brak menu w IE 7 RC1

tomek_gdata

No avatar

2006-09-25 14:53

W wersji demonstracyjnej pod Internet Explorerem 7 RC1 nie wyświetla się menu główne. Nie wiem jaka jest to wersja sklepu, ale u mnie w v1.3 jest ten sam problem.

P.S. Strona opensolution.org też nie bardzo chodzi pod IE7 RC1

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-09-25 19:26

tomek_gdata - trzeba to sprawdzic aczkolwiek IE sux i zycze Panu zmiany przegladarki, tak miedzy nami :)

lYsY

No avatar

2006-09-26 07:54

treewood IE SUX to fakt ale niestety wiele bucow korzysta z tej przegladarki

tomek_gdata

No avatar

2006-09-26 08:39

Ja uzywam Mozilli Firefox i PLD nawiasem mówiąc, ale klienci korzystający ze sklepu to w prawie 100% IE only. Poza tym sklep który wykorzystywany jest komercyjnie powininen chodzi pod przeglądarką która ma 80% rynku w Polsce i na świecie, inaczej 80% potencjalnych klientów nigdy nie zajrzy na Waszą stronę (a chyba wam zależy na sprzedaży dodatków do sklepu :))

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-09-26 08:46

Z calym szacunkiem ale nie wiem czy czytaliscie co napisalem: ''trzeba to sprawdzic'' co oznacza dokladnie, ze trzeba ten problem sprawdzic.

Po drugie IE, ktore aktualnie obslugujesz to RC 1 a do wersji stabilnej jeszcze sie moze wiele zmienic, po trzecie na razie tej przegladarki (IE 7.0) uzywa znikomy procent a po czwarte IE (ogolnie) obsluguje w Polsce wg www.ranking.pl ok 70% a nie 100% czy 80% i ciagle ten procent systematycznie spada.
Wg naszych badan gdyz mamy dostep do statystyk kilku sklepow opartych o nasze narzedzia (dokladnie jest ich 4 w roznych branzach: muzyczna, turystyczna, bizuteria, komputery) IE to srednio 65% (sprawdzilem to teraz).

Jak znajdziemy troche czasu to zainstalujemy RC 1 IE 7.0 aczkolwiek powaznie problem potraktowac bedzie trzeba jesli to nie bedzie dzialac w wersji pelnej IE 7.0 a nie kandydatach do wersji stabilnej.

tomek_gdata

No avatar

2006-09-26 09:40

ok, pisząc prawie 100% IE miałem na myśli swoją sytuację (dość specyficzną) a nie ogólne tendencje (Firefox rulez :))

Cóż pozostaje czekać i obserwować. EOT.

Do góry
o nas | kontakt