Przeniesienie produktów - masowo

nicki

No avatar

2006-09-24 22:39

Witam!
Problem jest nastepujacy. Mam quickcarta z wpisanymi do niego produktami. zainstalowalem nowsza wesje na serwerze i chcialbym przeniesc produkty do tego nowego. Jest ich pareset. jezeli ktos by wiedzial jakie pliki nalezaloby przeniesc bede bardzo wdzieczny.

P.S. Bez taich ludzi jak tu, którzy udzielaja odpowiedzi na pytania i problemy byloby ciezko. Tak, że moje ukłony w Wasza strone

Pozdrawiam

jantar

Avatar: jantar

2006-09-25 01:01

Witaj nicki...

...wszystkie informacje wprowadzone przez Ciebie do sklepu w postaci fotek, opisów i ustawień są zapisane w dwóch katalogach. Są to katalogi: [db] oraz [files].

UWAGA!!!
Nim wykonasz jakiekolwiek ruchy w celu przeniesienia na nową instalkę KONIECZNIE!!! wykonaj kopię tych katalogów (a ja radzę nawet kopię całego dotychczasowego sklepu) i umieść w bezpiecznym miejscu np. w katalogu [tmp] na serwerze lub sciągnij sobie do kompa i zapisz.

Jak to skopiujesz to do nowozainstalowanego sklepu skopiuj tylko te katalogi [db] i [files] ze starego sklepu.
I jeśli wszystko poszlo bez problemu to masz starą zawartość sklepu w nowym gmachu :)

Powodzenia.

nicki

No avatar

2006-09-28 12:20

dzieki! zadzialalo :)))

Do góry
o nas | kontakt