Dodawanie produktów!

fastfill

No avatar

2008-09-01 15:27

Witamy,

Jesteśmy dynamicznym zespołem zajmującym się dodawaniem produktów do e-sklepowych baz danych!

Dodajemy produkty niezależnie od silnika, na jakim pracuje sklep internetowy zleceniodawcy.

Pracujemy wg schematu:

- zleceniodawca odwiedza naszą stronę internetową www.dodawanieproduktow.pl, gdzie w dziale płatności może obliczyć sobie koszt dodania jednego produktu

- następnie kontaktuje się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail (dane kontaktowe na stronie), przesyła przykładowy cennik oraz tworzy konto w swojej internetowej bazie sklepowej z uprawnieniami na przeglądanie zawartości (brak możliwości kasowania, dodawania czy edytowania zawartości bazy), dzięki czemu możemy ostatecznie ustalić koszt dodania jednego produktu, koszt całkowity zlecenia jak i termin realizacji. Na tym etapie przesyłamy mailem wzór umowy.

- po spełnieniu wszystkich powyższych warunków, jeśli zleceniodawca zdecyduje się na współpracę, przesyła nam dane do umowy, którą następnie podpisujemy (dwa egzemplarze) i wysyłamy do zleceniodawcy. Po otrzymaniu z powrotem podpisanej przez zleceniodawcę, jednej kopii umowy przystępujemy do pracy.

- zleceniodawca zakłada konta (ilość kont w zależności od wielkości, jak i umówionego czasu realizacji zlecenia) w bazie sklepowej, do których loginy i hasła przesyła nam w mailu (uprawnienia tylko i wyłącznie na dodawanie w dziale produkty, ew. dodawanie kategorii bądź producentów)

- wykonujemy raporty dzienne, jeśli zleceniodawca wymaga tego rodzaju informacji

- po ukończeniu zlecenia wystawiamy fakturę VAT

Zapraszamy do współpracy!

Pozdrawiamy,

zespół FASTFILL

» Quick.Cart v3.x

Do góry
o nas | kontakt