FCKeditor

~lYsY

No avatar

2006-07-19 12:15

ogolnie nigdzie sie nie doczytalem jakie sa problem z tym edytorem w sklepie w wersji 1.3 tylko gdzies mi przelecialo jak ktos z ekipy napisal byly problemy...(sorry jak po angielsku ale nie jest to moj jezyk) problem zamontowania to zaden problem bo jest ladnie opisane, ja mialem tylko jedna kwestie w swoim nie moglem wgrac zdjecia na serwer ani zobaczyc galerii zdjeci jak wmontowalem recznie zdjecie wszytsko bylo OK ale tak to mozna w standartowym edytorze zrobic i nie na tym rzecz polega . czy ma ktos zamontowanego FCKeditor i moze pomoc w tej kwestii

openzibi

Avatar: openzibi

2006-07-19 13:07

IYSY - FCK nie ma domyslnego uploadu zdjeć. Trzeba zrobic klika zmian opisanych
http://opensolution.org/Quick.Cms/docs/?id=tips (punkt 5)

~lYsY

No avatar

2006-07-20 05:59

wielkie dzieki openzibi zaraz sprawdze :P

~rafalw

No avatar

2006-08-11 11:49

mi FCKEditor 2.3 i 2.3.1 po wgraniu wg instrukcji wywala błąd ... w QiuckCart i QuickCMS :(
odpalając na serwerze zawierza IE

openzibi

Avatar: openzibi

2006-08-11 12:13

rafalw - na razie instalujemy wersję 2.2, która bez problemów pracuje z Quick.Cart i Quick.CMS
Wersji 2.3 jescze nie testowalismy. Odczekamy i raczej przeełom sierpnia,września.
Sprawdż czy wgrały sie wszystkie pliki bo to moze byc powodem problemów

~rafalw

No avatar

2006-08-11 12:14

o.. a mógłbm prosic o 2.2 bo nie moge znalezc :( rafalw ta interia.pl - bardzo prosze ..

~rafalw

No avatar

2006-08-11 12:25

OK w koncu znalazłem
http://prdownloads.sourceforge.net/fckeditor/FCKeditor_2.2.zip?use_mirror=belnet

openzibi

Avatar: openzibi

2006-08-17 09:26

rafalw - sprawdż jeszcze plik fckconfig.js
W aktulanej wersji FCK domyślne jest ustawienie asp zamiast php. Powinno być

var _FileBrowserLanguage = 'php' ; // asp | aspx | cfm | lasso | perl | php | py
var _QuickUploadLanguage = 'php' ; // asp | aspx | cfm | lasso | php

~rafalw

No avatar

2006-08-22 10:56

tak znalazłem, ale mam problem z uploadem zdjęć a dokladnie z obsługą DOMXML pod php 4 , w domu testuje na PHP 5 i działą a jak wgrywam na serwer na domeny.org dokladnie to nie działa

Do góry
o nas | kontakt