Jak usunąć możliwość dodawania produktu do koszyka z listy produktów?

ulwarth

No avatar

2007-05-07 13:16

wjaki sposob sunac wpis na stronie z wyswietlonymi produktami "dodaj do koszyka" tak bya zostala cena i obrazek oraz opis. Chcialbym azeby do koszyka mozna bylo tylko dodawac jak sie ejdzie w konkretny produkt.

» Quick.Cart v2.x

Ulwi

merci

No avatar

2007-05-07 14:24

ulwarth - edytuj plik templates/products_list.tpl i usuń następujący kod:

<a href="?p=ordersBasket&amp;sOption=add&amp;iProduct=$aList[iProduct]&amp;iQuantity=1" class="basket" title="$lang[Add_to_basket]">$lang[Add_to_basket]</a>

ulwarth

No avatar

2007-05-07 14:30

sorki ale nie calkiem wszytsko sie zgadza nie mam takiej lini w calosci a po usunięciu tej co mam nic sie nie dzieje, wiec nie weim co dalej

Ulwi

merci

No avatar

2007-05-07 15:08

ulwarth - po prostu usuń wszystkie linki, które zaczynają się od:

<a href="?p=ordersBasket...

w pliku templates/products_list.tpl

ulwarth

No avatar

2007-05-07 18:36

niestety brak efektow

Ulwai

merci

No avatar

2007-05-08 10:07

ulwarth - przetestowalam to rozwiazanie i dzialalo prawidlowo, jezeli jednak masz problemy z modyfikacją, a nie znasz dobrze html i php, to może zleć to jakiemuś znajomemu programiście.

ulwarth

No avatar

2007-05-08 10:17

wywalilem wszytsko jak napisales i nie bylo efektu.
moze podeslal bys mi ten poprawiony pliczek products_list.tpl to bylbym wdzieczny

Ulwi

ulwarth

No avatar

2007-05-08 13:26

doszedlem do tego ze wtyczka productsInRow.tpl miesci w sobie liste produktow. I tam trzeba wywalic linie odnosnie kosza. Pierwsza linia odnosi sie do ceny a druga do napisu doddaj do koszyka
wiec wywalamy druga i wpisu nie ma :)

Ulwi

eltop

No avatar

2007-05-29 08:46

merci napisał:

"ulwarth - po prostu usuń wszystkie linki, które zaczynają się od:
<a href="?p=ordersBasket...
w pliku templates/products_list.tpl"

Jeśli tak zrobimy "merci" to przy opisach skróconych produktów zniknie koszyk i cena, a CENA ma pozostać, bez odnośnika "na niej" do umieszczania w koszu (QC2.1). Żeby mieć taki efekt jak pisze "ulwarth" ja zrobiłem to tak:
1/ usunąłem z pliku tekplates/products_list.tpl oba linki (pierwszy do koszyka, drugi do ceny):
<a href="?p=ordersBasket&amp;sOption=add&amp;iProduct=$aList[iProduct]&amp;iQuantity=1" class="basket" title="$lang[Add_to_basket]">$lang[Add_to_basket]</a>
<a href="?p=ordersBasket&amp;sOption=add&amp;iProduct=$aList[iProduct]&amp;iQuantity=1" class="price" title="$lang[Add_to_basket]"><em>$lang[Price]:</em><span>$aList[fPr ice]</span>$config[currency_symbol]</a>

... a w ich miejsce wpisałem:

<div class="price">
<em>$lang[Price]:</em><span>$aList[fPrice]</span>$config[currency_symbol]< br /> </div>

... no i wygląda, że działa (no ale może jeszcze trzeba coś zoptymalizować - niech się wypowiedzą Fachowcy). Jest tak jak chciał "ulwarth". Przy skróconych opisach produktów nie wyświetla się kosz, a wyświetla się cena bez żadnych odnośników i bez możliwości dodawania do kosza z tego miejsca. Pozdrawiam

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2012-05-28 01:35

odświeżam, jak to zrobić w wersji 5.1?

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2012-05-28 07:17

euphoria-art - wejdz do konfiguracji, w zakladce strony odznacz strony strona z koszykiem i formularz zamowienie i powinna opcja dodawania produktu do koszyka zniknac

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2012-05-28 10:52

Nie o to mi chodzi, chodzi mi o usunięcie pola "dodaj do koszyka" na stronie głównej z produktami, chciałbym żeby została tylko cena, dopiero po wejściu w konkretny produkt chciałbym żeby można było dodać go do koszyka.

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2012-05-28 12:28

euphoria - jesli tylko na stronie glownej to wiekszy problem. Jesli w jakiejkolwiek liscie produktow to edytuj core/products.php i zamien:
$oTpl->setIf( 'BASKET' );
na
//$oTpl->setIf( 'BASKET' );

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2012-05-28 12:50

działa jest gitara, dzięki http://www.obrazygaleria.pl/?obrazy-olejne-sklep,19

prostametoda

Avatar: prostametoda

2016-03-29 20:28

Odświeżam temat, jak to zrobić w wersji 6.6?
w core/products.php
brak
$oTpl->setIf( 'BASKET' );

moanui

Do góry
o nas | kontakt