Rabat dla klienta

~uczen

No avatar

2006-07-24 09:07

Witajcie,

zwracam się do Was z pytaniem dotyczącym dodatkowego pola z opcją Rabatu,
tylko pojawia się pytanie gdzie i jak to zrobić. W związku, że po dodaniu towaru do sklepu
klientowi pojawia się zawartość koszyka -> a poźniej formularz wysyłki i koniec. Moje pytanie jest następujące czy da rade dodać dodatkowe pole np: pod koszykiem: WPROWADŹ KOD RABATPWY: (na stronie www.....//index.php?p=ordersBasket) Dzięki temu klient wprowadzi rabat kliknie przelicz i będzie miał jasność ile ma zapłacić.

Sprawdzałem na forum i nigdzie nie znalazłem opisanej kwestii. Z tego co widziałem zastanwialiście się jak wprowadzić rabat po logowaniu itd.

Aha i jeszcze jedno pytanie w jaki sposób będziemy weryfikować te kody. Czy można je umieszczać w jakimś pliku teksowym, czy mogą to być jednorazowe kody.

Proszę o informacje.
Pozdrawiam
uczeń

uczeń

~uczen

No avatar

2006-07-24 15:45

Widzę, że nie ma takich możliwości tak? Czy dobrze rozumiem, że nie da się tego zrobić?

Pozdrawiam
uczeń

uczeń

~12345

No avatar

2006-08-01 17:51

Da sie. w oscommerce i to tylko jako plugin. Zapewne w QC tez. Zreszta gdzies był zewnetrzny system rabatowy gotowy do zaimplementowania na stronie/sklepie (googlaj). Tylko jak ty to zrobisz biorac pod uwage format tpl QC, to ja nie mam pojecia.

airsoftguns.yoyo.pl

~openzibi

No avatar

2006-08-01 19:02

Trochę innym rozwązaniem jest wtyczka UsersDiscounts.
Sprawdż tez na forum Quick.Cart.Loaded

Do góry
o nas | kontakt