problem z dodaniem produktu do koszyka - sesje

~pawel

No avatar

2006-07-05 18:39

Witam. Niewiem czemu ale występuje błąd z sesjami po dodaniu pierwszego produktu do koszyka, po kliknięciu na wstecz produkt najduje się w koszyku, no ale ten błąd może odstraszać klientów:

Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /sklep/actions_client/orders.php on line 3

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sklep/actions_client/orders.php:3) in /sklep/actions_client/orders.php on line 27

czyli chce odpalac drugą sesje, a gdzies juz jedna została uruchomiona.. dodałem w index.php na poczatku ob_start a na koncu ob_end_flush ale zamiast tego błędu poprostu pojawia sie komunikat ze koszyk jest pusty. Będę wdzięczny za jakąś wskazówke :)

~pawel

No avatar

2006-07-05 20:04

Dodam jeszcze ze chodzi o sklep www.maxmedia4you.com może w praktyce sprawdzenie tego bedzie prostrze ;-) problem występuje głównie pod IE

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-07-05 20:09

pawel - poszukaj w actions_client/*.php lub w plugins w plikach actions_client.php czy nie ma gdzie startujacej sesji session_start()
btw: prosta ale ladna strona. dodaj do katalogu stron (nie odpowiadaj bo sie zrobi piekny off topic)

~pawel

No avatar

2006-07-06 13:58

No są startujące sesje.. ale co z nimi zrobic.. (na samym początku jest), jak to zakomentje to wogle koszyk nie dziala (cały czas pusty), wiec ewenualnie gdzies sie nie zamyka sesja.. chyba ze mogą byc dwie sesje otwarte naraz.. choc w to wątpie. Więc szczerze mówiąc niewiem co zrobic..?

~pawel

No avatar

2006-07-06 15:39

Aha dodam jeszcze (choc to pewnie widac na stronie) ze to wersja ze zintegrowanym dodatkiem users. Po zamowieniu otrzymałem gotowy skrypt do wrzucenia wiec powinno chyba stabilnie działać, poprzednia wersja (bez dodatku) rowniez miała z tym problemy

~pawel

No avatar

2006-07-09 23:41

Zakomentowałem w 4 linijce session_start() w tym pliku, reszta to był problem z domeną.. temat mozna zamknac :-)

Do góry
o nas | kontakt