Problem z dodawaniem produktów i kategorii

gsmkam

No avatar

2006-09-20 22:36

Witam serdecznie od jakiegoś czasu próbuje założyć sklep na serwisie yoyo.pl. wgrywam pliki wchodzę na stronę i gdy chce dodać produkt bądz kategorię dochodzę do wniosku iż nie mam takiej możliwości. Gdzy wchodzę na zakładkę produkty znajduje się tam tylko wyszukiwarka produktów nie ma nic takiego jak " dodaj nowy produkt" czy coś takiego. Więc drodzy koledzy bardzo prosze o pomoc

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-09-21 07:17

gsmkam - czy probowales zrobic to samo ale na innych serwerze? z tego co wiem to na yoyo.pl ktos juz zakladal sklep i dzialal.

jantar

Avatar: jantar

2006-09-21 10:08

Chyba najpierw musisz sprawdzić czy na serwer dotarły wszystkie pliki, a czasem się zdarza że są pliki ale np. jakiś plik jest i ma wielkość 0kb. wtedy go trzeba nadpisać i mieć pewność że on tam jest w pełnej wielkości. Miałem juz podobne problemy. Z Quick Cartem to jeszcze mały pikuś, Przeszukasz i porównasz wszystkie foldery i podfoldery w pół godziny albo szybciej.
A musiałem tak kiedyś przeszukiwać MAMBO !!! To była prawdziwa zagrycha :)
No i nie łudź się że po znalezieniu jednego brakującego lub uszkodzonego pliku masz temat z głowy. Jak coś znajdziesz to z pewnością musisz i tak przeszukać całość do końca bo ja na ogól zawsze znajduję po kilka brakujących lub uszkodzonych.
I jest regułą że jak w czasie wysyłania z Total Commandera pojawi się komunikat " przesyłanie nie powiodło się. Kontynuawać ?" czy cos w tym stylu... to można być pewnym że któryś plik już jest uszkodzony i nie unikniesz przeszukiwania.

gsmkam

No avatar

2006-09-23 19:02

A jakim programem można przesyłać pliki na serwer tak aby nie przerywało przesyłania??

gsmkam

No avatar

2006-09-23 19:13

Znalazłem i zlikwidowałem problem ale pojawił się następny. Otóż używam firefoxa i gdy najadę na link produkty powino się pojawić dodaj nowy produkt tak jak w explorerze. Czy zna ktoś jakiś sposób aby tak samo działało na firefoxie. Bardz Proszę o odp

jantar

Avatar: jantar

2006-09-23 20:09

Witaj...

...może przy okazji jak piszesz że

Znalazłem i zlikwidowałem problem

to napisz co znalazłes i co i jak zlikwidowałeś, bo być może ktoś inny ma podobny problem i po co ma zadawać kolejne pytanie skoro może poczytać Twój topic iteż sobie rozwiąże problem tym razem dzięki Twojej podpowiedzi. :)
Pojawił Ci się kolejny problem. Jeśli ten pierwszy problem polegał na tym o czym pisałem to bądź pewny źe przeszukałeś niedokładnie. Bo pod Firefoxem działa tak jak powinno. A jesli u Ciebie nie działa to szukaj dalej, bo to nie wina Firefoxa, no chyba że masz przedpotopową wersję.

Jak chcesz mieć wersję najnowszą to wejdź na stronę www.jantar2005.pl i tam u góry po lewej stronie masz klikalny bialy buttonik do pobierania najnowszej wersji w dodatku z przydatnym paskiem narzędziowym. I jak masz wszystkie pliki na serwerze to bedzie Ci działać tak jak pod w IE.

Do góry
o nas | kontakt