plugin potwierdzenia i konta

rcwawa

No avatar

2008-04-29 21:23

hej. mam problem za chiny nie moge wrzucic wtyczki potwierdzajacej zamownie na maila do osoby kupujacej i nie wiem czy to mozliwe, ale zeby byla mozliwosc zakladania kont uzytkownikow. byl by ktos chetny zeby mi pomoc i to zrobic?

» Quick.Cart v3.x

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2008-04-30 09:08

rcwawa - mowisz o dodatku sendOrderToClient? Wejdz na strone:
http://opensolution.org/kontakt,pl,,6.html i przeczytaj punkt 15 ... podalismy tez inne rozwiazanie tego problemu

rcwawa

No avatar

2008-04-30 14:41

tak dokladnie o to mi chodzi. wczesniej robilem to wlasnie z pluginu sciagnietego i pliku howto.txt bo tylko taki byl i nie dzialalo a na strone wyskakiwal jakis kod. teraz zrobilem z tego linku sposobem 1 i teraz wogole nie otwiera sie strona jak klikam "do koszyka" nie wiem co robic

rcwawa

No avatar

2008-04-30 14:50

ps strona sklepu to www.toys4u.c0.pl

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2008-05-01 07:26

rcwawa - widocznie zle wkleiles kod. przeczytaj dokladnie instrukcje lub zlec to komus kto zna sie troche na PHP

rcwawa

No avatar

2008-05-02 15:47

udalo mi sie juz to zrobic rzeczywiscie zle wkleilem kod w jednym miejscu. wracajac do pytania z kontem uzytkownikow czy dalo by rade zrobic w tym skrypcie? A i mam jeszcze jedno pytanie czy jest mozliwosc ustawienia zeby do osoby kupujacej wysylalo maila kiedy sie zmieni status zamowienia?

Do góry
o nas | kontakt