Treść sklepu (produkty i cała reszt) templates

~Patryk

No avatar

2006-06-26 00:15

Witam serdecznie,

Mam taki problem, mianowicie buduje sobie templatesa do Q.C. i potrzebuje wywołać treść sklepu (produkty i cała reszta). Chodzi o to że chce sobie to wywołać w odpowiednim miejscu tak jak można menu z kategoriami wywołać gdzie się chce wystarczy że wpisze się w pgae.tpl cos takiego "$sCategoriesMenu" ale co trzeba wpisać lub zrobić ażebym sobie mógł wyświetlić treść.

Proszę o szybką odp.

Patryk

~Patryk

No avatar

2006-06-26 01:43

Potrzebuje tylko wiedzieć jak wyświetlić kategorie (to już wiem) i jak wyświetlić treść!! Błagam pomóżcie. Co mam wpisać co mam zrobić!

Patryk

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-06-26 07:28

Patryk - pomoglbym ale nie rozumiem problemu.

~Patryk

No avatar

2006-06-26 13:43

Eeeee

Chodzi o to że dzięki tej funkcji $sCategoriesMenu możemy wyświetlić kategorie, a jaka funkcja wyświetli mi treśc z prdouktami ?

Patryk

~Patryk

No avatar

2006-06-26 13:54

Jak wyświetlić to co jest zaznaczone na tym obrazku http://ftp.xride.pl/file/sklepik.png

Patryk

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-06-26 14:56

Patryk - ojej troszke podstaw prosze bo tak to ciezko bedzie sie dogadac. $sCategoriesMenu - to jest zmienna i nie funkcja. zmienna, ktora przechowuje tresci produktow jest podana w dokumentacji:
http://opensolution.org/Quick.Cart/docs/?id=variables

Wystarczy troszke checi i sie znajdzie

~Patryk

No avatar

2006-06-26 16:16

A jak wywołać całość bo tu są pojedyncze funcje. Tak jak na tym obrazku jest. Poprostu mam stronke a w niej chce to umieścić tą treść. Da się tak ?

Patryk

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-06-26 16:41

Patryk - no to juz byloby wiecej pracy... musialbys albo usunac wyswietlanie gory, menu gornego i lewego lub w actions_client/products.php dodawac do zmiennej dane produktow nie $content ale innej i jesli podasz jakis wyjatek to bedzie sie wyswietlal kod tylko z tej inne zmiennej. jesli nie czujesz sie na silach to mozemy to wykonac na zlecenie. kontakt z nami masz...

~Patryk

No avatar

2006-06-26 16:50

Hehehe ja sam projektuje strony i narazie testuje Q.C. i będe komuś oddawał na zlecenie ;) Tysiące poważnych stron za mną. Tak czy siak dojde do wszystkiego. Narazie moja ocena systemu skinów w Q.C. jest mierna. No cóż w poruwnaniu do innych systemów pod tym względem Q.C. jest w tyle.

Patryk

~Patryk

No avatar

2006-06-26 16:51

W niektórych systemach zastosowanie skinu zajeło mi 30 min, a tutaj troche jest ...

Patryk

~Patryk

No avatar

2006-06-26 16:52

poplątane (dopisek do góry) :P

Patryk

~znacznik

No avatar

2006-06-26 18:53

Patryk - "Tysiące poważnych stron za mną."
Co w takim razie było powodem że zaintersowałeś sie QuickCart-em?
Takie doświadczenie i takie pytania ?
Ja sprawdziłem ponad 50 CMS-ów zanim wybralem Quok.Carta
Zdradz tez początkującemu ile zajmuje Ci zrobieniie jednej strony.
Przemnoze ten czas przez tysiac. Ciekawy jestem.

znacznik

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-06-27 06:15

Patryk - a to ciekawe bo znow w innym temacie ktos pisal, ze system szablonow jest bardzo wygodny. prosze sproboj sobie odpalic np. OsCommerce (z calym szacunkiem dla tego projektu) i tam zmieniaj grafike miedzy setkami linii PHP. ja probowalem i szybko sie poddalem.

Do góry
o nas | kontakt