Wtyczka ilości towaru

lukaszz

No avatar

2006-10-13 16:00

Witam

Kiedyś zakupiłem wtyczke do sklepu, która ograniczała ilość towaru, wystarczyło wpisać w panelu adimistrarcyjnym 'ilość sztuk = 2' i klient nie mógł zakupić większej ilości danego towaru niż 2 sztuki. Jest ok ale tylko dla pierwszego klienta który zakupi maksymalną ilość towaru, ponieważ wtyczka nie chowa towaru, jest on cały czas widoczny dla następnych klientów i co najgorsze następni mogą go kupić. Niestety pare razy zdarzyło sie, że nastepny klient zakupił w bardzo krótkim czasie po wcześniejszym kliencie partie towaru, która defakto była już wykupiona, oczywiście szybko wpłacił pieniadze na konto i czekał na wysyłkę. Potem były już tylko przeprosiny i zwrot poniesionych kosztów, czasem nawet z nadpłatą za koszty przelewu klienta.

Moje pytanie: czy można przerobić obecną wtyczkę aby ta ukrywała towar (nie usuwała) ze sklepu tzn. po zakupie tych 2 sztuk towar by znikał po finalizacji zamówienia. Na obecnym etapie towar można ukryć w PA niestety tylko ręcznie.

Pozdrawiam

wewior (OpenSolution)

Avatar: wewior

2006-10-13 19:56

jestesmy w trakcie tworzenia sporego pluginu do zarzadzania stanami magazynowymi, bedzie on zdejmowal ze stanu zakupione ilosci jak i ukrywal produkty jesli ilosc ich wyczerpie sie (oczywiscie bedzie to do ustawienia) jednak na ta wtyczke bedzie jeszcze trzeba poczekac (kilka tygodni) poniewaz w tej chwili mamy sporo pracy nad nowa wersja a jest ona dosc czasochlonna

lukaszz

No avatar

2006-10-14 13:34

...czyli bede musiał ponownie zakupić wtyczke, a ta za 30 zł "StoreLight - ilości na magazynie" pójdzie do kosza ?
Nie można tej obecnej "StoreLight - ilości na magazynie" przerobić, tak aby ukrywała przedmioty gdy towar zostanie wykupiony i zmniejszała stan magazynowy o ilość wykupionego towaru ?

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-10-14 14:52

lukaszz - mozna przerobic aczkolwiek to tez pewnie bedzie koszt. w opisie wtyczki wyraznie piszemy iz ta wersja nie posiada opcji blokowania:
http://opensolution.org/sklep/?p=productsMore&iProduct=15

Dlatego tez nazywa sie StoreLight czyli jest to wersja najprostsza. bardziej rozbudowana planujemy opracowac

Do góry
o nas | kontakt