Pojedynczy produkt

M_K

No avatar

2006-11-30 01:04

Bardzo przydatną opcją dla wielu sprzedawców była by właśnie ta - możliwość zaznaczenia że produkt występuje tylko w jednej sztuce i np po kupnie, znikał by on z listy ofert.
W ten sposób można by było uniknąć wprowadzania klienta w błąd i zarazem zniechęcenia tym do naszego sklepu.

To tylko sugestia do wprowadzenia do nowej wersji scriptu.

Pozdrawiam,
M_K

maly-7

Avatar: maly-7

2006-11-30 07:51

chyba taki platny plugin jest ale glowy nie daje

openzibi

Avatar: openzibi

2006-11-30 09:16

M_K
Można wykorzystać płatną wtyczkę StoreLight

----------------------------------------
openzibi - http://www.open.rhh.pl

M_K

No avatar

2006-11-30 12:01

No tak, ale chyba takie coś nie będzie miało sensu, jeśli założymy sklep, który będzie sprzedawał wyłącznie oryginalne, pojedyncze sztuki.

M_K

No avatar

2006-12-01 00:10

Wg, mnie w takim przypadku (a jest takich sklepów coraz więcej) było by najlepszym rozwiązaniem o wiele prostszym i wygodniejszym umieścić taką opcję w standardzie.

maly-7

Avatar: maly-7

2006-12-01 08:01

M_K - Tak samo myslalem o polu NIP - ze powinno byc w standardzie bo to przeciez chyba logiczne no ale ludzie musza z czegos zyc.

openzibi

Avatar: openzibi

2006-12-01 09:34

M_K, maly-7
Według mnie podstawową zaletą Quick.Cart jest szybkość i prostota wersji podstawowej.
Najprostszy sposób na bezpłatny NIP: zamień napis Firma na NIP/Firma

----------------------------------------
openzibi - http://www.open.rhh.pl

maly-7

Avatar: maly-7

2006-12-01 10:24

openzibi wiem:) z tym ze ja dodalem dodatkowe pole wyboru "Wystawic fakture VAT" z mozliwosciami w select "TAK","NIE" i jezeli "tak" to pojawia sie kolejne pole "NIP". wszystko zapisuje sie do pliku. sprawdzane. ladnie dziala, zapisuje sie i drukuje:)

a co do wersji podstawowej sklepu to faktycznie, prosty, bardzo szybki i dajacy mozliwosc otworzenia wlasnego sklepu. z tym ze aby byl bardziej funkcjonalny nalezy go troche zmodyfikowac - a to juz nie kazdy potrafi:) (w sumie dobrze, bo tworcy z czegos musza zyc:) )

Do góry
o nas | kontakt