pluginManagerv2.0 i ON/OFF wtyczek

arturu

No avatar

2006-09-09 16:50

wmam taki problem że zainstalowałem w tej kolejności: sklep v1.3 PL potem wtyczki lastProduct_v0.3, sendOrderToClient v0.2 i na koncu zainstalowalem pluginManager_v2.0 i niby wszystko ładnie smiga itd ale...
rozchodzi mi sie własnie o ten pluginManager_v2.0, problem w tym gdy w panelu wyłączam wtyczke lastproduct czy tez sendorder.. to one sie nie wylączają, klikam na wyłącz lastproduct potem save a wtyczka dalej jest na stronie głównej sklepu.
może ktoś podpowie osochozi z tym ? z góry dzieki za info.

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-09-09 21:53

arturu - nie mam doswiadczenia z wtyczka pluginManager ale moim zdaniem chyba brakuje w plikach plugins/plugins.php, plugins/actions_client.php i actions_admin.php przed kazdym require if'a, ktory by sprawdzal czy wtyczka ma byc ON czy OFF. jesli to masz to nie wiem w takim razie.

arturu

No avatar

2006-09-09 23:23

treewood - tak probowałem dodać do tych plików co mówisz takie linie if:
if( pluginIsEnabled( 'lastProduct' ) ){ require DIR_PLUGINS.'lastProduct/lastProduct.php';}

lecz wtedy siada mi cały sklep, wywala błąd w postaci:
Parse error: syntax error, unexpected $end in /home3/dealer/main/pkg/polmet/viola/html/sklep/plugins/plugins.php on line 5

gdy dam takie linie bez if, wtedy sklep zaczyna działać
require DIR_PLUGINS.'lastProduct/lastProduct.php';}

utknołem w tym temacie..

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-09-11 13:37

arturu - na moje oko blad, ktory zwraca serwer nie jest spowodowany akurat tym if'em. mozliwe, ze skladnie masz nie poprawna. wklej caly plugins/plugins.php juz ze zrobionymi if'ami to sprawdze gdzie jest blad skladni

arturu

No avatar

2006-09-19 02:35

w ten sposób siada caly sklepik

<?php
require DIR_PLUGINS.'pluginManager/pluginManager.php';
if( pluginIsEnabled( 'lastProduct' ) ){
require DIR_PLUGINS.'lastProduct/lastProduct.php';
if( pluginIsEnabled( 'randomProduct' ) ){
require DIR_PLUGINS.'randomProduct/randomProduct.php';
if( pluginIsEnabled( 'productsInRow' ) ){
require DIR_PLUGINS.'productsInRow/productsInRow.php';
?>

Do góry
o nas | kontakt