Problem z zalogowaniem do panelu admina:(

~afel

No avatar

2006-07-05 20:57

Mam maly problem i prosze o pomoc, zainstalowalem wszystko, zmienilem wszystko co trzeba na 777 i probuje sie zalogowac do panelu administracyjnego i pokazuje sie informacja zalogowanie poprawne,przeniesienie... no i potem jest nic bo do niczego nie przenosi i znowu jest tak ze trzeba sie zainstalowac , poprostu stoi w miejscu:( co mam zrobic zebym sie mogl dostac do panelu administratora?:(

afel

~Admin

No avatar

2006-07-05 22:11

z jakiej przegladarki WWW korzystasz?

~afel

No avatar

2006-07-05 22:17

mozilla i internet explorer :P ale to nie od przegladarki chyba :(

afel

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-07-06 08:35

afel - sproboj wlaczyc obsluge cookies. jesli nie to sprawdz czy serwer uruchamia sesje lub zapytaj sie admina czy nie ma jakichs blokad/zmian konfiguracji na obsluge sesji

~12345

No avatar

2006-07-06 14:22

Problemem moze byc restrykcyjny firewall na komputerze, np ZoneAlarm przy włączonych wszystkich blokadach javascript cookies etc pięknie blokuje rozne próby logowania. Polecam sprawdzenie z wyłaczonym firewallem.

~afel

No avatar

2006-07-06 21:37

12345 wszystko z firewall jest ok i to nie to :(
treewood mam caly czas wlaczana obsluge cookies a jesli chodzi o jakies ograniczenia na serwerze to tylko jest taka, ze PHP pracuje w trybie safe mode. :(
dzisiaj rownieze jest ten sam problem i chyba juz sie nic nie zmieni:(

afel

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-07-06 21:48

afel - wystepowaly problemy z safe mode ale my ich nie wykrylismy samemu zmieniajac konfiguracje PHP na ten tryb

Do góry
o nas | kontakt