMN STYLES */
#content{float:left;width:546px;padding:10px 0;text-align:center;}

#page{float:right;display:block;width:536px;margin:0 0 10px;padding:0 0 10px;text-align:left;}
#orderbody #content{width:100%;}
#orderbody #page{float:none;width:94%;margin:0 auto;}

#page h3, .message h3{margin:0 0 3px;padding:5px 0 5px;border-bottom:1px solid #d1bd9d;background:inherit;color:#d01c02;font:normal 2.1em Verdana, sans-serif;}
.message h3, #page .message h3{border:0px none;}
#page div.content{font:1.08em Verdana, sans-serif;}

#page div.content ul, #product div.content ul, .subpagesList li ol{margin:0 0 0 30px;padding:0;}
#page div.content li, #product div.content li{margin:3px 0;padding:0;border-left:0px none;}

.pages{padding:8px 0;text-align:right;}

zobacz może to: http://opensolution.org/Quick.Cart/docs/?id=design

oczywiście css jw.

ad2.
widziałem w tips&tricks informacje jak przebudowac products_default.tpl lecz moja wiedza nie sięga jak dokładnie to zrobić (można podglądnąć jak obrazek łączy się z pluginem i zastąpić go hiperłączem taka myśl mi przyszła do głowy)

a tu znajdziesz dokumentację : http://opensolution.org/Quick.Cart/docs/?id=

okimaxi

No avatar

2008-09-23 23:53

thx
tak o to dokładnie chodziło tylko jeszcze mi nie zmieniło w produktach a tak to wszędzie jest super w produktach się zmienia gdzieś osobno???

okimaxi

No avatar

2008-09-24 00:06

już znalazłem
zmieniłem tu

/* PRODUCTS DETAILS */
#product{float:right;display:block;width:680px;margin:0 0 10px;padding:0 0 10px;border-bottom:1px solid #d1bd9d;text-align:left;}

thx

okimaxi

No avatar

2008-09-24 00:14

chciałbym wstawić w każdym produkcie obrazek z linkiem nad ceną. jak to zrobić??

i jak ktoś kupuje to misi zaznaczać fajeczkę da sie to wywalić??? zmienic text na "korzystanie z serwisu oznacza akceptacje regulaminu"

Makaron

Avatar: Makaron

2008-09-24 16:06

Jeśli ma to być ten sam obrazek w każdym produkcie i ten sam link to można wrzucić kawałek kodu do templatu w pliku templates/products_default.tpl.

Co do usunięcia konieczności zatwierdzenia regulaminu to wejdź do panelu administracyjnego do konfiguracja zakładka strony i ustaw "Strona z regulaminem" na brak.

okimaxi

No avatar

2008-09-24 19:56

hejka dzięki za rady działa wszystko oki ma jeszcze pytanie jak wyświetlić wszystkie produkty w danej kategorii a nie 3 i następna podstronastrona

okimaxi

No avatar

2008-09-24 20:16

hejka chcę jeszcze wstawić taki sam obrazek jak pan panie "Makaron" mnie dobrze zrozumiał w miejsce w kategoriach jak jest spis wszystkich produktów i od każdego jest cena i "do koszyka" zaraz koło tego chciałbym umieścić jeszcze też taki obrazek. ????

okimaxi

No avatar

2008-09-24 22:00

jak by to dokładniej określić wchodząc do danej kategorii jest cała lista produktów i każdy produkt ma cenę i do koszyka chciałbym koło tej ceny dodać obrazeczek z linkiem

jak to zrobić?????

Makaron

Avatar: Makaron

2008-09-25 09:54

Ilość produktów na stronę ustawia się w panelu administracyjnym w konfiguracji.

Kod takiego obrazka należy wstawić w pliku templates/pages_default.tpl w bloku PRODUCTS_LIST. Na przyszłość lepiej po prostu zamieścić link do obrazka, na którym w edytorze naniesiesz poprawkę, którą chcesz osiągnąć.. Taki screen powie wszystkim więcej nieraz niż tysiąc słów..

arabeska

Avatar: arabeska

2009-10-07 17:44

Co mam zrobić, żeby tekst, który powinien być na polu tekstowym wskoczył na miejsce? Błąd widać na stronie www.fanaberia-art.pl Chodzi o tekst który "wpadł" pod lewą kolumnę.

A.

arabeska

Avatar: arabeska

2009-10-07 18:56

już mam :)

A.

Do góry
o nas | kontakt